Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

mosnak

Naboř a ujeď ... už ten název zní tupě! Stejně jako celý film :-( Zapomeňte na nějakou akci, až na pár honiček s autama se jedná o čistou romantickou komedii bez vtipu! Věřím,že si své fandy tento snímek najde,ovšem já vím jedno! Tento film už nikdy neuvidím. Není důvod proč ho vidět znova! 20% ()

aLPaC

Na rozdíl od většiny zdejších jsem se u toho opravdu pobavil a těch 100 minut uteklo jako voda. Mohou za to v podstatě všechny postavy, k žádné jsem neměl nějakou averzi - exceluje samozřejmě především Bradley Cooper, který se mohl pořádně vyřádit. Druhým v pořadí je pak výborný soundtrack (hudba), který ať chceme nebo ne je jednou z nejdůležitějších součástí filmů. No a třetím v pořadí jsou pak automobilové honičky, kterých sice není nějak extra, ale jsou natočené atraktivně a zároveň střídmě, ne třeba jako v Need for Speed. Pro mě jasné čtyři. ()

Rufete

"If you spent two years building your dream car, and then you started to notice that it was also the dream car of a certain type of person, like people who are - I don't know, let's just call them rapists out of convenience. If you started to notice that your peers were rapists, what do you think that says about the old you who built this car?" Komentář může obsahovat spoilery. Lehce, ale opravdu jen lehce nadprůměrná komedie s překrásnou Kristen a partou magorů. Důvod ke zhlédnutí je zmíněn už v první větě komentáře a pochybuji, že by se našlo nějaké větší procento lidí, kteří si film pustili z jiného důvodu. Námět byl fajn, ale tenhle road trip se moc nepovedl, postavy mluvily vlastně úplně o ničem, jen sem tam jsem zahlédl vtipný moment, ten největší obstaral asi Bradley Cooper, když krmil agresivního chlápka v supermarketu granulemi a když vyprávěl o svých zážitcích z vězení. Jinak byla fajn postava detektiva, takovému nervnímu chlápkovi bych teda bouchačku do ruky nedal. No, viděl jsem, co jsem chtěl, Kristen měla další pěknou sprchovou scénu a hrála super holku, na to se dá dívat pořád. Námět ne moc dobře podaný, bylo to zmatené, člověk se ani nebál o nějakou postavu a to k tomuhle tématu tak nějak patří. V tomhle směru to aspoň byla komedie, protože tam nikdy nikdo neumře. Stačí vidět jednou, možná dvakrát. Za zhlédnutí stojí rozkošná Kristen, Charlieho táta mlátící gangstera ještě deset minut po jeho omdlení a detektiv převážející bowlingovou kouli, která nadšeně proletí předním sklem. ()

squawk

Zábavná oddechová komedie. Nikdo nepředstírá, že půjde o hluboký duševní zážitek a tak se divák může nerušeně bavit. Tato road-movie má vše, rychlá auta, jednu pohlednou slečnu, osobu, u které vám zůstává rozum stát, proč se pomocí ní snaží scénárista zničit film a poměrně solidní tempo vyprávění příběhu, jehož konec tušíte ještě před úvodní scénou. ()

Standic1

Strašně milá, příjemná a nenáročná oddychovka, kterou si můžete pustit kdykoliv a o relax máte postaráno. Nikdy mě nepřestane bavit výborný Bradley Cooper a strašně fajn byl hloupoučký Tom Arnodl, nemluvě o krásné Kristen Bell, tihle tři udělali z Hit and Run něco, co vás přinutí koukat na to s úsměvem a tu jízdu si užít. ()

JK-Stinger

Povedená road komedie s dobrým obsazením a odsýpajícím příběhem. Možná podceňované dílko, ale spokojenost na mé straně. ()

zdenur

Místy překvapí, ale jinak je to klasická rychlokvaška. Nějak jsem se nesžil s obsazením, ale zabitého času nelituju. ()

Hepy13

Hledal jsem nějakou komedii pro pobavení na zamračené nedělní odpoledne. Vyhrálo Hit and Run - svůj účel splnila. I když nepopírám že nejlepší na celém filmu jsou automobilové honičky. ()

Betmän

Zoufale nevtipnej film, ve kterým je nejlepší Lincoln Continental z roku ´67. Jiný filmy jsou tak blbý, až jsou aspoň zajímavý, ale to neni případ týhle kraviny, na který si Dax Sheppard slušně namastí kapsu (k dnešku pouze US tržby 14 mega dolarů při rozpočtu 2 mega). ()

jasanka

Příjemné překvapení. Film nebyl zpracován úplně tradičně, ale zároveň ani příliš "nezávisle". Střídání akčních a pomalejších scén, spousta fajn vtípků a navíc road movie. Pohodový uvolněný film. ()

Tred2

Jeden z těch filmů co jsou spíš pro tvůrce než pro diváka. Pro mě osobně utahaná první půlka, a našlápntá ta druhá. Každopádcě herci jsou všichni parádní. Hodnocení asi podle chuti, ale mě to nakonec spíš bavilo, mezi 3 a 4.. ale vzhledem ke castu klidně 4. ()

Meteorista

Tak tenhle film mě totálně nasral. Slušně natočené honičky a občas vtipné scénky ruinuje totálně vyblejvání srdíček a řešení vztahu mezi hlavním hrdinou a jeho přítelkyněj. Inu, překrásně americky zprzněná akční road-komedie... ()

Brousitch

"Nedokázal bych jen tak sedět za kamerou a koukat se, jak někdo řídí moji Lady Lincoln. To bych radši napsal scénu, ve které se Kristen a Bradley pomilují." - Dax Shepard ()

P.J.2

Nenáročná komedie, s prvky akce a říznutá nádheným automobilovým prumyslem, mimoto mám rád Bradleyho Coopera a koukat na to, jak si užívá zápornou roli byla pochoutka. ()

Luk Skywalker

Nuda, nuda a nuda, která je sem tam rozředěna automobilovou honičkou, která to aspoň trochu zachraňuje. Děj tuctový, herci nic moc, ale Kristen Bell hraje solidně stejně jako Beau Bridges (škoda, že ve filmu nevystupuje více). Vtipná byla akorát Chňapka. ()

BOURQUE

Bohužiaľ len priemer – miestami dobré hlášky, ale to je všetko. Vďaka T. Arnoldovi a B. Cooperovi sa to dá tak trošinku vydržať. Jediné ponaučenie z filmu je to, že o naše domáce zviera (pes) sa musíme dostatočne starať. Keď nie, tak vás navštívi B. Cooper ;). Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Lyžař

Wow. Tolik jsem se na tenhle filmek těšil. Upoutávka vypadala super. Fotky taky. A přišlo takový zklamání. Naboř a ujeď nemá spád, nemá kloudný děj, který by chytil, nemá nic. Teda krom béčkových herců. A ty holt ani tady nefungují. Už nikdy. Tohle ne. ()

jura-roy

Potěšilo, pobavilo. Velice lehká oddechovka, která není na sto pro, ale těch 85 si zaslouží (na nic si to nehraje, nikomu nic nevnucuje a netlačí na pilu). Díky nízkému průměru zde na čsfd jí těch pět dám. ()