Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

kluk z Na

Ajajajaj. Originalita není všechno, jsem mírně zklamaný. Nečetl jsem knížku, filmek mi přišel lehce zajímavý, ale dlouhý a obsazení bylo přímo iritující. Uvažuju nad dvěma hvězdama, ale to si Aja snad nezaslouží!! Nebo jo? ()

andio

Nekonvenční detektivní příběh, v hlavní roli ďábelský Harry Potter (+ krásná Juno Temple a jako vždy výborný Max Minghella). Za mě určitě alespoň 9/10 ()

Blue.Shark

Jsem u vytržení z toho, že Daniel Radcliffe mi najednou vůbec nepřipomínal Harryho Pottera a tím dokázal, že s končícími Bradavicemi nekončí jeho kariéra. Film jako takový má velmi netradiční zápletku, která není ochuzena o drama, thriller ani komediální prvky. Kdybych tento film neobjevil s dvouročním zpožděním, určitě bych na něj zašel do kina...a nelitoval bych. ()

Hepy13

Není těžké přijít na to kdo je vrah, ale o to v tomhle potemnělym zapadákově vůbec nejde. Jde o to že skvělý Danny Radcliff zaklepe na nebeskou bránu a zároveň otevře pekelná vrata. Tenhle film je mixem thrilleru, ulítlosti, coolu, dobré hudby, fantasy a především paradní filmové zábavy! ()

bolan

Slibně se rozbíhající (horor bych to fakt nenazýval, spíš taková patlanice všeho možnýho) se postupem uplně rozbliznul, až se nám Harry Potter uplně proměnil před očima. ()

Copcorn

Originální nápad. Myšlenka zajímavá. Silná náboženská symbolika. Parádní Daniel Radcliffe zvládl celý film utáhnout úplně sám a na jedničku. Proč jsem tedy nakonec změnil hodnocení z 5* na 4*? Důvodem je poslední čtvrtina filmu. Finální CGI Metamorfóza a s ní spjatý "velkolepý" fight, za který by se nemusela stydět kdejaká Marvelovka mi narušil celkový pocit z filmu a rozbořil temnou atmosféru, kterou se snímek snažil první tři čtvrtiny ( u mě dost úspěšně) vybudovat. Zakončení samotné působilo obecně až moc neuzavřeně. To je ale jediné, co bych tak vytkl. Film splnil má očekávání a v hlavě mi určitě ještě chvíli zůstane. Stejně jako Radcliffovy jeho Rohy. ()

Schnaubik

Pořád se nedokážu rozhodnout, jestli je to myšlené jako Béčko a tím pádem je film geniální, nebo vážně a tím pádem v podstatě debilní i když se skvělým námětem. Knížku jsem popravdě nečetl, ale těch odkazů tátu Stephena je minimálně ve filmů nesčetně. Ať už je to tak, nebo tak, film se zastavil někde na půl cesty a proto takové hodnocení. Některé momenty jsem si vysloveně užíval, další, a hlavně teda finále, byly uhozený ale pořád jsou Rohy solidní nadprůměr. ()

Matli

Horor to teda není ani trošku, ale zato příběh a zpracování je na jedničku (ještě že nečtu knížky:-) ). Na Harryho Pottera si asi v jiným filmu nikdy nezvyknu, podle mě se tou svojí megarolí naprosto zazdil. Od začátku do konce má film dobrej šmrnc, ale je fakt že jsem čekal o dost víc. zasloužených 70% ()

Saur.us

Pro mě osobně originální námět (Kinga jsem nečetl, nemůžu soudit jestli se Hill nenechal někde inspirovat), humor stavěný především na otevřenosti postihnutých lidí a na zlomyslnosti Radcliffova Iga. Třičtvrtina snímku žije především z těchto jmenovaných superlativ. Jakmile ale dochází k vyvrcholení děje, snímek ztrácí vše jmenované a to se bohužel promítlo i na mém hodnocení. Plus za úžasnou J. Temple. ()

Mathew234

„I'm gonna love you for the rest of my life." Ak sa mám priznať ako milovníčka hororov som od tohto filmu veľa neočakávala, nuž o to šokovanejšia som po zhliadnutí ostala. Horns ma jednoducho prekvapil v každom smere. Prirodzene nie je to typický horor, skôr je žánrom bližšie thrilleru, dráme až jemnej romantike. Avšak i napriek tomu ma okamžite zaujal a nemilosrdne vtiahol do zapleteného deja. Počas celého príbehu som úpenlivo premýšľala, kto môže byť Merrininým vrahom a keď prišlo k finálnemu rozlúsknutiu, ostala som skutočne prekvapená, čo sa tak často nestáva. Hlavná postava Ig Perrish si ma ihneď získal. Rovnako ako perfektný Daniel Radcliffe, ktorý po Harrym Potterovi veľkolepo odštartoval svoju úspešnú hereckú kariéru. Daniel je jednoducho fenomenálny herec, ktorý rolu Igga stvárnil vskutku bezchybne. Nemôžem zabudnúť aj na Juno Temple, ktorá takisto predviedla skvelý herecký výkon. Atmosféru filmu dotvárala aj výborná hudba – David Browie, Pixies, Rob s úžasnou skladbou Lift... Snímka Horns bola pre mňa rozhodne viac než uspokojujúcim dielom, a preto dávam päť hviezdičiek a veľké pomyselné plus Radcliffovi. ()

heihatchi

Takovej potenciál ten film měl a jak to dopadlo... Škoda těch špatných (dětských) herců, škoda toho béčkové zpracování a škoda těch občasných WTF momentů. Slabší tři. ()

TaanStari

Žánrově těžko zařaditelná srandička, ke které by seděl spíš tag komedie než horor, bavila až do závěrečné půlhodiny, která (a to pozoruji už delší dobu u více filmů) se snaží naplnit Hollywoodskou mantru final showdownu. Dal by se vymyslet i mnohem lepší závěr. Plus za Potrata, který se dokázal vymanit ze svojí "look, that's Harry Potter" pozice a taky plus za okouzlující Juno Temple. Mínus za debilní CGI a výše zmíněný final showdown. ()

warrenur

Kazdym dalsim Radcliffovym hereckym pocinom si uvedomujem, ze ten chalan je ozaj velmi dobry herec. Zvacsa si vybera zaujimave az alternativne hororove kusky a chapem ten jeho sposob odosobnit sa od jeho najdlhsej a mimoriadne uspesnej role Pottera. Dari sa mu to. Drzim palce. Tento film je rozhodne vynimocny svojim spracovanim a i nametom. Pacilo sa. Sem-tam sice ma slabsie miesta a i dlhsiu stopaz som vnimal, avsak nebola to ziadna otrava. Ako som napisal vyssie, bolo zabavne sledovat konecne kusok originalneho temnejsieho filmu. Odporucam. Potesila i Juno Temple, ktora my najviac uviazla v pamati zo snimku Mr. Nobody. Len tak dalej. ()

zahadum

Joe Hill syn Stephena Kinga napísal pomerne zaujímavú knihu ktorú som si nevedel v žiadnom prípade predstaviť ako film. Nechcem zbytočne polemizovať nakoľko sa to podarilo...slušná výprava, kamera, skoro doslovná adaptácia...napriek tomu to bolo bez napätia...chýbali mi vnútorné monológy Iga....a nič v zlom ale Daniel na hlavnú úlohu ešte nemá. Viacej a lepšie by mi sedel v roli Iga Perrisha herec Kieran Culkin. ()

Bozvav

Velmi zvláštně pojatý příběh, jehož atmosféra je jen těžko uchopitelná. Způsob, jakým se tvůrci s tématem vypořádali je osobitý, nápaditý a rozhodně neotřelý. I když už jsem někdy něco podobného viděla, rozhodně to na mne neudělalo takový dojem. Daniel opravdu vyspěl ve velmi příjemného mladého muže, jenž umí hrát, alespoň tento typ rolí určitě. Dobrý snímek jenž sice nebyl horor, spíše si na něj tak trošku hrál, což je dobře. Že vrahem je zahradník, to se dalo také poznat brzy, ale ty zpovědi lidí mě dostaly. Za 3 a půl hvězdy. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)