Reklama

Reklama

Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

(více)

Diskuze

Uživatel Naganes smazal svůj příspěvek.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Johnmiller: A co ma s Horns spolocne, kedy som prihlaseny? Nezer tie nacisticke konspiracie, drbe ti z toho. No nic, nazi trolle, chod sa hrat s croftom, na mna si moc primitivny a nevies pisat

na příspěvěk reagoval JohnMiller

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Johnmiller: A tebe nebyt fasista, nehajlovat, nepisat ze zidia su odpad a nezrat propagandu, jobbiku :)

na příspěvěk reagoval JohnMiller

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Maerlyn0

můžu říct že angličtina je tam opravdu velice jednoduchá :) já jsem to dal anglicky s anglickýma titulkama naprosto v pohodě, ani jednou jsem se nemusel podívat do dslovníku :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Jsou už někde ty titulky? Sice bych to bez nich dal, ale přece jen, nerad bych, aby mi něco uteklo :)

na příspěvěk reagoval Beckett51

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

to je skoda zrovna takovy snimek bych rad podporil navstevou kina...mozna jeste o halloweenu na festivalu otrleho divaka v aeru

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Tak tak, film byl hotový již v roce 2013 a měl premiéru ve Státech na festivalu, ale studio se rozhodlo Horns nasadit až na halloweenskou sezónu, kdy se hororům (protože Aja) vede obzvlášť dobře.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Těžko, Exp3 byli pár dní před premiérou a bylo kolem toho velké haló, Horns zajímá hlavně hororové fanoušky.

Související novinky

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Nutno uznat, že omladina z Bradavic si buduje zajímavější filmovou kariéru, než by jeden čekal. A jejich další projekty rovněž vypadají slibně. Daniel Radcliffe si po Ženě v černém a letošním Horns… (více)

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)

Reklama

Reklama