Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Pořídit takhle zábavnou a svižnou akční stylovku za 60 mega? Kormákur má před sebou sakra velkou budoucnost.(1.12.2013)

 • Malarkey
  ****

  Konečně jsem se dočkal amerického akčňáku, který by mi přinesl všechno to, co bych od správnýho amerického akčňáku chtěl a očekával. Poctivou dvojku, která se ze začátku má ráda, pak se nemá ráda a nakonec se zase má ráda. Výbornou akci, parádní hlášky, dobrý příběh a ironickou legraci, bez které by takový film byl poloviční. Smůla pro Amíky, že tenhle film natočil Islanďan. Já mu ale na druhou stranu gratuluju, že se tak parádně dokázal upíchnout v Hollywoodu. Pokud bude takové filmy točit i nadále, vůbec se nebudu zlobit. Tady jsem se opravdu cítil jak u Smrtonosný zbraně, a to se mi vážně nestalo dobrých pět let.(4.7.2014)

 • Psema
  ***

  S dabingem výrazně větší (rozuměj necenzurovanější) zábava než s originálem. Což je pro pány za kamerou tak trochu ostuda. Jinak fajn první polovina, kdy funguje jak humor, tak řetězení akce. Potom už se jedná spíš o dojezd na neutrál, kde fungují jenom hlášky, ale přesto fajn jednohubka s překvapivě sehranou hlavní dvojkou. Jen se za týden neptejte, o čem to bylo a co tam bylo zajímavého. Nevzpomněl bych si.(23.2.2014)

 • Foox
  ***

  Slušná akční jednohubka, která občas i pobaví, ale druhý den už člověk ani neví, že ji viděl.(28.1.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $61miliónovTržby USA $75,612,460Tržby Celosvetovo $132,493,015Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,273,304 //počet predaných kusov 384,109Tržby za predaj DVD v USA $8,588,369 //počet predaných kusov 503,495║ nakoniec príbeh bez väčších ambícii, film ktorý v prvej polovici ešte čo to zaujímavé ponúkne, potom to už príde len na taký popcorňový povrchný dojazd, dvojica Wahlberg a Washington to dosť zachraňuje celkom im to sedí, ostatný herci ako Paxton či Marsden si to tiež celkom v rámci svojich úloh užívajú a snažia sa zapadnúť do deja kde občas treba udrieť nejakú praštenú hlášku, akcia slušná /videl v kine: 60%/ __moja recenzia(16.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace