Neobratný zločinec Bill Hayward, kterého podmínečně pustili po osmi letech strávených ve vězení, se má postarat o své dva syny, které téměř vůbec nezná. Metodou pokusu a omylu pracuje usilovně na tom, aby jim konečně byl tátou. Když se mladší chlapec dostane do potíží kvůli Billovu bývalému zločineckému gangu, musí Bill svým synům ukázat, jakým otcem a člověkem vlastně chce doopravdy být - dobrým tátou, nebo tátou, který zůstane na svobodě. (Zlín Film Festival)

Saur.us

Podařená epizoda z rodinného života u spodní životní úrovně. Sociální téma se nezapře. Charlie Creed-Miles je navíc takový Billy Bob Thornton po anglicku, včetně jeho opileckého a hulvátského charisma. A jako třešnička dobrý hudební výběr. ()

Faila

Na tenhle druh anglických filmů musím mít náladu, protože je to vždycky zaručená depka. Tady vysvitla aspoň malá špetka naděje, což jsem nečekala a velice vítala. Každopádně atmosféra ponuré anglické čtvrti, kde snad nikdo nemůže žít poctivě, je zde zachycena naprosto skvěle. ()

Kingjiri

Britové se s tim jako vždycky nepářou a ukazujou na férovku krutej život, kterej bohužel potkává spoustu dětí ze silně disfunkčních rodin, aneb rodiče si nikdo nevybírá. Dějová linka je standardní - Bill se snaží stát starostlivym otcem, jakž takž se mu to daří a ratolesti se mezitim musej vypořádat s nástrahama ulic, který číhaj právě převážně na ovlivnitelný jedince z problémovejch rodin. Všechno spěje k předvídatelný závěrečný katarzi, nicméně samotnej závěr jsem osobně nečekal. Slušnej průměr na jedno zkouknutí, třetí silnější hvězda za dobrej soundtrack. ()

Gamamen

Skvěle natočené sociální drama z anglického prostředí, syrové a bez přikrášlení okořeněné skvělými hereckými výkony. Názorná ukázka pro mladé dealery, kam je může jejich "práce" dovést :) Tomuto filmu nemám snad nic co vytknout. ()

TOPmoovie

nenudi to. citit ze je to nizkorozpoctak, ale sila pribehu to vyvazuje. obcas naivne herecke vykony a situacie, ale iba sekundove sekvencie. pozri si to. ()

danny79

Ani jsem nevedel, co si poustim za film, ale stacilo, aby se objevila prvni postava a bylo mi jasne, ze Wild Bill je brit. Ty jejich ksichty jsou nezamenitelny – hubeny, slachovity, ostre, sustakovka … Verohodne, dobre zahrane, napinave socialni drama, odehravajici se na okraji spolecnosti (a tedy i doprovazene vecmi ktery k ni patri – alkohol, drogy, nasili ..). Stylove velice podobne jako nedavno videny Tyranosaurus. Anglicani tohle zatracene dobre umeji. ()