Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Gendarme

Harry Poter s rohama .... no té myšlenky se prostě nejde zbavit. Až na takový dost přepálený konec se jednalo o slušné maloměstské krimi amerického vidlákova :-) s mysteriózními? prvky. Juno Temple jako zrzka je zábavnější než jako blondýna :) ()

Tatua

Celkem zajímavý film, který pro jisté publikum stojí za shlídnutí. Na můj vkus byla ve filmu moc velká dávka červený knihovny, ale zase nápad s rohama a jejich schopnostma nebyl špatnej a některý scénky stály za to. 70% ()

Gardenboy

Za mňa veľmi dobré. Netradičné spracovanie kritiky spoločnosti, ktoré miestami seká do živého. Miestami úplný úlet (policajti, sfetovaný brat, diabol na záver, ... ). Umenie skombinované s mainstreamovým podaním. Takto áno! ()

rublik05

Snímek Rohy mě jen utvrdil v tom, že Daniel Radcliffe je velmi kvalitní herec, vážnější role mu jdou skvěle a zaslouží si vyjít ze stínu Harryho Pottera. Postava Iga Perrishe mu neuvěřitelně sedla, celý film neuvěřitelně táhne a na jeho výkony je radost pohledět. Snímek má velmi povedenou atmosféru, mimořádně silný a dojemný příběh. Kriminální zápletka působí docela originálně, překvapily mě i kvalitní triky a efekty. Dramatické scény jsou střídány vtipnými, které jsou rovněž velmi dobře natočené a dodávají tak ději potřebné odlehčení. Zpočátku jsem od filmu nic neočekával, nicméně mě velmi mile překvapil a bavil jsem se od začátku až do konce. Rohy hodnotím jako trochu drsnější, ale kvalitně natočené drama s výbornou atmosférou a dobrou hudbou, navíc s trochou humoru a povedenými hororovými prvky. 8/10. ()

Milda003

Ani nevím jestli se mi to líbilo nebo ne. Zápletka tam nejaka je, ale všechno je to takový utahaný.. čekal jsem ze Herry Posera bude své rohy využívat naplno a ne až na příliš rychlém konci.. ()

TSZ

Kvalita Ajových filmů nám nadále klesá. Kdyby Horns natočil nějaký talentovaný debutant, uznale bych pokýval hlavou a řekl si, že je třeba jeho dráhu nadále sledovat. Jestli si však Aja myslel, že šokuje svět když přidělá Harry Potterovi rohy, tak se šeredně zmýlil. Pár zábavných scén Vám bohužel neumožní vyrovnat se s faktem, že z tak slibného námětu šlo vykopat daleko víc. ()

brigante

Alexandre Aja je packal. Jeho staré horory mám rád, ale to je jednoduchá, přímočará řezničina, ta mu jde dobře. Ovšem tady se jedná o poznání ambicióznější látku a na tu Aja zjevně nestačí. Film chce být lovestory,drama, fantasy, horor, (černá)komedie a kdo ví co ještě. A to dohromady prostě nefunguje. Jednotlivě některé scény fungují dobře, některé velmi, ale hodně je jich velké wtf, kdy nevíte, zda se máte smát nebo být vyděšeni a podle mého to rozhodně nebyl tvůrčí záměr :-). Velká škoda, potenciál tam byl velký. No nic, raději knihu :-) p.s. Herecké výkony rovněž velmi nevyrovnané až bych řekl spíš slabší, jediný kdo to ustál se ctí je Radcliffe, kterej se do té role docela hodí ( teď nevim, jestli je to pro něj dobře nebo špatně :-D ) ()

TommyDiamond

Saša Aja je kovanej v tvorbě průměrných hororů, ovšem složitým a netradičním dílem Joea Hilla na sebe víc než kladně upozornil... Horns nepatří k jednoduchým příběhům. Hlavní dějová linie nabízí kriminální příběh a hlavní hrdina s nálepkou vyvrhela Ig Perrish (D.Radcliffe) má tak díky svým novým vlastnostem, jinému pohledu na život i neobvyklé vizáži odhalil vraha své lásky Marrin (J.Temple) a očistit své jméno. Díky svým vzpomínkám a flashbackům do minulosti, které získavá od jednotlivým postav se pomalu odkrývá tajemství smrti jeho milé, za které Ig nakonec zaplatí ve stylovém závěru neúměrnou cenu..... D.Radcliffe si začal vybírat osobnostně složité role (Žena v černém, Zbav se svých miláčků) u kterých je při hraní kladen velký důraz především na emocionální stránku. A právě podobné role mu neuvěřitelně sedí. Pochvalu mají u mě i ostatní zúčastnění(J.Temple,M.Minghella,H.Graham,J.Remar )....Snímku Horns udělím čtyři hvězdy ()

Amynka

Tak rohatého Harryho bych fakt nechtěla potkat...představa, že bych mu vyklopila všechny svý hříšný myšlenky...:-))Jako joo, tohle bylo hodně dobrý:-)Občas jsem se fakt upřímně zasmála a rozhodně jsem se nenudila..je to takový romantický krimi drama s nadpřirozenýma prvkama.. ()

Bube1

Radcliffe ušel dlouhou cestu od mladého čaroděje a v tomhle snímku ukazuje svoje kvality! Film mi hodně sednul až na ten krkolomný závěr... Tvůrci to měli nechat více v detektivním duchu a nesnažit se za každou cenu kopírovat knižní předlohu. Nicméně 4 hvězdy určitě zasloužený. ()

DavidWebb

Prekvapujúco zaujímavý film v mnohých ohľadoch. Toto vôbec nie je snímok pre typické americké pop-cornové publikum. A už si ani nespomeniem, kedy naposledy som videl takto pomiešané žánre (kruci, čéče dokonca ešte aj komediálne vložky to malo!) aby z toho nebol guláš, a celé si to takto užiť. Páčilo sa mi to hodne. Nie je nič viac, čo by som o Rohoch mohol ešte napísať, azda, že fulku nedám, pretože napriek skvelému príbehu si myslím, že iným spracovaním sa z z toho mohlo stať kultové dielko. Škoda. Ale aj tak oba palce hore. ()

dawnie

Magicky pojatá multižánrovka, která se nebojí zašpinit si rohy - pardon - ruce. Daniel Radcliffe se definitivně vymanil ze svojí potterovský zabržděnosti a jede na maximum. Už dlouho se žádnýmu filmovýmu hrdinovi nepovedlo ve mě vyvolat takovej soucit. Na druhou stranu jsem mu žrala i tu jeho pochlapenou stránku. Juno Temple v roli dospívající osudové lásky mi přivodila déja vu v souvislosti se snímkem Pan Nikdo, ale nijak mi to nevadilo. Když hraje Bowie a ona tančí v růžových šatech v domku na stromě, dokonale zapadá do pohádkově zasněný atmosféry, která se panu Ajovi prostřednictvím netradičního příběhu o hříchu podařila navodit. ()

BodlinkaV

Film byl pro mne bohužel zklamáním i přes nijak vysoká očekávání... Celkový dojem z filmu je rozpačitý - děj působí poslepovaně, zprvu místy vtipně, poté zdlouhavě a v závěru dosti kýčovitě. Radcliffe bohužel stále působí nepatřičně, když se snaží hrát dospělého mezi dospělými, dost to kazí dojem z filmu. Že není ve věku žáka základní školy mu lze uvěřit snad jen ve chvíli, kdy je rohatý a obalený ve žhavých uhlíkách. Rozhodně ale nechápu žánrovou nálepku "horor"... to jako vážně? ()

FunnyXis

Čekal jsem Harryho Pottera s rohama, ale byl jsem velmi mile překvapen. Mohla být trošku komplikovanější zápletka, jelikož už od začátku bylo jasné kdo zapříčinil smrt té roztomilé zrzky. Přechody do dětství byly parádní, takže hodnocení mé je takové 7,5/10 chilli 4* ()

Cooller

tohle neni drama ani thriller a horror už vůbec ne a to fantasy je hodně za rohy chycené milé CSFD.cz tohle je klasická romantická béčková kravina... film pojednává o pomstě ... o pomstě chlapce za smrt jeho milé která už stejně měla na kahánku... a protože je to všechno tak strašně plný lásky tak se z chlapce stane čert... takže jestli máte rádi fakt hodně kýčovitou romantiku a chcete vidět strašně moc smutnýho čerta jdoucího za pomstou tak to je film přesně pro vás... ()

Kukolar

Vzhľadom na priemerné hodnotenia som očakával kravinu, ale nie nebolo tomu tak. Radcliffe vo filme výkonom zaujal a tento fantasy - thriller ma svojou myšlienkou a absurdno-mrazivým príbehom vtiahol do deja. Detektívka namixovaná s nákladom fantasy a čierneho humoru. Pridáte pol litra príbehu o láske a nepochopení situácie a vznikne film s konfliktom, ktorý si zapamätáte. Koniec trošku mimo, ale 80% si zaslúži. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)