Kombinace "Training Day" a "Posledního Scouta" zjevně funguje..... Kór, když herci vědí co a jak mají hrát. Solidní jízda po všech stránkách. Za mě 75%(5.11.2013)

Škoda, Baltasar Kormákur se chtěl do Hollywoodu protlačit asi hlavně pro to, aby si mohl natočil několik přestřelených výbuchů... Mrzí mě, že z toho mám právě takový pocit. Ale co, drajv tomu upřít nelze, vtipné to je a herecká dvojice si stresující akčňák evidentně užívá. Film na páteční večer jako dělaný, pokud nečekáte zázraky.(1.10.2013)

Akční komedie prakticky se vším všudy co od ní očekáváte. Marky Markovi to s Denzelem svědčí a já jsem se celkem nasmál. Samozřejmě musíte brát film s rezerervou. Ale pokud jsi chcete odpočinout a moc nepřemýšlet a k tomu se pobavit tak je toto správná volba. Trošku jsem se bál islandského režiséra, ale zvládnul to na dvojku.(11.10.2013)

Nikdy nedělejte banku naproti garáží kombajnů na koblihy aneb Lethal Weapon potkává Butche Cassidyho a Sundance Kida.. Já viděl 5 zbraní. Dvě navíc na hrudi Pauly Patton a ta pátá je islandský Donner, co od Kontrabandu nakročil k nahláškované odlehčenosti a já mu tímto děkuji za nostalgický závan akční komedie minulého století. Wahlberg mě snad poprvé v kariéře bavil, ale já vím, co za tím bylo. Dabér Libor Hruška totiž barvou hlasu a intonací dokáže udělat i z věšáku na slipy okouzlující bytost. Mrkat na mě ale ten mariňák nemusí..(23.12.2013)

Skok na špek nepatří mezi mé oblíbené olympijské disciplíny, ale to se rozhodně nedá napsat o pomstě, do které se oblafnutí skokani pouštějí. Té bez výjimek fandím a při kouscích podvedených agentů jsem se skvěle pobavil. Málokdy se totiž někdo vydává s povedenými hláškami na rtech do boje s policií, armádou, CIA, drogovým kartelem i slepičími hlavami. Takhle nějak si představuji uvolněnou akční pohodu, která si nehraje na žádnou složitost a neskrývá svůj prvotní záměr - pobavit. U mně se to tedy bez problémů podařilo.(20.1.2014)

• - Při druhé "ruské ruletě" si můžeme všimnout různé polohy nábojů na stole při vyndavání z bubínku a následných scénách, kde jsou jinak uspořádány a umístěny. (Shadowrat)

• - Do role Deb (Paula Patton) tvůrci zvažovali obsazení Ellen Pompeo a Marisa Tomei. (Dr Lizal)

• - Bobby Trench (Denzel Washington) nosí hodinky značky Fossil Machine. (dyfur)