Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CrypzzXD
  ***

  Celkem příjemný závan devadesátých let. Byť trochu přepálený a v mnoha chvílích skutečně přitažený za vlasy. S klidem ale mohu říct, že je to jeden z nejvtipnějších snímků, co jsem za poslední dobu viděl. Je to nahláškované a plné vtipných momentů, o které se postaralo parádní ústřední duo (Mark Wahlberg a Danzel Washington jsou tahouni a výtečně vtipná dvojka). Nicméně, vyšší hodnocení si 2 Guns nezaslouží. "Vypadáš jak mexickej Albert Einstein" :-D 65%(10.10.2013)

 • verbal
  ****

  Islandský Ridly se opět dostal na pálku a s lehkostí sobě vlastní to místo nějakého trapného bruckhajmrovského houmranu zase napálil rovnou do Mannových koulí. Přesně takhle totiž mají vypadat reminiscence devadesátkových akčňáků, aniž by se jeden musel úchylit k debilním, zfetovaným pirátům, u nichž dvanáctiletí otyloni lepí žvýkačky pod sedačky, aby je z toho nadšeného kvičení nevdechli, nebo brutálně znudit všechny kromě masturbujících artových hnědopichů dvě hodiny mlčícím Goslingem. Tak to má prostě být! Film musí především bavit a ne vás nutit mačkat si otráveně jebáky či se třepat na to, jaký že skrytý jinotaj, o němž nemá tušení ani sám režisér, tu pak ve svém grafomanském zvratku zase odhalím, aby ostatní mastňáci ze šachového kroužku padli na prdel! Tenhle Komár Bajkonur mi rozhodně krev nepije, už podruhé mi rozhýbal koule a doufám, že jej Island brzy vyhostí, aby musel zůstat v Holyúdu a ukázal těm zkostnatělým židákům, že lze pořád páchat zábavné filmy bez epileptických střihů, supergayů, robomrdek a filosofických přesahů.(21.10.2013)

 • Foox
  ***

  Slušná akční jednohubka, která občas i pobaví, ale druhý den už člověk ani neví, že ji viděl.(28.1.2016)

 • MMR
  ****

  Legrace. Dva tajný agenti o sobě navzájem neví a každý z nějakého důvodu se s tím druhým domluví na vykradení banky. A jakmile to uskuteční, rozjede se akčí stránka filmů a už to jede. Plno skvělých záběrů a zajímavý konec.(17.1.2014)

 • Jamal
  ***

  Akční komedie prakticky se vším všudy co od ní očekáváte. Marky Markovi to s Denzelem svědčí a já jsem se celkem nasmál. Samozřejmě musíte brát film s rezerervou. Ale pokud jsi chcete odpočinout a moc nepřemýšlet a k tomu se pobavit tak je toto správná volba. Trošku jsem se bál islandského režiséra, ale zvládnul to na dvojku.(11.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace