Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Svěží, podzimní,erková a zábavná Akční komedie založená dle komixové předlohy s vynikajícím,flirtujícím Wahlbergem a drsným Washingtonem,tihle dva si ve filmu sedli a oba mají skvělé charisma. Střílelo se,vraždilo se, vybuchovalo a já si to náramně užil. 80 %(6.11.2013)

 • Cappuccino
  ****

  Niečo medzi vážnou krimi a oddychovou, akčnou komédiou. Vyváženie týchto dvoch žánrov je v správnom pomere, Washington a Wahlberg ako dvojka fungujú a Paula Patton je celkom kočka. Čo viac si priať? Obyčajná zápletka, no o to viac sympatické spracovanie.(23.12.2013)

 • Shakers
  ***

  Mám pocit, že Baltasar Kormákur na viac ako ukázal nemá. Podobne ako Kontraband tak aj tu všetko funguje, tak na pol plynu. Najväčšie plus je rozhodne herecké obsadenie. Medzi Washingtonom a Marky Markom to funguje, film dokážu potiahnuť a príjemne ich dopĺňa aj sexi Paula Patton, či James Mardsen a Bill Paxton, ale akcia je nevýrazná, rovnako ako príbeh a hlášky. To ale nieje najväčší problém. Záver filmu je celkom fajn, ale 2 Guns by potrebovali s toho vážnejšieho tonu presedlať do odľahčenejších vôd, pretože žáner komédia tu moc nefunguje. 70% - 3*(14.1.2014)

 • Madsbender
  ****

  Dokiaľ nad tým nezačnete príliš premýšľať, je to slušná zábava. 75%(2.2.2014)

 • Malarkey
  ****

  Konečně jsem se dočkal amerického akčňáku, který by mi přinesl všechno to, co bych od správnýho amerického akčňáku chtěl a očekával. Poctivou dvojku, která se ze začátku má ráda, pak se nemá ráda a nakonec se zase má ráda. Výbornou akci, parádní hlášky, dobrý příběh a ironickou legraci, bez které by takový film byl poloviční. Smůla pro Amíky, že tenhle film natočil Islanďan. Já mu ale na druhou stranu gratuluju, že se tak parádně dokázal upíchnout v Hollywoodu. Pokud bude takové filmy točit i nadále, vůbec se nebudu zlobit. Tady jsem se opravdu cítil jak u Smrtonosný zbraně, a to se mi vážně nestalo dobrých pět let.(4.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace