• Jihoafrická republika

Khumba: A Zebra's Tale

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Jihoafrická republika, 2013, 85 min

• zette

Druhou hvezdicku pridavam pouze za jihoafrickou produkci. Pribeh mizerny, malo hudby, spatne napsane postavy zviratek a nuda, ktera nuti ke spanku. Na dnesni dobu animace sotva prumerna a z prostredi africke divociny se taky dalo vytezit daleko vice... Detem zkuste Khumbu rozmluvit:-).(1.6.2014)

• ecceHOMMO

Prvoplánová nedotiahnutá rozprávka, ktorú skôr ocení menšie publikum.(8.9.2014)

• Aljak

Animácia celkom vydarená, ale príbeh mi prišiel dosť priemerný a miestami som mal pocit, že pozerám nejakú vykrádačku Madagaskaru. Navyše tomu chýbal dôvtip a nejaké dobré hlášky. Aj keď pokusy o nejaké "hlúpejšie" zvieratká tam boli, ale vyzneli skôr trápne ako zábavne. A neviem ako vám, no mne ten debilný pštros išiel nenormálne na nervy celý čas. Ale oceňujem, že sa do niečoho takého Juhoafričania vôbec pustili a možno nabudúce sa už dočkáme aj vydarenejšej rozprávky, ktorá prekročí prah priemernosti. Khumba do nedokázal...(10.6.2014)

Náhodou jsem na Khumba narazil jednoho rána na Jojce a přesto,že ty dnešní animáky moc nemusím tak Khumba je pro děti celkem přijatelný film a nedočkáte se nějaký zvráceností.Takže za mě celkem 60 % a tři hvězdy.(14.4.2015)

Efekty bídné, ale jinak to neodbočuje od pošahaného trendu, jež zahrnuje roztomiloučké scény a radostná shledání! Poloviční zebra se vydává na na trip od Cape Town do Durbanu, přičemž daný výšlap má za cíl najít jakýs rybníček, který nebohému zebřátku dokreslí ty zbývající pruhy na trupu. Aby jste věděli vážení, tak bez pruhů to v zebřím stádu vážně nejde! V kontextu s chtíčem získat alfa samici, chytne náš samec na výšlapu leda chřipku, ale malá zebřice mu za snahu alespoň dá! 60% Celosvětový výdělek k 30. 8. 2014: $11,601,029(30.8.2014)