• Jihoafrická republika

• slovenský

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Jihoafrická republika, 2013, 85 min

• Ripley

Bohužel se občas musí natočit celovečerní CGI animák i pro děti předškolního věku,aby si od nich rodiče na zhruba hoďku a půl odpočinuli.Tohle je jeden z nich a má ho na svědomí Jihoafrická animační společnost Triggerfish Animation Studios podobně jako předchozí film Zambezia,který byl pro dospělého diváka o něco málo snesitelnější.(19.3.2015)

• Tommassi3

"Víš, proč jsem ti dala tohle jméno ?? Khumba znamená srst.."(9.3.2016)

Náhodou jsem na Khumba narazil jednoho rána na Jojce a přesto,že ty dnešní animáky moc nemusím tak Khumba je pro děti celkem přijatelný film a nedočkáte se nějaký zvráceností.Takže za mě celkem 60 % a tři hvězdy.(14.4.2015)

• ecceHOMMO

Prvoplánová nedotiahnutá rozprávka, ktorú skôr ocení menšie publikum.(8.9.2014)

Taková kombinace Happy Feet a Zambezie. Oba výše zmíněné filmy se mi ale líbily víc než Khumba, jemu prostě něco chybělo. Dějová posloupnost tady byla prostě taková divná. Z charakterů mě nejvíc zaujal záporný leopard.(7.2.2015)