Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

fyluta

TO se dalo čekat, každej nadává a každýho to bude stejně zajímat... :D :D NENÍ TO na sledovaní a přemýšlení v reálném čase, je to pořad na pozadí.. takže u toho perete, uklízíte, kecáte atd. ()

JARDAHONDA odpad!

Již podle ukázek bylo zřejmé o co asi půjde... No a po pár minutách jsem se pouze přesvědčil, jak bude vše probíhat.. Druhá řada vyvolených dopadla fiaskem, tak se autoři " projektu " :) snaží trochu přitvrdit a hups, je tady další podobná splaška.. Která ukazuje přihlouplé barbíny sebrané rovnou z E 55 a namistrované metrouše, kteří si holí nohy,, přitom neumějí do pěti napočítat.." Pořad je dementní a úplně zbytečný... A aby to bylo pro diváky vůbec trochu zábavné, tak " slavní " tvůrci soutěžící každý večer opíjejí aby se tam vůbec něco dělo :)Tyto zvratky hodnotím, jako největší omyl a pleps co, kdy existoval !! ()

vojtin_ odpad!

Opravdu prvotřídní katastrofa. I když musím masochisticky přiznat, že reality show dokáži jako oddechovku a vymývání mozku sledovat, toto je moc. Snaha sehnat dohromady partu amorálních imbecilů ve snaze dohnat je k veřejné promiskuitě se pravděpodobně zadařila. Koncept děsivý, vysílání v postní době urážlivé snad pro každého soudného diváka - proč si raději rovnou nepusit porno bez zbytečných stupidních dialogů, které se dají snadno přeskočit? Sečteno a podtrženo - kdo si chce zvýšit sebevědomí, stačí 2-3 sekundy. Česko-slovenská mládežnická elita v plné parádě. ()

mylhaus odpad!

Až doteď jsem si myslel, že dát něčemu "odpad" je nespravedlivé vůči štábu i hercům. V tomto případě nikoli..... To je opravdu peklo na zemi, nikoli ráj.... ()

Iker.. odpad!

Buchty pěkné, ale děsně blbé. Zařazení tohoto pořadu do programu musel být omyl. Ještě blbější pořad než Jersey Shore a to je už co říct ... Ps: nechápu jak tato "hovadina" mohla dostat 7 % ()

Devils_PIMP odpad!

Tak realityshow - ať už jsou jakékoli patří obecně do filmového koše. Opravdu, ale opravdu mě nezajímá kdo s kým proč a proti komu a jak atd. atd. atd. Jednomu se dělá zle... ()

Inhoofer odpad!

OMG, další reality show ...další sračky na nás házejí z televize a myslí si, že jim to sežereme, ale tentokrát už asi fakt ne...ač se to nezdá, i Český divák má zárodky něčeho, jako je vkus, ARCISRAČKA na Entou! :-D ()

Akatsuki odpad!

I já se bohužel koutkem oka podíval. (Naštěstí jsem se nedíval ani v HD ani ve 3D - to bych měl tu hrůzu vypálenou do očí.) Nevkus a naprostou tupost pořadu snad ani nelze komentovat. Pokud si tato "show" najde své diváky, pak tito diváci ztratili veškerou soudnost. .......Naprostá katastrofa televizní zábavy. Pro mě 5 antihvězdiček... ()

RoxiEngel odpad!

Proč jsem to jen v té televizi na to přepnula? Vydržela jsem to pár minut. Pár ztracených minut mého života. Na to se přeci nikdo nemůže dívat, ne? Hotel plný hloupých levných slečen a namachrovaných frajírků, kteří dokola řeší, kdo s kým spí a kdo koho pomlouvá. Takovýhle pořady jsou ztráta času a peněz. ()

wallenrod odpad!

:D me to docela bavi. Do techto typu realityshow jsou vybirani uchazeci s pozadavkem na fyziologicky snizenou hladinu IQ :) at uz to byli pitomci typu Zverina, Hranac nebo ten cigan Zajac. V teto reality show uz televizni produkce zabavy sahla az uplne na same dno spolecnosti a vytahla z te zumpy par vypatlanych lopat s ruzne uspesnou porno karierou. Vsichni filozofuji jak o zivot. Kazdy z nich se snazi mluvit priserne sofistikovane, ale tim, ze maji panove sve centrum mysleni nekde dole v zaludu a damy ve svych erektilnich klitorialnich telesech, lezou z nich po celou dobu poradu usmevne blaboly :) me to zkratka bavi, ale i tak davam odpad. Paradoxni, ze? Jen prosim, at se z techto vypatlancu, pitomcu, imbecilu nestanou dalsi celebrity jako z tech davno zapomenutych blbcu z VyVolenych. ()

Fanys odpad!

Ze zvědavosti jsem si pustil první díl a zůstal jsem ohromeně sedět s otevřenou hubou. Tuhle tupou verbež pustí do televize? Na tohle se dívají děti, respektive, někdo se sníží k tomu, aby sledováním tohoto pořadu mařil svůj život? Nemůžeme se, přátelé, ale divit, že naše společnost vypadá tak, jak vypadá - s upadající morálkou, bez životních hodnot a zásad - když sledují takovou hovadinu, kde se předvádí vyumělkované a tupé splašky! Hnus velebnosti, zlatí Vyvolení proti tomuhle ()

Dr.Mattes odpad!

Viete ono je to takto ... u týchto programov nejde o to aby mali skvelé hodnotenie ale sledovanosť. A tú určite majú, síce v inej vrstve - ale majú. Čižme darmo budem dávať "odpad" keď tu už nejde o kvalitu ale o zárobok zo sledovanosti. Škoda ... ()

cienfuegos odpad!

Doufal jsem, že už nám nebudou v bedně cpát do hlav další reality show po Big Brother na Nově a ono ejhle, Prima Love sehnala ne konkurzech skutečný výkvět českého a slovenského národa, partičku všehoschopných mladých lidiček, exhibicionistů a vylízanců, které odvezla kamsi daleko na ostrov do Dominikánské republiky. VyVolení svalovci zde předváděj svý bicepsy a tricepsy a tetování a svou ubohost a vypatlanost a sprostotu, VyVolená děvčata zas svý přednosti, jak jen mohou, spolu s IQ houpacího koně ve spojení se sprostotou a ubohostí. To celý tohle hemžení nemá hlavu ani patu a úroveň aktérů i scénáře týhle hrůzy je děsná. Škoda tý vyhozený škváry za tenhle zřetězenej hnus. Dvakrát jsem na to ze zvědavosti chvilku kouknul a žasnul jsem, je to možný tohleto? Vše je dovoleno. Mrdej nebo táhni. Možná přijde i kouzelník, teda hošové na sebe skočí a propukne anální a orální sex. Jo. To je masakr. Brrr. Tak to na TV Prima Love někdo pěkně a na úrovni podělal. Sledovanost půjde brzo do kelu, nikdo trochu normální mimo pár voyerů a libovejch frajírků a vypatlanejch svalovců a blboučkejch vymaštěnejch fuchtlí a přátel a rodinných příslušníků všech těchhle exhibicionistických aktérů sledováním takové hovadiny nebude ztrácet zbytečně svůj čas. Už předchozí reality show Šéfka a Čápi s mákem byly propadáky. TV Prima respektive TV Prima Love je zdá se nepoučitelná. ()