Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Denzel Washington - (Robert 'Bobby' Trench) +++ Mark Wahlberg - (Michael 'Stig' Stigman) +++ Paula Patton - (Deb) +++ Bill Paxton - (Earl) +++ Fred Ward - (Admiral Tuwey) +++ James Marsden - (Quince) +++ Edward James - Olmos - (Papi Greco) +++ Robert John Burke - (Jessup) +++ Produkcia: Andrew Cosby, Mark Damon +++(21.10.2013)

 • 3DD!3
  ***

  Zatracená škoda, že finále vám vykecá už plakát. Příjemná oddychovka se zbytečně komplikovaným scénářem, lehce nad průměrem. Nic víc nic míň. Trochu jsem u toho i klimbal. P.S: A jo, přece něco, málem jsem zapoměl to nejdůležitější Paula Patton se tu prochází nahoře bez.(10.11.2013)

 • castor
  ***

  Slušně odpracované, ale na vyšší level to nemělo. Stejně jako loňský kriminální výlet Islanďana Baltasara Kormákura Kontraband. Akční komedie 2 zbraně ho zase trochu představila širšímu publiku, ale díru do hlavy mu neudělala. Jeho hrdinové se představují jako ti pánové z ostřílených buddy movies, jakými byly Smrtonosné zbraně nebo nedostižný Poslední skaut. Drsňáci, hláškaři. Tvůrci dobře znají pravidla žánru, nenabídli málo, ale taky se úplně nepředřeli a opora v kvalitnějším scénáři prostě chybí. Jednoduchý motiv je přetavený do zbytečně spletitého vyprávění. Ústřední dvojice Wahlberg-Washington zkrátka tuhle jednohubku táhne i ve slabších chvílích. Vadilo mi hlavně střídání nálad/atmosféry. Před detektivem Joem Hallenbeckem před lety také stálo několik zásadních rozhodnutí, našel si čas na infantilní chování, trefné sarkastické hlášky i na pořádnou řežbu. A fungovalo to královsky. Tady mi zbyl solidní vizuál, několik lehce zapomenutelných komických situací, dva sympaťáci v čele a krásná Paula Patton v jejich blízkosti. Není to málo, ale ani moc!!(28.10.2013)

 • LiVentura
  ***

  Sympatická ústřední dvojice, které to opravdu před kamerou funguje, ovšem nedokáže zachránit až příliš fádní děj, tolikráte otřepaný a snadno předvídatelný...(26.1.2014)

 • Shakers
  ***

  Mám pocit, že Baltasar Kormákur na viac ako ukázal nemá. Podobne ako Kontraband tak aj tu všetko funguje, tak na pol plynu. Najväčšie plus je rozhodne herecké obsadenie. Medzi Washingtonom a Marky Markom to funguje, film dokážu potiahnuť a príjemne ich dopĺňa aj sexi Paula Patton, či James Mardsen a Bill Paxton, ale akcia je nevýrazná, rovnako ako príbeh a hlášky. To ale nieje najväčší problém. Záver filmu je celkom fajn, ale 2 Guns by potrebovali s toho vážnejšieho tonu presedlať do odľahčenejších vôd, pretože žáner komédia tu moc nefunguje. 70% - 3*(14.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace