Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liskam
  ****

  Kombinace "Training Day" a "Posledního Scouta" zjevně funguje..... Kór, když herci vědí co a jak mají hrát. Solidní jízda po všech stránkách. Za mě 75%(5.11.2013)

 • Davies182
  ***

  Škoda, Baltasar Kormákur se chtěl do Hollywoodu protlačit asi hlavně pro to, aby si mohl natočil několik přestřelených výbuchů... Mrzí mě, že z toho mám právě takový pocit. Ale co, drajv tomu upřít nelze, vtipné to je a herecká dvojice si stresující akčňák evidentně užívá. Film na páteční večer jako dělaný, pokud nečekáte zázraky.(1.10.2013)

 • Jamal
  ***

  Akční komedie prakticky se vším všudy co od ní očekáváte. Marky Markovi to s Denzelem svědčí a já jsem se celkem nasmál. Samozřejmě musíte brát film s rezerervou. Ale pokud jsi chcete odpočinout a moc nepřemýšlet a k tomu se pobavit tak je toto správná volba. Trošku jsem se bál islandského režiséra, ale zvládnul to na dvojku.(11.10.2013)

 • Gilmour93
  ****

  Nikdy nedělejte banku naproti garáží kombajnů na koblihy aneb Lethal Weapon potkává Butche Cassidyho a Sundance Kida.. Já viděl 5 zbraní. Dvě navíc na hrudi Pauly Patton a ta pátá je islandský Donner, co od Kontrabandu nakročil k nahláškované odlehčenosti a já mu tímto děkuji za nostalgický závan akční komedie minulého století. Wahlberg mě snad poprvé v kariéře bavil, ale já vím, co za tím bylo. Dabér Libor Hruška totiž barvou hlasu a intonací dokáže udělat i z věšáku na slipy okouzlující bytost. Mrkat na mě ale ten mariňák nemusí..(23.12.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Skok na špek nepatří mezi mé oblíbené olympijské disciplíny, ale to se rozhodně nedá napsat o pomstě, do které se oblafnutí skokani pouštějí. Té bez výjimek fandím a při kouscích podvedených agentů jsem se skvěle pobavil. Málokdy se totiž někdo vydává s povedenými hláškami na rtech do boje s policií, armádou, CIA, drogovým kartelem i slepičími hlavami. Takhle nějak si představuji uvolněnou akční pohodu, která si nehraje na žádnou složitost a neskrývá svůj prvotní záměr - pobavit. U mně se to tedy bez problémů podařilo.(20.1.2014)

 • - Při druhé "ruské ruletě" si můžeme všimnout různé polohy nábojů na stole při vyndavání z bubínku a následných scénách, kde jsou jinak uspořádány a umístěny. (Shadowrat)

 • - Do role Deb (Paula Patton) tvůrci zvažovali obsazení Ellen Pompeo a Marisa Tomei. (Dr Lizal)

 • - Bobby Trench (Denzel Washington) nosí hodinky značky Fossil Machine. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace