Žabák Ribit

Animovaný / Dobrodružný

Malajsie, 2014, 88 min

Chuck Powers
  • kaylin

Klasický moderní animák, který má celkem hnusnou animaci. Když nic jiného, alespoň se tvůrci snažili o to, aby měli zvířecí postavy zajímavý vizuál a alespoň mluvily s přízvuky různých národností a tím trochu zaujaly. Je to ale takové hop sem, hop tam a nic moc to divákovi nedá. Pro děti jsou zde ale asi celkem zajímavé postavičky. Šílenství z toho ale pravděpodobně nebude.(11.12.2014)

• Mr.nachos

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.(9.1.2016)

• RAFT

Prostě pohádka pro děti .Děcka si malého žabáka oblíbí ,dospělí budou asi jenom ,kroutit hlavou co je to za paskvil.Řečeno ,prostě jedna velká nuda,nic víc ,nic mín. Hodnocení absolutně odpovídá.Za mě 40% děs a hrůza.(29.6.2015)

• Jeoffrey

Začnu tím co se mi líbilo a to byla hudba. Výběr hudby a to jak pasovala do děje, byl prostě poměrně dobrý a kdybych zavřel oči, tak bych měl z filmu možná i nadprůměrný požitek. Vždyť i ten příběh nebyl úplně špatný a i když jsem cestu za poznáním sebe sama viděl již několikrát, tohle provedení se docela dalo i se vší tou spoustou klišé. Některé dialogy nebyly úplně marné a i jisté poselství by se v tom našlo. Na druhou stranu nechápu, proč pavouk v džungli mluví francouzsky, co tam sakra dělali ploutvonožci (ať to bylo co to bylo) a proč sakra mluvili německy! Ale i s těmito nedostatky bych se možná dokázal smířit a nechal tomu 3*, ale ta šílená animace mi to prostě nedovoluje. Kvalita animace je tady tak o 10 - 20 let zpátky a tak všechno působí strašně uměle a nehezky a tak i když se autoři snaží i ty rádoby nejhezčí chvíle, jako je třeba východ slunce nad džunglí, nepůsobí skoro vůbec zajímavě. Navíc netopýr mě rozesmál, krokodýl vypadal strašně a lidé a jejich město - no to bylo prostě hodně nepovedené... Když si to pro sebe shrnu úplně marné to není a díky docela dobrému příběhu a pěkné hudbě je to i přes ten digitální "sranec" alespoň za 2* - 4/10(15.12.2015)

• BOURQUE

Začína sa to nájdene, ale postupom času sa to celé vyšumí. Relatívne dobre nakreslené postavičky, ale celý ten príbeh by potreboval viac náplní. Osobné hodnotenie: 60% (**) (26.5.2016)