Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

John80

Road Tripová akčná jazda a odvoz priateľky do L.A. kvôli práci, ktorá medzitym  zistí prečo ju s priateľom prenasledujú ďalší ľudia 3* ()

Franche

Parádně odpočinkové. Když se nad tím člověk hluboce nezamyslí a nečeká od toho hory doly, užije si to na 100% ()

rialilly

Ikdyž jsem od tohoto filmu vůbec nic neočekávala, nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená, protože se mi to fakt líbilo. Hudba byla naprosto skvělá, děj možná nebyl úplně nejoriginálnější, ale přece jenom byl zajímavý, takže jsem se bavila po celou dobu sledování filmu a občas jsem se dokonce zasmála a některé scény mě vážně pobavily - třeba ty v hotelu s důchodcema. Bradley Cooper vypadal skvěle a Dax Shepard, jak už jsem se přesvědčila podruhé, má neuvěřitelné charisma. Každopádně, klidně bych se na tenhle film podívala ještě znovu a to ráda. ()

sWONDER

Rýchla a miestami aj celkom vtipná jazda! Ja síce nie som nijaký automobilový fanúšik, ale tu sa je rozhodne na čo pozerať. Naháňačky 700 koňového Lincolnu (1967) s nejakým Cadillacom (2010), ktorý, ako som zistil nie je vôbec "nejaký"(560HP), vydarené a na konci filmu ešte jedno prekvapenie. Príbeh je celkom jednoduchý ale zaujímavé postavy a zopár parádnych scén vo mne zanechali celkom spokojný pocit. ......a Tom Arnold ........:))) ()

dj_kure

Mám pro tenhle film dvě slova. Sračka strašná! - Delší verze je ta, že se párkrát pousmějete, nevim co víc bych doplnil. Nicméně horší filmy jsou, proto alespoň 2*. 40% ()

TommyDiamond

Příběh byl jednoduchý, nenáročný a dalo se na něj dívat. Něco bylo dobré, něco špatné. Ovšem to jak byli provedeny některé scény a věci, tak z toho mi bylo vážně blivno. -1) Aby do sebe auta ve vysoké rychlosti narazili a nepoškodil se ani plast? 2)Aby pistole sama od sebe střílela? Jeden výstřel bych bral, ale celej zásobník? 3) A co mě dokáže asi nejvíc vytočit? Asi když už se konečně dostane hlavní padouch na lopatky a naši hlavní hrdinové místo, aby si vzali jeho zbraň a ovládli situaci, tak nechají zbraň na místě a začnou nesmyslně utíkat. Příběh se tak vlastně posouvá do nesmyslné roviny. Odborně se tomu říká syndrom hollywoodského filmu. 4)atd..... abych pouze nekritizoval.... Film hodně oživili výkonné vozy, honičky a díky skvělému pohledu kamery si člověk mohl toto automobilové běsnění náležitě vychutnat. ()

beso74

Len aby som uviedol slová distribútora na pravú mieru, nie je to zábavný road movie ale trápny a nemení sa to v bláznivú naháňačku ale na festival rôznych pološialených bytostí, ktorých defekty sú prazvláštne a vo svojej podstate aj zábavné asi v tak vrchovatej miere ako 121. časť ľubovoľnej mexickej telenovely s čínskym dabingom a arabskými titulkami. Miestami by tá telenovela bola snáď aj o niečo zábavnejšia. Ak sa niečo vydáva za komédiu, malo by to sršať vtipom, ak sa za celý film zasmejem asi tak 3 krát, nie je to na smiech, ale na plač, ak je niečo akčné, malo by to mať aj nejakú akciu, okrem zopár pravých hákov, jednej lopatovky a jedného golfaku tu nič nie je a road movie asi nie je o tom, že sa kamera pozerá na autá valiace sa po ceste neceste. A romantika?? No comment. A navyše všade sa to samoúčelne hemží papaGAYMI. ()

Shitonit

Všichni proti všem! A hurá rozmlátit co se dá. Parta různě provázaných sympaťáků se honí navzájem, hlubší smysl se v Naboř a ujeď nejeví, ale to vůbec není na škodu. Film se na začátku dostává do dějové nouze a začne se utápět v kytičkovaných sračkách. Naštěstí bere záhy obrat o 180 stupňů, a frčí s takovou dávkou humoru někam do nekonečna, že dokáže diváka s otevřenou držkou táhnout celých 100 minut. ()

Duke90

Tak to docela čučím na tak nízké hodnocení, protože Hit and Run je pro mě jeden z nejpohodovějších filmečků, co jsem kdy viděl! Jak málo někdy stačí ke spokojenosti a scénář přitom nemusí být dokonale prošpikovaný. Stačí hafo zábavných dialogů z úst sympatických herců a jen se kochat jejich výstupy spolu s řádnou porcí akce a automobilových honiček s ne jen tak ledajakými automobily! No a aby toho nebylo málo, tak ve filmu zazní několik opravdu luxusních rockových pecek, které se vždy hodí k příslušné scéně a skvěle tím celý film doplňují! U mě tedy poctivých 80%.... ()

george82

Hodně slabý. Za mě jsem strasně dlouho čekal, než se něco stane. Pak se stala honička a pak konec. Hrůza!! Cooper skoro nic nestihl ukázat. :-( Za mě zklamání. ()

vieriX

Do takové 30 minuty to bylo nemasné neslané prostě to mělo pomalý rozjezd, ale pak se to začalo pěkně zvrhávat ujeté sexuální party důchodců v motelu mě naprosto rozsekala a povídaní o tom jak hlavního gaunera ve vězení znásilnili patří mezi to nejlepší ve filmu. ()

mark9th

Sice nie je to nic extra a je to mix zanrov. Ale viete co? Kazdy jeden z tych zanrov tam perfektne funguje a vytvara to dokopy slusny nadpriemer. Kristen je krasna, co si budeme nahovarat :). Nielen ona, ale aj vsetci ostatny ukazali co mali a nesklamali ma. 75% ()

RobbieM@N

Pro fanoušky Bradleyho Coopera je tohle bezpochyby povinnost, jeho přítomnost na plátně celý film značně povznese a s komediemi očividně problém nemá, např. scény, kdy se jeho charakter zpovídá z hrůz zažitých v lochu jsou opravdu nezapomenutelné. Dax Shephard není zrovna nejsympatičtější herec, ale sepsal a zrežíroval poměrně příjemný film, nekomerční výtvor s velkým množstvím vtipně-absurdních momentů. ()

angel.CZ odpad!

Na tenhle filmek jsem se těšil od doby co jsem ho viděl v kině, počkal jsem si na DVD. A popravdě, nevím co jsem si sliboval. Dialogy vystřižené jako z Ulice, zápletka možná horší než v ordinaci v růžové zahradě a dle názvu by se mělo jednat o auta, všiml jsem si několika poverslidu a párkrát (asi 4x) obtočení kolem své osy. Ježíši Kriste co to je ? Když 80kilový hlavní hrdina dostane golfovou holí přímo přes nos a ani si nesedne na zadek a do 40sekund dá ránu pěstí co uspí agresora (pozor 1 ránu pěstí) a ještě ho odnese do auta, či když po stylu Chucka Norrise auto do zatáčky kvílí pneumatiky na písku a rašelině na poli. Tohle bych nepovažoval jako komedii ani akční ani drama.... prostě jen 100minut naprostého čekaní úplně na nic .... jedním slušným slovem SRAČKA ... 0% ()

Krahulda

Průměrný film, který mě osobně moc nenatchl. Ovšem byly pasáže, kde jsem se pobavil. V tomto filmu se mi nelíbily dialogy, které mi přišly, že jsou vyloženě hloupé. ()