Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

pretorij

Mozna trochu prilis epicke.... ale ta poetika byla uzsana. Na strane druhe nejde o romantikou vymivarnu. Obcas super akce. taky jsem rad, ze to bylo konecne, neco trochu jibeho a ne jen 100x to same. Za me jendoznacne 5* ()

Karia

Chvíli jsme si říkala, že je to nejlepší film, co jsem za poslední dobu viděla a druhou chvíli si říkám, že je to hrozná blbina. Nemám ráda snadno předvídatelné filmy (ach ty komedie). Horns několikrát překvapil! Moc jsem si to užila :) ()

ma2sko

Uznávam, od začiatku filmu ma sprevádzali predsudky, no dospievajúci Radcliffe ukázal talent aj napriek nálepke malého čarodejníka. Konečne ďalší z filmov predurčený na dopozeranie v jednom vlákne, nie po kúskoch. Napätie, groteska a originálny scenár okorenili celkový dojem. V niektorých scénach pripomínalo Swayzeho Duch-a, no na kvalite mu to neuberá. Odporúčam sledovať nadránom po prebdenej noci. ()

Thomrius

U mě skvělej film, nutil mě ani chvilku se nenudit a prostě to dokoukat. Smutno komické drama. Pan Potter je prostě naše celebrita! Máš to za 5* Harry ()

margotka1911

Tak přesně takový film jsem teď potřebovala. Propracované, zábavné, napínavé.....Danielovi ta role fakt sluší,začíná se mi líbit čim dál víc ()

3LMO

Né že bych se chtěl opakovat, ale nemůžu si pomoct... takže znovu musím zmínit mazlivou kameru, která si perfektně hraje se světlem a moc líbivou zrzkou, perfektní sou lesní scenérie které se prolínají celým filmem. Celkově co se týče vizuální stránky jsem byl nadšenej. Bohužel co se týče příběhu, už to tak velké terno není. Perfektní myšlenka s obrovským potenciálem, která od začátku slibuje minimálně zajímavý filmový zážitek, čemuž v mém případě snímek dostál, nicměně celé to nadšení postupně vyšumí a z kvalitního drama přeskočí na předvídatelné fantasy, ale jelikož neznám knižní předlohu tak je to spíš subjektivní názor :-D ()

flegmos

film mal zopar dobrych chvilok ale po skonceni filmu som bol rad ze je to za mnou. Vela ludi ma rado mixovane napoje - ci alkoholicke alebo nealko. Tento film je prikladom toho ako dobry stab dokaze mixovanim chuti do..bat co sa da, pricom sa to tvarilo celkom ambiciozne. Nakoniec vas bude boliet hlava a chut tej zbrndy si nebudete pamatat. ()

lineker

Velice šťavnatý kousek od Alejandre Aji. Ke dramatu,thrilleru,fantasy a hororu by ovšem přidal i komedie, protože zvláště některé výlevy náhle nabité upřimnosti byly fakt vtipný (viz. dva policejní kuřbuřti). Jinak film samotný nejvíce připomíná nějaký genetický pokus zkřížit žirafu s křečkem, prostě kreauturní zhovadilost, která Vám skáče z žánru do žánru aniž by to nějak zásadně řešila. Jednu chvíli se ďábelsky chlámáte, aby jste za chvíli stěží potlačovat slzy. Ale co, film má především bavit a to se podařilo. Radcliffe u mne definitivně vybředl ze škatulky čarodějova učně. ()

frannyberry

Fantasy detektivní drama? Zní to podezřele a já se dlouho odhodlávala si to pustit. Ale funguje to, a nebýt posledních patnácti minut, které jsou jaksi navrch, dám i plný počet. Zajímavá kamera moc pěkně vytváří imaginativní obrazy, které laskají vaše oči, z Radcliffa jde v určitých momentech až strach a určitě ušel dlouhou cestu od doby, kdy vyjadřoval veškeré pohnutky mhouřením či zavřením očí. Filmem se jako jasné světlo nese krásná Juno a vše dokresluje super soundtrack. Líbí se mi některé situace, který nezapřou smysl pro černý humor. Tím a absurditami mi to trochu připomíná Dálnici 60, ovšem o něco temnější a přece o lásce. ()

Darinesss

Když nemá Harry Potter jizvu na čele, rovnou si tam šupne rohy... Nálepka brýlatého studenta Bradavic mu asi zůstane, ale celkem mile mě v tomhle snímku překvapil. Věřila jsem mu, co hrál a myslim že to je hlavní. Ano, film má svoje chyby, jako například závěrečná přeměna Daniela v ďábla (což mi přišlo trošku přehnané – někomu se to mohlo zdát, jako nejlepší scéna z celého filmu, ale mě to přišlo spíše trapné), jinak ve směs povedený film, s ucházející zápletkou. ()

Mr.Dude

Detektivka s prvky nadpřirozena. Danielovi fandím, především proto, že si vybírá malé a zajímavé projekty a celkem mu to i sedí. Film mě neurazil a zajímalo mě, jak to dopadne. Bohužel finální scéna v lese na mě působila přehnaně hloupým dojmem. Škoda. Bylo by to za 4 hvězdy. ()

mad.dog

Velká a opravdu divná ujetost, která se mi ale líbila. Má to tempo, dobrou muziku a skvělýho Radcliffa. Opravdu, tenhle britskej človíček má neskutečný charizma a potenciál. Moc mě to bavilo a na 100% si to zopakuju. ()

viewer

Jak si pejsek s kočičkou upekli dort. Měli velký hrnec, do kterého dali flák dramatu, vysypali celý pytlík sladké romantiky, zahustili velkou lžící komedie (pokud neměli komedii, tak tam dali satiru), přidali slaboučký vývar z detektivky a na závěr dochutili špetkou hororu, zkrátka stvořili odlehčený multi-žánr, ze kterého ale rozhodně není nenažranému divákovi blbě. Všechny přísady byly navíc v každém soustu tak výrazné a nesystematicky rozložené, že během konzumace filmu nedošlo ke splynutí chutí do jedné, chuťovými pohárky zavržené, gastronomické nudy. Tenhle snímek však kromě rozmanitosti chutí nabídl také slušné vyobrazení hlavního chodu, protože, kdyby to náhodu někomu nejelo, tak ať to aspoň dobře vypadá. Jizvu vystřídaly rohy a není to teda úplně špatný, ale asi už mám dost. Nevím, jestli je to Radcliffem, nebo rolí, kterou mu přitloukli, ale já v něm pořád vidím toho bezradného, naivního klučinu, ze kterého mají všichni srandu, a který pouze vyměnil ve svém typickém uslzeném polokřiku „Néééé“ Siriuse za Merrin. Ďábel v jeho podání neměl styl, neděsil a to ani se smečkou plazivců v zádech.Takže bál jsem se? Ne (a přitom to v traileru slibovali). Bavil jsem se? To jo. Originálních, vtipných, absurdních a homosexuálních scén byla ve filmu celá řada. Dramatických a romantických ale také, díky bohu, nebo spíš díky Danielovi však nechaly člověka chladným. Šílená podívaná, která je zábavná a tak emocionálně nenáročná, i když se to nemusí na první pohled zdát, že bych na ni klidně mrknul znovu. Na závěr bych ještě vyzdvihl scénu, ve které Ig svým ďábelským šarmem dopřává svému bratrovi drogové potěšení a i za ni dal ***. ()

Eviel

Strašne ma bavila prvá časť filmu dobre vystupňovala to čo bude nasledovať , dobre nás oboznámila s príbehom a jej aktérmi. Neskôr ako príbeh postupne naberal na obrátkach mi to prišlo čím ďalej tým uletenejšie. Bolo tam viac scén , kde som sa nahlas zasmial ako napr. keď povedal reportérom kto vyhrá ma s ním rozhovor. Nadávajúci kňaz , teplí policajti skôr by som namiesto žánru Horror k tomu pridal žáner komédia. List o rakovine od jeho milovanej mi dokonca vyhŕkol slzy , čož som seriózne nečakal...Ale posledných 5 minút bolo neskutočne naivných a až moc prehnaných podľa môjho názoru, zbytočne nechutných miestami , ale myšlienku si to zachovalo a zaslúži si to 4* Obľubujem si Radcliffa čím ďalej tým viac. ()

tXtX

Slušný úlet. Aja je talentovaný blázon, jeho filmy mám rád (až na Zrkadlá, nuda) a nesklamal ma ani týmto tu. A aj keď všetci vieme, že Radcliffe nie je najtalentovanejší herec na svete, Rohy dal pekne krásne s prehľadom.. takže 4 body pre Chrabromil. ()

Valki69

pokud se chcete dobře pobavit, pak vřele doporučuji, asi to není film, který si budete pouštět 20x, ale jako jednohubka určitě neurazí, herecké výkony jsou přesvědčivé, film prakticky v žádné pasáži nenudí a až na lehce přemrštěný závěr je v rámci žánru těžké něco vytknout ()

JerryPilsen

Velmi osobité,ale přesto jen pohádka.Hlavně svým rozuzlením.To je nakonec v podstatě jen biblickým podobenstvím.Ale potěšilo mě několik momentů s odhalenými emocemi,to se povedlo. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)