"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

Lucccy.N

Super když jsem si film pouštěla myslela jsem že je to jen další varianta na saw , naštěstí se to nestalo nejsem totiž zastáncem takovýchto filmů kde se jen prolévají litry krve a uřezávají končetiny , v tomto filmu se jedná spíše o psychycký teror a tak až příště uslyším otázku zdali si vyberu variantu A nebo B tak vím že si vzpomenu na tento filmík a rozhodování asi nebude jednoduché :) za mě 5 hvězd a to zaslouženě :) ()

kalysta

Tahle kravina má opravdu skoro 70 %? Banda nesympatických ubožáků se nechá trýznit nesympatickým úchylem a jeho poskoky, a to je vše, tadááá. Napětí - nula, pointa - nula, nuda - sto. ()

veverysiak

Môžeme to prirovnávať k čomukoľvek predchádzajúcemu a skvelému, toto ma nenadchlo, neviem, či to bolo tým uzavretým priestorom, alebo nesympatickými postavami, alebo neviemčím, dosť som sa nudil, takže 30,%. ()

linger

Kvalitny a originalny napinak so zaujimavym hereckym obsadenim. Podobna struna ako Saw, ale lepsie - viac napatia a menej samoucelnych nechutnosti. ()

johnnie78

Strašnej nářez. Devadesát minut drásavého psychoteroru, který ani na vteřinu nepovolí. Pravda, ze začátku jsem měl dojem, že ta "lacinost" z toho opravdu hodně čiší, ale v momentě, kdy se všichni hosté sejdou na večeři, tak prostě spadla opona a od té doby jsem už jen čuměl, nervy jako špagáty, oči málem vypadly z důlků. A ten úplnej závěr... tohle je film, který jsem dlouho rozdýchával. ()

rEooo

Sasha Grey by mala ostať pri rozťahovaný svojich spodných končatín a nie sa pchať do filmovej brandže kde sa kvalita filmu neráta na dennú dávku penetrácie jej genitálií. ()

Briskie

Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdičkami, na konec přeci jen vyhrála ta čtyřka. Nápad tohoto filmu mě velmi upoutal, i když jsem si nejprve myslel že ona ,,hra" bude trochu jiná. Nicméně přišlo mi zbytečné cpát do filmu hrdinného afroamerického doktora, jehož pitomá smrt nikoho nepřekvapí a zbylo méně času na hru samotnou. Dovolím si i tvrdit že film by snesl i klidně pár minutek navíc. Trochu mě mrzí že hra nespočívala na principu cena/úkol - tak jak tomu bylo během samotné večeře, nicméně skvělý horor/thriller. Určitě doporučuji ()

hony23

Dlouhé večery lze trávit různými hrami. Nutno přiznat, že Sázky a dostihy nebo Canasta jsou pouze pro břídily bez špetky fantazie. Jeli hostitelem sadistické hovado, který stanoví pravidlo, že vítez bere vše, zatímco poražení jsou ,,eliminováni,, - to pak dostane hra teprve náboj, při jejímž sledování jsem se náramně bavil. Tohle mělo fakt koule! ()

Kamill63

Tezko najít napínavý film v téhle době.. už tydny hledám dobrý horor nebo thriller a úplnou náhodou jsem narazila na Would you Rather. A ono ejhle, napínák od začátku do konce a pořad nevíte co se stane, co je jasné, ze to bude poradnej masakr. Hlavní hrdinka nezklame, jen její životní příběh je trosku předvídatelný, tak nějak jsem tusila, co na konci přijde.. dobrý námět a slušní herci 👍. ()

Lilith03

Jsem mile překvapena tímto filmem po všech stránkách. Výkon Brittany Snow byl úžasný, jednotlivé postavy byli dobře zvolené, zápletka byla originální, nápaditá a napínavá. Hodně věcí bylo předvídatelných, ale vůbec mi to nevadí, protože stále si film udržel napětí a nedočkavost diváka a samotný konec překvapil asi nás všechny. Myslím, že jsem už dlouho neviděla horor, který by mě tak zaujal, u jehož sledování bych se tak bavila a byla napjatá a který mi určitě zůstane i dlouho v paměti. Troufám si říci, že je to jeden z nejlepších hororů přelomového roku 2012 a možná i hororů vůbec. Prima podívaná, uvítala bych pokračování, tyhle typy hororů sleduji nejraději. ()

tahir

Boli by to tri hviezdy, ale jedna navyse za hudbu a komornika Bevansa. Skoda ze nebolo trosku viac krvi, ale aj tak ma to dost prekvapilo. Trosku mi to pripominalo film Exam, skupina ludi v uzatvorenej miestnosti. ()

musolini

Tak na film jsem se podle komentářů tady těšil,ale dostal jsem stupidní film,který mě ničím nenadchl,chvílema jako by v tom hrálo amaterský divadlo z Maroka.Abych jen nekritizoval,scény kdy se musí herci rychle rozhodnou,co a jak udělají byly perfektní,ale rozhodně bych to nesrovnával s žádným dílem Saw. ()

montel

Iris (Brittany Snow) se snaží uplatnit se jako servírka nebo hosteska, aby našetřila dostatek peněz pro svého bratra, který musí na operaci kostní dřeně. Bohužel se jí to nedaří a tak přijímá nabídku doktora Lambricka (Jeffrey Combs). Jedná se o večeři s několika dalšími lidmi, kteří potřebují finanční pomoc. Součástí večeře má být jakási hra, která může mít jen jednoho vítěze. A ten se má dočkat pořádného balíku zelených papírků. Jenže nikdo z hostů netuší, že Lambrick je ve skutečnosti vyšinutý psychopat, který své hosty jen tak odejít nenechá...Woow to byla jízda. Nervydrásající horůrek, který mě přikoval k židli tak, že jsem ani nedýchal. Taková řezničina u večerního stolu s pořádně šťavnatým steakem? Proč ne. 75% ()

dagweghope

"Přišli jsme někam, kam jsme nechtěli, je tu sice teplo, ale hrozný smrad... a teď přemýšlíme, je to jigsaw, devět něčeho, emitor, báze nebo kolektor..." Dlouho si myslím, že jsem kopie něčeho, co už tu stokrát bylo. Snažím se udržet si svoji morální integritu. Jsme tu my dobří, jsou tu sobci, co hrajou na sebe. A sakra, derivace... Jo, last but not least, nevím, jestli to byl Stephen King v Shining (samozřejmě správnou eurožárovkou), kdo jako první zavedl negrus ex machina, ale má dalšího následovníka. ()

qwentin

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli dobrý a nebo nedobrý. Věřitelné postavy, celkem dobrý scénář a vyhovující stopáž mě tahají na jednu stranu, ale celkově mě to do sebe nějak nevtáhlo. Třeba proč jel ten černoch do toho domu (nebo proč aspoň nedostal nějaký prostor, aby to dávalo smysl) ? Nic. Neurazí, nenadchne... ()

dalver

Ani ja som nespravil správne rozhodnutie, keď som dal prednosť tejto zlátaninke od ktorej som čakal viac gore, krvi a napätia, pokiaľ sa ako druhá možnosť javila ísť von do hospy a sledovať Ligu Majstrov. Preto som si musel odtrpieť hodinu a pol sledovať strnulý ´´horor´´, v ktorom je všetko jasne dané od začiatku do úplneho konca. ()

pájap

kdyby ten bratr na konci nebyl mrtvej ,jak jsem předpokládal,5 bych nedal.....ale takhle.....dělej cokoli,klesni až pod úroven lidský existence a ten,pro kterého to vše děláš a ospravedlnuješ tím své skutky ti na to sere...byt nevědomky...........super film........4 minuty v barelu by nedal ani phelps....olé-. ()

koci

Teda když tomu i verbal napálil rovnou pětku, čekal jsem něco fakt zajímavýho. Jenže to byla nuda, neodehrálo se vůbec nic překvapivýho, rozjezd tradičně pomalej, charaktery těžce nezajímavý, takže o tíživým psychickým teroru taky nemůže být moc řeč, případný gore nářez se taky nekoná... zklamání. ()