Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

triscimy

Oproti tomu byli i Vyvolení kvalitní kulturní zážitek. Tam spolu jen bydleli pod jednou střechou, plnili nevinné úkoly a hráli hry. Tady parta rádoby modýlků (bývalý gay porno herec a podobně) a kurviček musí tvořit páry, jejichž úkolem je chlastat, lézt po sobě, intrikovat, lhát si a hlavně bavit publikum svojí nekonečnou demencí. Ale tak když chci vypnout, tak si to pustím :D ()

radek.896 odpad!

Kvůli tohoto pořadu bých zavedl kategorrii extra odpad, protože to se ani neřadí do odpadu, to už je úplně jiná liga. Stačilo mi představení v topstaru, ale abych byl objektivní, tak jsem shlédl díl, ve kterém šli všichni poprvé do vily... Sice se na to dívat nebudu, ale fandím tomu borcovi, co říká playmate, že je štětka. Jaksik se sice rozbrečela, ale hraje jenom na city a doopravdy to má na háku. Hned její představení, že ji někdo závidí, že tam je zrovna ona.... hm je to namyšlená děvka a ta playmate ji strašně moc leze na mozek. Černovlásku štve, že ji týpek osahává a ještě k tomu dodala, že si s nikým za celou dobu soutěže nezasexuje... Je to jenom otázka času, kdy povolí. Jiná byla v solárku, i když jsou v Karibiku, z té fakt inteligence jako ze všech přímo sálá... Klučina si holí nohy...no a co ta jeho partnerka čekala, když všichni vypadají jako šamponi...? Jedna se vychloubá fotogenickou pamětí, tak ta ji fak v soutěži pomůže!?!? Nejhorší je ovšem to, že se na to budou dívat 15 leté holky a budou se tak v reálu chovat... Ještě, že byla Prima Love tak chytrá, že to dala na správný čas, kde tato pitomost patří... Ostatní rozebírat nebudu, protože to nemá cenu! ()

cachanell odpad!

Kam až může jít hranice nevkusu. Hloupí, jednoduší lidé vytváří zábavu na večer svými opileckými řečmi a myslí si při tom, že jsou elita nárada. My jsme ti vybraní. Nechápou při své jednoduchosti, že čím stupidnější a divnější, tím lepší pro takový typ pořadu? Vše doplňuje svým příšerným projevem moderátorka - jednoduchá, nudná a příšerná. Skutečný exkurs do diskotékového opileckého tlachání . ()

hhyperion odpad!

Cilovka jasna, zamer poradu jasny, casting samozrejme tomu uzpusobeny, jenze.....ono to nefunguje, teda alespon zjevne pro vetsinu z nas, a neni tomu divu. Reality show bez skutecne reality fungovani vztahu ve skupine lidi, ktera se smrskla na hodiny stejnych zaberu, na stejne lidi, kteri vedou stejne dialogy (pro nekoho nudne, ale umerne inteligenci akteru a cilenemu castingu) a proste "jedou" umely scenar radoby reality show, ktery jim naordinovala produkce (chlastej, drbej, predved sve telo a idealne sex a cas od casu spln ukol hodny materske skoly). To samozrjeme nema s reality show ve sve podstate nic spolecneho - je to "umela show" pro voyery. A kdyz 100 tis lidi timhle odpadem ztraci kazdy vecer cas a byla-li tato divacka meta cilem, tak to nakonec na Prime budou povazovat za uspesny projekt. A nam vsem ostatnim, kteri zjevne nejsme cilovka, zbydou jen oci pro plac a v uvedeny cas o jeden kanal min :) ()

StylovyS odpad!

Velice zajímavý pohled sledovat lidi v zoo,kteří jsou rádi za základní vzdělání a dívat se,jak se celé dny dohadují,kdo z nich je vlastně chytřejsí.Nic tam nedělají,nedostávají žadné úkoly jen tam žerou,chlastají a vyvalují špeka u bazénku.. Na casting nemusel chodit ''normální'' člověk,protože požadavky byli: Prostitutka,Pornoherec,Dement co nejnižším IQ.Velice mě pobavilo,jak jeden měl přečíst dopis a dal to druhém,protože to nemohl přečíst..heh ...raděj VyVolení :) ()

boob odpad!

Odpad za to, že Hotel Paradise mě (jinak přesvědčeného demokrata) donutil přemýšlet nad tím, zda by nebylo pro všechny lepší sebrat pravidelným divákům tohohle pořadu volební právo... ()

plewik

k samotnej relácii sa oplatí dať 1* aspon za tie ženy ale ináč uplne nudná reality show kde sa nič nedeje a k tomu akože,,bonus" programu s názvom noc raji možem povedať len : hnus..aby niekto hlasoval cez SMS o to či chce vidieť mentálne zaostalú striptérku s dorezanými rukami alebo debilného policajta ako si holí bambus no nemám slov..totálny odpad a v jojke by sa mali zamyslieť ()

David_SVK odpad!

Neskutočná trápna "ohováracka show" je toto...Šak nič tam celý deň nerobia len jedia, opaľujú sa a ohováraju jedne druhého ale keď to človek začne pozerať tak to pozerá ďalej..nie žeby som bol na tom závislí to nie ale baví ma sa pozerať na tých exotov, uvidím do kedy mi to vydrží... ...Zatiaľ to vidím na troch možno štyroch normálnych ľudí a z toho jeden už vypadol... ()

henrybrno

Už je dlouho, co na obrazovkách běželi Vyvolení a Big brother. Každopádně jsem rád, že Prima opět vysílá reality show. Je to příjemné oživení televizního programu, ve kterém je pořád jedno a to samé. Jediné co mi vadí, že vedení projektu, ve snaze oživit atmosféru a vyvolat změny, emoce apod. vyhazují soutěžící za nikterak těžké prohřešeky. ()

BellaRagazza

Nevím, co jste čekali. Narozdíl od VV, BB, Prostřena apod. je to zasazený do koukatelnýho prostředí, když už nic. Ano, většina soutěžících je vylízaná až na morek (především mužská část), ale aspoň je s nimi sranda. :D Radši byste koukali na partu intelektuálů, jak tam hrají šachy nebo poker a rozvíjejí Platónovo dílo v porovnání s dílem Sofoklovým? Běžte někam... ()

Zabiak odpad!

Mám rád reality show sledoval jsem i vyvolené, ale toto se opravdu nedá. Lidské kreatury, které nejsou ani zajímavé ani sympatické. Ideál krásy z vesnické diskotéky. Celé se to nepovedlo, nechutné. ()

klobasa odpad!

Nemám slov.Jak může televize investovat peníze do něčeho takového.Nechápu jak muže toto ještě někoho zajímat.Viděl jsem tak jeden díl zběžně,ale tak uniformní účinkující jsem v životě neviděl.Toto opravdu néééé.Odpad jak vyšitej!!!! ()

Moviak

Nevím, co tohle dílo vůbec dělá na csFILMOVÉd. Každopádně pokud při tom nejste úplně zfetovaní, tak se na to ani nedívejte, jen vás to nasere. ()