Žabák Ribit

Animovaný / Dobrodružný

Malajsie, 2014, 88 min

Chuck Powers
  • BOURQUE

Začína sa to nájdene, ale postupom času sa to celé vyšumí. Relatívne dobre nakreslené postavičky, ale celý ten príbeh by potreboval viac náplní. Osobné hodnotenie: 60% (**) (26.5.2016)

• Aljak

Hodnotenie fakt podpriemerné, ale naozaj to nebolo nič extra. Chápem, že Malajzia asi na tom nie je vo filmovej sfére na nejakej skvelej úrovni, ale tá animácia bola hodná tak prelomu tisícročí, a nie roku 2014. Sympatické priateľstvo a spoločné putovanie žabky a veverky vyplnilo celý príbeh, ktorý v podstate ničím nevynikal a dobrodružná atmosféra pôsobila dosť atypicky. Navyše mi v tom chýbal aj ten potrebný dôvtip, bez ktorého sa súčasná animovaná tvorba fakt nezaobíde. Nuž, ale snaha bola.(9.8.2015)

Tipuji to na animák spíše pro menší děti. Ale šlo to. Až na ty některé dialogy. Hvězdička navíc za to hodnocení tady. Mimochodem ta grafika není obvyklá, ale to mě na tom zaujalo...(23.12.2015)

• Mr.nachos

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.(9.1.2016)

• kaylin

Klasický moderní animák, který má celkem hnusnou animaci. Když nic jiného, alespoň se tvůrci snažili o to, aby měli zvířecí postavy zajímavý vizuál a alespoň mluvily s přízvuky různých národností a tím trochu zaujaly. Je to ale takové hop sem, hop tam a nic moc to divákovi nedá. Pro děti jsou zde ale asi celkem zajímavé postavičky. Šílenství z toho ale pravděpodobně nebude.(11.12.2014)