poster

Noc přichází (festivalový název)

 • USA

  Night Moves

 • slovenský

  Nočné pohyby

  (festivalový název)

Drama / Thriller

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ****

  Zaujímavo rozohraná paranoia uprostred farebnej krásy jesene a zlovesných hudobných tónov, ktoré sa hlboko a nepokojne zažierali do mozgových závitov.(23.8.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $223,684Tržby Celosvetovo $642,000▐ Na prvý pohľad zaujímavú tému a obsadenie prinášal film Nočné pohyby (Night Moves,2013). Nakoniec ani zvučný menoslov v zložení Dakota Fanning, Jesse Eisenberg či Peter Sarsgaard nepriniesol viac iskry a skutočnej hĺbky do tejto komornej drámy. /videl v kine: 40%/(filmový festival Art Film Fest 2014)(5.7.2014)

 • Rob Roy
  ****

  Procedurální thriller, jehož síla tkví v silném dojezdu, kde jsou postavy konfrontovány se svým svědomím. Výborně zahrané a tiše znepokojivé. Nejlepší film Kelly Reichardt. Všimněte si hudby Jeffa Grace, mistra atmosférického minimalismu, který nikdy nezklame.(24.8.2014)

 • movie
  ****

  70% Hodně sugestivní a maximálně zneklidňující koupel ve vlastním svědomí. Originální téma. Body dolů za konec, který se táhne jako med. Kdyby NIGHT MOVES skončil na stopáži 95 minut v resultu by nebyl rozdíl: strach, paronia a neklid.(25.5.2016)

 • kajda.l
  ****

  Ač mne Reichardtová svou režií (opět) neuchvátila a stopáž je velmi neuvážená, hlavně v úvodní hodince, kde hned několik záběrů trvá o několik desítek vteřin déle než by bylo vhodné. Tak pro tentokrát jsem schopen nudné pasáže odpustit. Night Moves stojí na hereckém minimalismu (Dakota!...Jesse!!!), výborně zvolené hudbě a perfektní plíživé atmosféře, které se nepříjemně zahryzává pod kůži. Neočekávejte thriller, budete zklamáni, ale pokud si vystačíte s hutným psychologickým dramatem, které se v posledních třiceti minutách změní v psychický teror, budete nadšeni. Paranoia a výčitky svědomí už dlouho nebyly takto sugestivně a skvěle zahrané. Eisenberg v mém žebříčku mladých herců stále stoupá. Dakota standartně silná.(17.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace