Žabák Ribit

Animovaný / Dobrodružný

Malajsie, 2014, 88 min

Chuck Powers
  • kaylin

Klasický moderní animák, který má celkem hnusnou animaci. Když nic jiného, alespoň se tvůrci snažili o to, aby měli zvířecí postavy zajímavý vizuál a alespoň mluvily s přízvuky různých národností a tím trochu zaujaly. Je to ale takové hop sem, hop tam a nic moc to divákovi nedá. Pro děti jsou zde ale asi celkem zajímavé postavičky. Šílenství z toho ale pravděpodobně nebude.(11.12.2014)

• RAFT

Prostě pohádka pro děti .Děcka si malého žabáka oblíbí ,dospělí budou asi jenom ,kroutit hlavou co je to za paskvil.Řečeno ,prostě jedna velká nuda,nic víc ,nic mín. Hodnocení absolutně odpovídá.Za mě 40% děs a hrůza.(29.6.2015)

Dobrý příběh , příjemná , nevtíravá hudba a lehké vtípky . Co vytknout ? Snad grafické zpracování , neboť se na to občas opravdu nedalo koukat . Některé obličeje byli jako po těžké obrně a působilo to jako z nějaké hry s PS 1 , tak zlé to bylo . Rozhodně to mohlo dopadnout i líp , kdyby si s tím někdo dal jen o špetku víc práce . Jinak vcelku povedená pohádka .(4.5.2015)

• cartyci

Neviem či by sa mala Malajzíska spoločnosť uberať smerom animácie.Dosť nudne. Animácia nič moc, akurát už spomínaný prízvuk zvierat to trochu oživil.Za snahu dve hviezdy.(10.4.2015)

• Mr.nachos

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.(9.1.2016)