Zvonilka a Velké hry

(TV film)
  • USA Pixie Hollow Games (více)

Připojte se ke Zvonilce a jejím kouzelným kamarádům v Disneyho animovaném dobrodružství nazvaném Zvonilka a Velké hry. Jedná se o závody, které jsou zároveň velkou slavností skřítků a víl plnou napětí a překvapení. Jenomže zahradní víly už dlouho nic nevyhrály a Rosetta společně s nově příchozí vílou Chloe se to pokusí změnit. Dojde na souboj mezi vílami ze zahrady a bouřkovými vílami, které už mají pět vítězných prstenů. Pocítí Rosettin tým znovu palčivou porážku, anebo všichni zjistí, že zahradní víla umí mnohem víc než jen rozdávat zářivé úsměvy? Užijte si zábavu a legraci při sledování příběhu o přátelství, spolupráci a radosti ze života. Hry práve začínají, takže otázka zní: Komu budete fandit? (oficiální text distributora)

lobo87

Priemerný animák, v ktorom je navyše Zvonilka len vedľajšou postavou. Napriek tomu, je to veselé, pestré a zábavné. Príjemná jednohubka...60% ()

blondboss

Tieto rozprávky sú naozaj milé. Tentokrát krátkometrážny film, na ktorom bolo sympatické, že sa Zvonilka tu nehrala hlavný prím, ale viac do pozornosti sa dali ostatné postavičky z tejto série. Animácie slušné a pohodový pocit na konci filmu. 60 % ()

ludovit14

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r). ()

Londi

Pěkné, ale příliš krátké. Zvonilka sice tentokrát nehraje hlavní roli, ale i tak se mi příběh líbil. ()