"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

zolo23

Cez víkend idem na chatu a dlho som rozmýšlal čo si zahráme. "Opijášske človeče" už pomaly vychádza z módy, takže mám veľkého chrobáka v hlave. Taký veľký sud tam nemáme, tak ostaneme pri lístkoch, ktoré ako sme videli sú omnoho zábavnejšie. Dúfam, že vypadnem v prvom kole a budem sa môcť venovať predsa len starej klasike :) ()

Alisa

Hmm skvělý tip na zábavu do pořadu Prostřeno. Ne, teď vážně. Námět není originální, nicméně v rámci filmů s podobnou tematikou se jednoznačně jedná o top. Film je vcelku předvídatelný, ale závěr to zabil (a na to já si potrpím). :-) Co bys radši?..tuny krve nebo parádní psycho? Pokud volíš druhou variantu, jsi tu správně. ()

BMAJTZ

Se Saw bych si to srovnávat nedovolil, i když jisté podobnosti by se nalézt daly. Jinak mě to docela bavilo, i když bych si představil trochu pozvolnější gradování úkolů a sofistikovanější mučitele, každopádně fanoušky žánru to rozhodně neurazí. ()

Forsberg11

"TAKŽE, IRIS, BODNEŠ RADŠEJ LUCASA DO STEHNA, ALEBO DÁŠ ĎALŠIE TRI RANY TRAVISOVI SO SJAMBOCKOM?" Bolo to dobré. A bolo by to ešte lepšie keby to nebola x-tá variácia na niekoľkorát videný a prevarený námet. V takom prípade by som bol nadšený, takto som bol len mierne potešený. Dôležité však je, že som sa celkom slušne bavil a až na niektoré otravné dejové odchylky film pekne odsýpal. Gore bolo na znesiteľnej úrovni, hlavné postavy celkom sympatické, príbeh jednoduchý a priamočiary. Trochu mi vadil koniec, na čo bolo toto dobré? Zbytočné negatívne zakončenie, ktoré v tomto prípade bolo viac na škodu ako na úžitok. Veľa od toho nečakajte a budete spokojní... ()

Spike23

Abych se přiznal, Sasha Grey byla zřejmě jediným důvodem, proč jsem to vůbec zapnul, co jsem ale vůbec nečekal, že z toho nakonec bude žánrová výjimka, ve které se postavy chovají na poměry ostatních podobných filmů ještě přijatelně a realisticky a že zrovna na konci filmu, které bývají většinou největší zklamání, se celkem i zasměju. K tomu všemu ještě musím vyzdvihnout parádní herecké výkony a máme tu jedno dost nečekané a příjemné překvapení, které mi nezbývá než doporučit. ()

divak84

no jo, john heard měl raděj zaspat i potřetí... ano je to velmi solidní , nekompromisní thriller až horor.. sice opět bohužel předvídatelný kdo dostane vstupenku do rakve a kdo nejspíš ne, ale zachránil to aspoň překvapující konec..který převažuje i iracionalitu toho, že vůbec někomu bylo dovoleno house of pain opustit.. ()

MareT.

Prestoze davam "jen" 3, film se mi hodne libil. Vzal si napad ze Saw (jen puvodni myslenku) a vytriskal z toho napinavou hru na Boha, kde ti chudi a nemocni nezmuzou nic (ano,i kdyz je jich 8 proti asi 3). Pitlat to nebudu,cely film jsem si uzil a otazku Would you rather... jsem si pokladal spolu s hrdiny. Finalni tecku jsem tak trochu uhadl ale vyzneni celeho filmu je pozitivni. Necelejte maso ve stylu Saw (veskere gore je mimo zaber) ale spise psychologickou hru! ()

HonzysKISS

Je to takový nadprůměrný snímek. Díky parádní hudbě to bylo občas pěkně napínavé. Hezky v tom všichni trpěli. Toho hlavního záporáka jsem si hned oblíbil, jenom ten jeho blonďatý syn je pořádný spratek. Závěr je naštěstí taky celkem dobrý. Akorát je velká škoda, že ty brutálnější věci nebyly vidět. Ještě k tomu někteří umřeli hrozně rychle, až jich byla prozatím škoda. Nebo ten pomatený černoch, co utíkal lesem, ten tam byl naprosto zbytečný. A taky to není žádný horor. 8/10 ()

Sufferer

Okrem slušného obsadenia či odpočinkovej dĺžke boduje snímka hlavne zaujímavým nápadom, ktorý síce nie je prevratný, ale zas ani natoľko prevarený, aby sa mu človek oblúkom vyhýbal. Keď nad tým ďalej rozmýšľam, nenapadá ma nič, čo by som viac pochválil. O to viac potom zaráža, že aj napriek všetkým pripomienkam, ktoré k filmu mám, mi táto neskorá večera vcelku chutila. Inak si z nej ale odnášam pocit, že tvorcovia si akosi nevedeli dať rady s tým, ako daný nápad rozpracovať a zrealizovať tak, aby diváka poriadne zdrapili za gule a aspoň na ten krátky časový okamih mu “príjemne“ podlomili psychické zdravie. Skrátka ďalšie hviezdičkové hodnotenie na ČSFD, na ktoré si do týždňa nespomeniem, a to ma môžete aj prútikom mlátiť po chrbte. ()

Teabag

Atmosféra dobrá, herecky horší... Would You Rather je spíš jen taková Saw-like jednohubka. Neurazí - nenadchne. ()

Haymar

Výborná komorní chuťovka, reflektujíce odvěkou pravdu, že my - lidi, sme v jádru sobecký a sebestředný svině! Bohužel většina z nás to dokáže po většinu života šikovně skrývat a jenom výjimečný, extrémní situace odhalí opravdový karakter!... Ale možná je to všechno jinak, možná že ona "bezohlednost" (všemi těmi povrchními debily odsouzeníhodná) není ničím jiným, než přirozeným pudem sebezáchovy a geneticky zakódovanou snahou chránit - kromě sebe sama - i své nejbližší pro zachování vlastního rodu! Na tom nic špatnýho neni a ve "Would you rather" tomu jdou až na dřeň! ()

Perverz

Že už jsme to někde viděli? Partička lidí, musí dělat úkoly aby přežili, nebo filmy s podobným námětem. Ano, viděli. A určitě s lepšími herci. Úkoly jsou ty nejprimitivnější které vás napadnou, někoho bodnout, dát mu elektrický šok, ále, jděte se bodout vy, tohle není spoiler, a i tvůrci ať se jdou bodnout, běžte se kurva všichni bodout! Klidně vám můžu vyzradit celý film, stejně tam nic není. Účastnici měli občas těžší rozhodování, jestli zbičovat tamtoho maníka, nebo bodnout tamtu ženskou.. Já mám rozhodování jednoduché, jedna hvězda za ten konec. ()

sona123

Horor ve stylu Saw....takže připravená jsem byla. A nakonec i docela příjemně překvapená. Přes míru je tu nechutností, to ano, šokující to je také, ale docela to má i hlavu a patu a napínavé to bylo až do konce, nebyla to jen přihlouplá vyvražďovačka. Spokojenost, slušná jednohubka. ()

MiaMahoney

Wow, od tohohle hororu jsem nic moc nečekala, o to víc mě překvapil. Rychlý rozjezd a skvěle zahrané, velmi realisticky. Žádné trapné a nepravděpodobné reakce partičky teenagerů v podobných vyvražďovacích filmech. Combs si roli vyloženě užívá, jeho úchylný synek místy připomíná Joffreyho z Game of Thrones a ostatní hrdinové jsou také velmi solidně zvolení. Už dlouho ve mě žádný film nevyvolal tak nepříjemné napětí. Měla jsem pocit, že sedím u stolu s těmi lidmi a je mi pěkně nepohodlně; nutilo to k zamyšlení, co by člověk volil na jejich místě a to byl teda zatraceně blbý pocit. Oceňuju, že tento film neskončil v kategorii "too gore to watch". Určitě lepší, než všechna ta pokračování SAW. ()

Illy

Za deset tisíc dolarů bych sežral syrovýho psa. Taková oddechovka která pobaví. Dokonce jsem se párkrát nahlas rozřehtal, což ale asi nesvědčí o kvalitě filmu - pouze o mé demenci. No a co. ()

Silviaxx

Wow ! Som sa bála aj mrknúť pri tomto kúsku, aby mi náhodou niečo neušlo. Doslova ma to vtislo do postele a nepustilo ani na okamih. Aká neskutočná sila sa dokáže nájsť v človeku, ktorý je odhodlaný zachrániť to jediné, prečo dýcha. Ale po tom konci by ma rovno niesli na psychiatriu ak by som si nestihla sama vpáliť guľku do hlavy. ()

Standic1

Nečekejte žádné gore scény, mučení ani jiné dnes tak populární nechutné scény. Hlavním tahounem je zde atmosféra, a ta svou práci odvádí skvěle. Klasická hra "chtěl bys radši...", kterou moderuje šílenec (svojí roli zvládá bravůrně) se svým rozmazleným synáčkem. Závěr hodně předvídatelný, ale jinak se Would you rather nemá za co stydět a může se zařadit mezi ty lepší kousky. ()

embecka

Nenáročné, jednoduché a hlavne efektívne využitie jednej miestnosti s hŕstkou psychopatov a hŕstkou zúfalcov. Súcit bokom, niektoré zvrátenosti budete očakávať, niektoré vás prekvapia, s postavami by ste kričali, plakali, bili sa, bárs čo, ale podstatné je, že každý prvok tu svoju úlohu splnil viac než je slušný priemer takéhoto sawkového hororo-thrillero-filmu. ()