Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

LulMaz

Začalo to a nic se neděje, pokračuje to a stále se nic neděje, končí to a nedělo se vůbec nic. Absolutně zbytečný film, který unudí pomalu až do bezvědomí. A ještě k tomu všemu debilní žvásty Kristen Bell. ()

jafuska

Komedie, která je tak trapná a zbytečná, že to nemá obdoby, nevím, proč se zrovna tento film točil, pár, který je na cestě do L.A, navíc její partner je svěděk na ochranu svědků, a právě začíná jedna bláznivá a nic neříkající cesta, plná trablů, a divných klišé, vůbec jsem se nebavila, bylo to prostě příšerné, ()

Daryl.Dixon

Ne že bych od toho čekal něco extra, ale pár vtipných scén s nešikovným Tomem Arnoldem bylo přece jen málo. S pistolí zacházel stejně opatrně jako městští strážníci na služebně v Praze. Navíc zde měla Kristen Bell řadu protivných dialogů s Cooperem, při nich se chovala jako hrozná píííp. Snad jediný dialog, který působil směšně, byl o tom, kdo ve věznici navštívil gangsterovu p***l. Navíc honičky byly napínavé asi tak jako zpuchřelé kšandy postaršího návštěvníka Oktoberfestu. Docela zklamání. ()

Blazis34

Vtipná bláznivá komedie Naboř a ujeď se mi docela líbila, ale jde o film na jedno shlédnutí, po druhý už by mi nelákalo si ho pustit. Děj byl dost okatý a zápletka dosti chabá. Jako pozitivum beru Kristen Bell, která se mi ve filmu moc líbila. Dokázala se chovat jak podle skutečného života a v tomto ztvárnění to bylo velice uvěřitelné. Bradley Cooper taky nebyl špatný, ale musím uznat, že ho tentokrát Kristen herecky převýšila. Celkově tento film nabídl pár vtipných či bláznivých scén, ale nic víc. Dávám 60% - jasné tři hvězdy. ()

Efreeti

Zábavné béčko... Když sem si po shlédnutí přečetl, že Dax Shepard to natočil na za pár peněz, tak o to větší má můj obdiv. ()

PanChodny

Nenáročný, oddechový film, který má určitou úroveň a nudit se u něj určitě nebudete. Okem skeptika bych doporučil nekoukat na trailer a připravit se na bláznivou road movie, které musí člověk ledacos odpustit. ()

jack_scott

Asi první romantický film, který se mi fakt i líbil. Celkově ten film neni hloupý, naopak jsou tam občas fakt výborné hlášky a situace. Občas sice i přestřelené, ale jako road movie s romantikou v roce 2012 dobrý. Jelikož je to fakt chytře natočené, tak tři a půl hvězdičkya cca 67%. ()

Vasyl

Coopera v teplákách a s dredama už nikdy. A až budu chtít vidět něco, kde se půlka postav chová jako čůrák, pustím si Disney Channel. ()

srolyma

Za mých mladých časů se jako komedie označoval film, u kterého se člověk zasmál. Aspoň jednou. Trochu. Je vidět, že se časy mění. Možná, že u některých méně odolných jedinců vyvolá tohle dílko mírný pohyb koutků směrem vzhůru, ale moc tomu nevěřím. A o co že tu jde? Barbie a Ken si žijí svůj šťastný zamilovaný život kdesi na americkém maloměstě. Když Barbie dostane práci až v samotném L.A., tak ji Ken samozřejmě na cestě doprovodí. Problém je ten, že Ken není vlastně Ken. Jako bývalý zločinec, nyní práskač, má novou identitu a je v programu na ochranu svědků. Ten program zosobňuje takový nešikovný, hloupý homosexuální policista, který má nejspíš fungovat jako humorná figurka. A jak tak jedou, tak je začne pronásledovat Barbien ex-přítel a Kenův ex-parťák, přimotá se k tomu ještě několik dalších homosexuálních policistů, takže to tam vypadá jak v bukovém lese na podzim, auta jezdí chvilku rychle jakože honička, ale většinou se jen tak nezávazně klábosí a nic se neděje. Prostě o ničem. ()

TheNext

Síce to nie je žiaden oscarový film, ale aj takéto filmy musia existovať. Filmy ktoré si radi pozriete, "vypnete" pri nich, zasmejete sa, a po skončení filmu si ešte zahmkáte pesničku z filmu. Vo filme sa ukázalo mnoho známych tvári. Niekedy sa film snažil byť vtipný aj v momentoch kedy to proste nešlo, no to nevadí, pre mňa je to za pekných 3,5*. ()

VanBradley89

K dokonalosti to má hodně daleko. Jenže, aby člověk řekl, že je to sračka nesmělo by to mít pár dobrých momentů. Na komedii mi to přišlo málo vtipný. I když historka z vězení a hláška, že pistole je něco jako mikrofon rozesmáli. On Bradley Cooper byl celkově výbornej. Bell zase roztomile sympatická. Shepard je divnej a Tom Arnold dobrý v každý scéně. Takovej horši průměr, který si člověk odškrtne a už si na něj pravděpodobně nikdy nevzpomene. PS: Nikdy jsem si nevšiml jak moc jsi jsou Beau a Jeff Bridgesovi hrozně podobný. ()

lobo87

Napadá ma výraz "praštěný" film. Shepard si natočil svoju srdcovku a treba povedať, že sa mu podarila. Udri a zdrhni mi v dobrom pripomína film Big Lebowski. Množstvo uletených a dobre obsadených postáv a vydarených vtipov (skvelá Cooperova lekcia s psím žrádlom, lapák...) S potešením si to dám znova... 70% ()