Jako za starejch časů

• USA Stand Up Guys (více)

Ve filmu Jako za starejch časů se pod vedením režiséra Fishera Stevense sešly herecké legendy v rolích stárnoucích gangsterů. Val (Al Pacino) opouští po dlouhých 28 letech vězení a Doc (Christopher Walken) pro něj nachystal oslavu znovu nabyté svobody, během které prožijí to, co někteří obyčejní smrtelníci nestihnou za celý život. K dvojici se v průběhu noci připojí třetí parťák Hirsh (Alan Arkin) a v jejich komediálním, až donkichotském dobrodružství ožívají stará gangsterská pravidla loajality a kodex cti. Úžasnou noční jízdu si užijí naplno, i když - nebo možná právě protože vědí, co přinese ráno. (oficiální text distributora)

Pavlo

Rozprávaním vláčnejší film s pánmi dôchodcami hercami, ktorý je plný nadhľadu, vtipných scén a nostalgických dialógov. Film, pri ktorom si človek oddýchne a naplní nádejou, že ani v ich veku to nemusí byť nuda. ()

Ivuska71

Al Pacino bude mít jiskru asi až do sta nebo co. Walken mi byl vždycky nesympatický. Teď jsem ho vzala na milost. Mám z nich dobrý pocit, z filmu mám dobrý pocit - a to je pro mě rozhodující. ()

Alvin

Sice se to trochu vleče, ale Pacino a Walken mají prostě takové charisma, že ten řídký příběh v pohodě utáhnou. Hudba bod navrch. ()

Mark1983

Film mě napoprvé zaujal,jelikož mi to trochu připomělo takový styl jako Pulp fiction a tak podobně.Navíc tam mají i dobré hlášky a také má film dobrý příběh i děj,který neurazí. ()

zekon

Hrozně uspávací tempo a nezachrání ho ani herecké hvězdy. Jediné co je dobré tak hudba a to ale má film doplňovat a ne vyčnívat. Takový podprůměrný Nova standard. ()

wilks

Alan, Al a Chris, to je trojka, která musí fungovat a taky že jo!!! Bomba! Komu se líbilo Gran Torino, nebo Harry Brown, nebude zklamanej :) ()

Teen.AGE.r

Al Pacino s pupkem (ale jinak stále famózně precizní herec) v duetu s Christopherem Walkenem (který vlastně ani nehraje) proplouvají dějem bez nějakého většího náboje až skoro do konce. Teprve když se ono trio zase spojí, začně film nabývat trochu té jiskry. Jak to dopadne už tušíte od poloviny, ale myslím si že to není na škodu. Když bych to měl nějak shrnout, je to taková pohodová oddechovka, podpořená jazz/blues soundrackem, která pobaví a zajistí vám pohodový večer u filmu. Kvůli Alovi dávám slabší 4* ...70% ()

shinlove

Asi jsou prostě filmy se zkušenými herci v módě (Než si pro nás přijde, Frajeři ve Vegas,...když na to přijde, tak vlastně i RED a Expendables), ale je pořád se na co dívat. Film oddechový, nic nečekaného ani jinak převratného nás nečeká a ve více méně poklidném tempu to dojde až do cíle. Ale rozhodně to nebyla nuda! :) 3* ()

surprise

Opravdová romantika pro opravdové chlapy. Dojemnější kriminálku jsem ještě neviděl a to myslím vážně, ukápnutá slzička mi budiž důkazem. Al Pacino s Christopherem Walkenem jsou vynikající, scénář střídá vtipné dialogy s osvěžující akcí, přidává krásné ženy a kouzlo tajeného soukromí a vše vrcholí překvapivým, ale vlastně srozumitelným finále s významovým přesahem. Mé požadavky na filmový zážitek byly splněný do puntíku. ()

90125

90 minut je na toto presprilis. Toto cele by sa dalo zvladnut za 20, pricom z toho este 10 by bola vata. Tomuto filmu totalne chyba štava, "říz", tempo. Uplne mu chybaju vtipne dialogy, zapletka, ktora by priniesla nejake napatie. Je to hrozne smutne vidiet tak velkych hercov trapit sa vo filme, ktory je absolutne o nicom. Este im chybal tiez vecne trapiaci sa De Niro. Takito majstri by si zasluzili celkom ine role. Byt Al Pacinom radsej lezim zvysok zivota na plazi na Hawaji ako hram v takychto srackach. Ozaj a kde bola ta komedia ? To s tou erekciou, to mala byt ta sranda ? ! ? 33 % ()

larsvontrier

bohužel vše co šlo odvyprávět za 10 min sledujeme mnohem déle,....moc komedii ani vzrůšo tam nečekejte, snad jen filosofický náboj...myslím že důchodci vykoupili všechny lístky do kina..ale to nás stejně v budoucnu čeká a nakonec i my posílíme jejich řady.) ()

Googooplexer

Sú starí? Sú! Sú dobrí? Sú perfektní! Hlavne Al Pacino ako vždy bechybný, Walken tiež výborne kecá a Alan Arkin je najlepší šofér dôchodca na svete. Na pohrebe, na ktorom boli, by som chcel byť ešte viac než na svojom vlastnom. V tomto filme bolo všetko ako má byť, začiatok, koniec, všetko. Po skončení si uvedomíte, že to inak ani nemohlo byť. Už vidím ako to pozerá DeNiro a závidí, že tam nehral :) ()

Blackwolfik

Dej si pohov, kámoši. Tak tohle mi to připomínalo, jen hozeno do krimi provedení. I když herecky dobré výkony, tak mě tento film nic neříkal. Parta důchodců co si jde naposledy užít. Ne, prostě mě to nechytlo. Pár dobrých hlášek, ale jinak nic moc. Jedna dobrá scéna s Alem v baru, kdy tančí s mladou kočkou. Takže jsem vyjmenoval plusy a tím to končí. Hodnotím slabých 5/10. ()

Helenk_a

Tři zlotřilí dědoušci těšně před tím než zakopou bačkorama? To tu ještě nebylo! :) Brilantní humor a dějové napětí! 100% ()

Montmorency

Na stejné brdo jako Red a podobné old school action hero filmy, ale velmi zábavné a milé, navíc s výborným Walkenem a Arkinem... ()

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky