Jako za starejch časů

• slovenský

Ako za starých čias

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2012, 91 min

když si něco na nic nehraje, prostě je a je dobře, tak se mi z toho k sobě tulej prsty na noze (nejvíc palec s malíčkem). A tady je to hrozně fajn, přirozeně fajn. Kucí válí, i když drobet unaveně, ale to je dobře. No a když se jim na moment vlije mládí do žil, člověk najednou uprostřed kinosálu stojí, tleská a ani o tom neví.(24.4.2013)

Gangsterští důchodci na tahu. I přes wtf scénu s pohřbem, kdy se dcera Alana Arkina chová fakt hodně divně je to fajn film. Čiší z toho taková pardálská prďáckost spojená s jemnou melancholií. Herecky je to fajn. Na zůčastněné pány mě furt baví se dívat a mě nejvíc bavily scény v "bordelu". Úplně to vidim v nezávislym létu na dvojce.(7.4.2013)

Očakával som väčší ťah na bránku, v tomto súkolí je nasypaného príliš mnoho piesku. Na starých psov sa dobre díva, dialógy sú určite ozdobou filmu, ale chýba tomu šmrnc.(10.3.2013)

• iwigirl

Tenhle film jsem vůbec nepochopila...... Úděsně pomalé tempo, občas nelogické scény, hlavní hrdinové se chovají chvílemi zcela nepochopitelně. Al Pacinova postava mi v první půlce filmu vyloženě vadila. Tento filmový počin mě prostě úplně minul a kdybych ho neviděla, ronit slzy nebudu.(10.4.2013)

Príjemný, humorne a nostalgicky ladený snímok o troch veteránoch, ktorí si zaumienili, že ešte nepatria do starého železa, veď predsa život aj vo vyššom veku sa dá užívať plnými dúškami, celkom podľa jednej zásady - čo sa za mladi naučíš, na staré kolená akoby si našiel. To platí hlavne pre záver, ktorý bol epic. Skvelá herecká zostava aká sa tu zišla by dokázala zabaviť diváka aj keby hrali na plátne len bábkové divadlo. Všetci boli skvelí, ale Al Pacino bol najlepší. 75/100(6.6.2016)