Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

CarlaBrunn odpad!

Vacsi humus sa uz neda medialne zverejnit, poznamky v TV typu "pikantne sceny zo zakulisia HP si mozte pozriet na webe...." pocuvam dokola. Z cirej zvedavosti som sledovala prve diely, ktore ma doteraz nutia byt vulgarnou, ale z ucty k uzivatelom sa zdrziavam. Pri uvodnej zvucke hned prepinam, ved pozeranie na to ako pred kamerami skoro pretiahne arogantna playmate nejakeho teploska ma akoze pobavit verejnost? Toto ma byt reality show? Krutit zadkom viem aj ja a nepotrebujem byt preto medializovana. Jedine co chvalim je vyber destinacie, na ktoru sa pozera prijemne, ale to ma nezavazuje ku zmene hodnotenia. Dobry komentar-Oasismanik. ()

Kruppe odpad!

Noční hodina pokročila,spánku se nedostává,nuda v bedně!Najednou program Prima Love a skupina pornohereček u bazénu.Už vím,proč jsem nemohl usnout.Na scénu přichází stejně početná tlupa pornoherců.Hm,televize myslí i na své divačky.Co už,že bych štouchl do své drahé spící polovičky?Alkohol teče proudem,debata vázne,není to žádný Woody Allen.Nevadí,vždyť tady o to přece nejde.Ale co je horší,akce se taky nedostává.10 minut uběhne,víčka se zavírají,nuda v bedně! ()

Tatsi

Super na odreagování :-) zasměju se u toho víc jak u pitomých sitcomů co tady každý vychvaluje až do nebes :-)) ()

sun.eagle odpad!

Viděno z pouhé zvědavosti jestli je to fakt tak špatné. Je. Dokonce tak že žumpa televizní zabavy je o několik desítek metrů hlubší. Tohle je zlý sen, a nezbývá než politování nad tím co jsme schopni pustit do televize a ještě větší politování nad těma kdo tuhle zhovadilost regulérně sledují. ()

andy349 odpad!

Už z ubohých ukázek je mi zle. Viděla jsem z donucení jeden díl a dost. Jen nadávky a diskuze, kdo si to s kým rozdá a která je má největší. Největší ubohost. ()

JIRKKA odpad!

Nejraději hodnotím a koukám se na věci, které si myslím, že by se mi mohly líbit. Protože jsem ale už několikrát v TV natrefil na tenhle hnus, tak ho musím napálit. Vždycky jsem se vydržel dívat asi minutu, škoda slov. Navíc, celkově nemám rád reality show, je to jen exhibicionismus. ()

pankrejro

Nehodnotím úplně nekladně. Ba naopak, je v tmo hezky vidět ta relita. Učastníci se vžydcky chvíli udrží, ale pak dostanou podlklad, na kterým mohou stavět své pocity a emoce, potom se to zvrhne a to je to, co diváka baví. Mimochodem pro lidi hodnotící "odpadem"...99% lidí se dívá na pornografii. Nikdo se tím asi nechlubí, ale je to každého soukromá věc. Jak je to ale veřejně v televizi, hned je každý pobouřený. Myslím, že to krásně vystihuje dnešní dobu a to, kam až se lidi propadli a co jsou schopní pro peníze udělat. ()

P/\/EL odpad!

svůj odpad si ospravedlňuju tim, že nesnášim dnešní mladou generaci Čechů, nejspíš bych nesnášel i tu předchozí, samozřejmě to se jen tak řiká, né všichni jsou takový deb..ové, ale hodně moc až příliš těhle povrchních přihlouplých diskolidí všude, dobře, ta mládež, co tam je, tak není úplně pestrá odevšad, prostě realityšou klišé, mladí, exhibouši, větší či menší,. Vadí mi asi nejvíc, kolik lidí na to čumělo - odtud tedy to s tou mladou generací, na to, na jak trapnym kanálu (co kdyby se to přejmenovalo na prima láska a nasadila se fakt romantika, no, dívky by to pořád ba, chlapci by odpadli, tj, ale....) tohle běželo, tak teda....celkem děs, lidi se o tom kolem mě bavili, kdyby šlo o sociology, mediální experty, psychology a sexuology, ale tomhle se baví prostě obyč. lidi, to mi prostě vadí, ale tak to prostě asi bylo a bude, leda jim tyhle zábavy sebrat, ale jde o prachy. Jasně, čtou bulvár, různý trapný rádoby cool weby, čuměj taky na stream apod., zpívánky, "fitkoblbové", ale no tak, fitko za nic nemůže, ale jasně, o zdraví, kondici nejde, to je vedlejší (proč kritizovat, protože to nikdo nekritizuje...fakt ne....v novinách to vlastně propagujou, všude...dneska je už všecko bulvár), ale zase, kdoví, co v kom vězí, třeba maj ty lidi na víc :), velkej problém týhle realityšou jsou šeredné dívky, nj, tak to často bývá, šeredky tíhnou k péčku a tak, samozřejmě se tam točí spousta krásek, určitě, ale někdy je to takové, ale nesmím být tak povrchní, solárka, fitka, kafíčka, multiplexy, bmw a tak podobně, no, co, dnešní doba, tak je dobře, že se maj, že se máme ještě dobře.....jo a neviděl jsem ani jeden celej díl, jen pár vteřin, kdy sem na to omylem přepl, ale slyšel jsem si o tom povídat různý lidi kolem a něco četl, ale jinak na všecko pečlivě koukám, třeba Gottwalda jsem viděl skoro celýho, ale tohle si odpustim, jo, mimochodem, realityšou, i realityšou může bejt originální, v Americe sice taky letí nejvíc tyhle hovadiny - je to votamtaď, ale občas je napadne i něco originálního, ale to si vyhledejte.....................né, já se těšim na nějaký ty realityšou typu Running man, ale mám jinačí vizi: spousta lidí má agresivní sklony, vražedný choutky apod., chtěj se rvát, pro ně bych udělal legální šou, kam by se mohly jít pobít, kdo chce, v těch filmech tak ale dicky někoho nedobrovolně strčej...____jinak by se dalo říct, že exotika, člověk si to už nespojuje s rájem na zemi, ale s celebritama, co tam furt jezdí a média nás o tom furt informujou, hodně se tam fotí modelky a občas nafotí, natočí porno na pláži, jo, ty lidi mi tato přirozeně krásná a dost nedostupná místa znechutil, vlastně, když si vezmu, jakej to byz, ale neva, holt člověk riskuje, ež tam nějakou zlatokopku, rychlokvašku, držku, potká...no......je to holt něco jako ekokatastrofa.. PS: ještě k tomu pornu, absolutně nechápu, absolutně, koho zajímá sex v reality šou (ale to bylo už dřív), je to naprosto směšné, cosi pod peřinou, dále odhalené bradavky celebrit, i celebrity v plavkách a vůbec....achichouvej.............jinak nej česká r. šou vilová prostě první Vyvolení, jednou a dost, stačilo, pak už teda....jen zla, hodně tupo bylo v prvním Bigbobrovi....dále se nezajímám příliš............................................. () (méně) (více)

Kiszoun odpad!

Příště až budu chtít vidět něco inteligentního s krásnými biologickými výtvory a sexem, Pustím si dokument o páření orangutanů... Pouze 3 minuty stačili k tomu, aby se nestrávený obsah mého žaludku vzepřel a šel vrchem a peristaltické pohyby střev dosáhly závratné rychlosti a strávená již potrava šla spodem... ()

Crymes666 odpad!

pro blbky a buzeranty...největší dementi republiky na jednom ostrově kde spolu mrdaj..kdo tohle vymyslel by si mel hodit lano,....tohle vyhravá sračku roku gratuluji ()

baby1978 odpad!

Big Brother a Vyvolení byli slabý čajíček, oproti tomuto kulturnímu suterénu. Nevadí mi reality show, ani fakt, že se lidé z ulice stávají slavnými, ale s Hotelem Paradise to tvůrci a produkce přepískli. Atraktivní pornoherci se sebevědomím do nebes a vzdělání maximálně vyučen. Prima měla dát dohromady lidi s čistým trestním rejstříkem bez pornominulosti. Na druhou stranu si myslím, že po oznámení soutěžících nikdo nečekal nic jiného než neustálé souložení v přímém přenosu. ()