"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

mirodevil

Jako ono by to i fungovalo, kdyby to nezmrvili v totální pííčovinu a s hercama, které by ste nejraději zabili sami. Škoda...za psycho teror 40% ()

Snakefinger

Would you rather? Co bys radši? Zvol si. Jsem lehce na rozpacích, jelikož určitou originalitu nelze filmu upřít, i když podobných snímků je celá řada, ale dovedu si představit dotažení několika nápadů do větších detailů. Co bych ocenil je psychologická stavba filmu a určitá gradace, která ovšem v závěru docela klesá.. Klasifikuji celkově jako docela povedený, nezávislý film. Co ovšem zůstává je poměrně hořký pocit po shlédnutí filmu, což v mém případě znamená plus. ()

MotMotkovich

Film celkem překvapil. Bohužel Sasha Grey mě zklamala. Když jsem viděl její obsazení v titulkách filmu, čekal jsem nějakou porno řežbu a nic. Poučení pro ni je - nikdy se nepotápěj bez nadechnutí. Potenciál filmu velmi dobrý, dalo by se z toho vytřískat víc, i tak to bylo ale dobrý. ()

fabregas1

Celkem překvapení, obsadit to známějším obecenstvem a trochu to víc propracovat a udělat hrůzostrašnější a nekompromisnější a máme tu hit roku. Takhle to hodnotím jako příjemnej průměr. ()

Tess92

V Saw šlo alespoň o přežití, ale tady nevíme vůbec nic o jejich problémech, kvůli kterým mají zabíjet. Prostě se chci pobavit, tak si ubližujte... A ten konec byl až moc průhledný... ()

reccal

Syrový psychothriller, ve kterém objevíte temnější stránku osobnosti. Zvrácenou a temnou stránku, která určí, jestli budete při hře úspěšní. Yes. Barel s vodou forever. ()

Fritaaa

Celý film provází skvělá atmosféra, bohužel poslední scéna z filmu mi naprosto zkazila dojem. Určitě si budu pamatovat jeden nebo dva okamžiky, ale ve skutečně mě film ničím nepřekvapil a i celkový výsledek byl známý od první chvíle. ()

Mesmeric

Ach, vždycky potěší kvalitně udělaný psychologicky zdrcující thriller. Hlavně ta vychcaná štětka mě rajcovala...ještě víc po tom jak hezky škubala nožky ze sudu. Ta linka s tím lékařem, který ztratil z toho všeho tak trochu hlavu byla úplně zbytečná. Ale jinak mistrovské dílo a hlavně.....ŽÁDNÝ POSRANÝ HAPPY END!!!!! ()

chytri

Jedná se o pěkně zvrhlou zábavičku a slušnou podívanou. Film měl pár úletů (když vám někdo vrazí 15 cm kudlu do boku, tak pak už toho asi moc nenaběháte), ale jinak pěkná komorní atmosféra a pro hlavní hrdiny pár bolístek. Bohužel je film čitelný až do úplného konce. ()

Corwinus

Koniec som fakt necakal ten ma prekvapil... Skvela myslienka super magor a vsetko fungovalo tak ako malo od zaciatku. Su to velmi silne 4* /85% ()

Ruslan

Chybělo tomu větší tempo a peprnější úkoly. Pardon, ale filmů s podobnou tématikou se natočilo dost a já čekal, že tento zajde dál a bude originálnější, ale máme tu klasiku + nesympatické postavy, ke kterým si těžko najdete vztah. Tři tomu dávám, jen kvůli tomu, že filmy tohohle ražení mám rád, ale toto je poněkud slabší kousek. 60%. ()

injoy

Dávám čtyři, protože mě film příjemně překvapil. Moc jsem nečetl o co jde a prostě to risknul. Sice je zde jistá inspirace Saw, ale to je tak vše. Není zde žádné zbytečné a nechutné násilí. Pěkně to celé odsýpá, bez keců okolo a postavy se chovají vcelku věrohodně. V rámci žánru si ty čtyři zaslouží. ()

Evee04

Poznám 3 typy hier Would You Rather.Prvá je klasická s mojich deckých čias,ako chceš radšej vymenit toto autičko alebo toto druhé?.Druhá je zo South Parku ako,políbíš Bebe nebo si narveš tenhle klacek do ptáka?A Tretia je práve táto.Presne to čo očakávate,bude prebiehat tak ako sme si mysleli,všetko do seba zapadá a postupne stupnuje a aj ked viete,že sa má stat to čo sa stane,vždy to vyrazí dych.Vedlajšia línia bolo jedno velké WTF a záver je čerešnička na torte.Keby rapujem dal by som:Master piece of the "B" movies. ()

Smashed

No a pak chtějte po někom pomoc! Jedná se o dokonale strhující dílo, který se asi po půl hodině rozjelo do takovejch otáček, že jsem s napětím čekala na další úkoly, jako když dítě vidí pod stromečkem hromadu dárků a neví, kterej rozbalit dřív. Nooo, a ten konec byl asi nejvíc dokonalej, hlavně když si uvědomíte, že ona zabila posledního hráče ve finále jen proto, aby zachránila tou dobou už mrtvýho bráchu. ()

Holly_Molly

Najít tenhle film v jakýkoli obstojný kvalitě je opravdu porod, ale kromě tohohle malého problémku to bylo lepší než se původně zdálo. Rychle se to rozjede, hra nabere obrátky a hned ze startu začnou padat hlavy a celej film je prokládanej fakt nekompromisnim černym humorem, kterej teda fakt sednul a bavil. Cca v polovině už musí být každýmu jasný, že se tady na žádnej "happyend", kde padouch dostane co proto, vůbec nehraje a to díky scéně, kdy borec s bouchačkou nakráčí do baráku jak terminátor odhodlán "soutěžící" zachránit a hned při první konfrontaci dostane tečku do palice. Taky je pro změnu fajn minimální přítomnost gore a větší zaměření na psychologickou stránku. Kolem a kolem je to sice tématem ohranej, ale pořád dost slušně napínavej a odsýpající film..P.S.: Dost překvapila Sasha Grey, ta si tu mrchu zandala fakt dobře! ()

Marcecek

Taká obyčajná vyvražďovačka, nenadchne ani neurazí. Len ma mrzí koniec, prial som si, aby tie svine trpeli, liezli mi na nervy... ()

CarryMahonny

Would You Rather přichází poměrně s originální zápletkou a nápadem a netuším proč jsem tento počin až doteď míjel. Naštěstí jsou tu lidé, se kterými si můžete vyměňovat nápady na filmy a musím říct že mě ani tentokrát můj známý nezklamal. Mohl bych to tu srovnávat s filmy tomuto podobnými ( Truth or Dare, Saw, Escape room atd atd.) ale nebudu, protože podle mě to tu naprosto síří originalitou. Béčkové provedení filmu velice vyhovuje stejně tak jako nervydrásající atmosféra,  ale za co bohužel nemůžu přidat 4 hvězdu je určitě absence nějakého většího gore a brutality obecně. Nápady jsou sice neotřelé, zábavné a surové ale je to, jako byste si ve hře Mortal Kombat vypnuly krev. Jinak to bylo super zábavné a od zasedání u stolu to krásně odsejpalo. Co se konce týče řekněme, že na světě jsou prostě filmy, kterým byste posledních pět minut ustříhly a vyhodili je do koše ( Hello The Mist). ()

Lupas888

Fajn nenaročná hororovka na neděli. Pro mě předvídatelné ke konci, ale jinak opravdu fajn film. Nic speciálního, zajímavá premisa, z které by se dalo vytěžit víc. Vzájemný vyvraždovačky mám prostě dost rád a upřímně jsem to čekal horší. Vždycky mám rád ve filmech nějaká ta zajímavá rozhodnutí, kde není správné ani jedno a jen vybíráte menší zlo. Tenhle film jich má samozřejmě dost. Celkově jsem spokojený ()