poster

Jako za starejch časů

 • USA

  Stand Up Guys

 • slovenský

  Ako za starých čias

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iwigirl
  **

  Tenhle film jsem vůbec nepochopila...... Úděsně pomalé tempo, občas nelogické scény, hlavní hrdinové se chovají chvílemi zcela nepochopitelně. Al Pacinova postava mi v první půlce filmu vyloženě vadila. Tento filmový počin mě prostě úplně minul a kdybych ho neviděla, ronit slzy nebudu.(10.4.2013)

 • Bachy
  ***

  Tak krásný námět a s takovou ústřední dvojicí. Jenže, když jej natočíte nijak a nepřidáte jeden jediný zajímavý nápad, pak spadnete do bahnitého průměru a občas propadnete ještě hůř. Bohužel. Velká očekávání jsem rozhodně neměl, ale tohle bylo až smutné, jak nevyužitý potenciál trčel uprostřed dění a jen znaveně zíral.(22.10.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,310,031Tržby Celosvetovo $5,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $547,407 //počet predaných kusov 36,037Tržby za predaj DVD v USA $2,615,084 //počet predaných kusov 199,911║ pomalší dôchodcovský rozjazd, ktorý prvú tretinu takmer uspí ale našťastie sa to potom rozbehne na roztomilé dôchodcovské besnenie v medziach samozrejme /50%/(17.10.2013)

 • Rex Mundi
  ***

  No jo, starí pardáli si strihli ďalší scenárik s roličkami šitými na telo :-) Je to celkom sympatické, také deduškovsko-gangstersky hrejivé predstavenie pre trio gaunerov so zmyslom pre česť. Či dá niekto tri alebo štyri hviezdy, záleží asi na úrovni dojatia. Mne postačia pekné 3*.(13.5.2013)

 • Rocky62
  ****

  Skvěle namixovaná road-movie plná nostalgie, vkusného humoru a znamenitých herců. Již první dialog ( ,,Vypadáš jako kus hovna!" ,,Ty vypadáš hůř. ") dokazuje, že divák bude svědkem solidní filmařiny. Nechalo by se říci, že film spadá do běžného komediálního krimi žánru, kterých jsou tucty. Není to však úplně pravda, neboť díky nesporné nostalgii si fanoušci takovýchto filmů a herců nepochybně vybaví staré časy těchto legend a ti citlivější zatlačí třeba i slzu dojetí. Samotnou originalitu umocňuje nečekaný závěr a mistrné scény v bordelu, u kterých je pohár vtipu naplněn přes míru. Celkové tempo je možná trochu vlažnější, ale tento nedostatek lze bez větších komplikací přehlédnout, když si uvědomím, že z tohoto filmu mohl být klidně i fádní sentimentální kýč. Naštěstí se tak nestalo. 80%(23.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace