Vražedná minulost

Mladá dívka je vězněm časové smyčky, která se ale ne vždy opakuje stejně. Musí odhalit pravdu, nicméně její činy ovlivňují ji i další osoby. (Filmbox)

J.Mayen

Opravdu velmi prumerne kanadske becko, ktere snad ani neurazi, jen bych pro priste prosil kratsi stopaz, take ta zapletka, nejak jsem se ztracel, ktera rodina je ci a ke komu ona divka vlastne patri. A i zde nezapomenu podotknout, ze urcite staci videt jen jednou. ()

Lucccy.N

velice vydařené dílko jen ho nesmí člověk brát jako horor jelikož to horor prostě není , ale jinak je to úplně perfektní triller který neměl chybičku výborný nápad jen mohl být trochu lépe zpracován a bylo by to pěkných 5 hvězd, ale dávám jen 4 :) jinak děj krásně plynul a já se ani na chvíli nenudila, herecké obsazení je perfektní a záporákův škleb (úsměv) fuj i já bych se zněj po...la kdyby se na mě takhle zašklebil :) ()

bulawaio

5/10. I když je to hrozivě zmatené, tak to docela ušlo. Zejména posledních 20. minut nabral snímek velmi dobrý spád a přišlo obstojné finále. Stephen McHattie byl jako hlavní záporák výborný. Hlavní teen postava však byla o ničem. ()

AArrxen

Musím se přiznat, že jsem byl ze sledování toho filmu mile překvapen. Čekal jsem, že na mě vybafne něco na styl Beetlejuice / teenagerský horro s rozvěšenými americkými vlajkami na každém rohu, a přitom se The Haunter ukázal jako odpočinkový horůrek s ceelkem originálním příběhem, víceméně dobře vyrobenou časovou zápletkou a flashbacky a příjemnou, lehce creepy atmosférou. Nic absolutně extra, nominaci na Oskara bych tomu určitě nedal, ale herecké výkony, scénář zase nebyl tak špatný. Není to jeden z těch filmů, na které bych se podíval i potřetí, ale podruhé určitě ano. ()

sha.piro

Dvě hvězdičky za celkem slušný herecký výkon Abigail Breslinové a jistou atmosféru, kterou filmu občas vážně nelze upřít. Bohužel je to to jediné, co film dokáže nabídnout. Příběh je mizerný, dějově nezajímavý a lekavý už vůbec ne. Tohle jako celek prostě nefunguje. 32% ()

Margeline

V podstate celkom originálny príbeh ale vyznieva už stokrát omletý. Okrem toho atmosféra vôbec nezaujme, vôbec ma to nebavilo.scény s pokusom o napätie, kde postavy robia veci dvakrát pomalšie, lebo napätie - huuuu, boli neskutočne nudné. Smola, u mňa strata času. ()

AmunRa

Nejvýraznějším kladem tohoto filmu je pojetí, kdy si hlavní hrdinka prakticky od začátku filmu uvědomuje, že celá rodina včetně ní je po smrti a prožívaný děj je jen iluze, kterou někdo řídí. Tohle pojetí není nějaká přelomová novinka a byly filmy s podobnou zápletkou dávno před kultovním Beetlejuicem, ale film je pojatý moderně, bez nějakých nadpřirozených pozlátek a astrálních bytostí. Zajímavé je rovněž prolínání časových linií, kde se ovšem tvůrci zaplétají do vlastních pravidel. Velkým kladem filmu je sympatická Abigail Breslin v hlavní roli, která se uvěřitelným způsobem proplétá zamotaným dějem až do závěrečné katarze. Zbytek hereckého obsazení se rovněž vydařil, ale zdaleka nemá tolik prostoru jako hlavní hrdinka. Film není nějaký extrémě děsivý, natož krvavý horor a ani lekaček si divák moc neužije, ale atmosféra je silná a vtahuje do děje. Celkově by se film dal označit za rodinnou verzi hororu bez krve a lekaček, ale s neobvyklým dějem a zajímavým hereckým obsazením. ()

Margay

Vražedná minulost trpí zcela technickým zpracováním. Nápad je to velice dobrý, ale jak už tady někdo psal, ve výsledku nijak nevybočuje. Všichni hrají dobře, atmosféra je zpracovaná dobře, technicky je na tom film dobře, hororových lekaček není ani moc ani málo... Všechno je to "dobře". Aneb za tři. Zkrátka, celkově je všechno správně, ale kromě toho nápadu snímek nemá nic navíc, kvůli čemu by v divákovi zůstal i potom, co skončí závěrečné titulky. ()

Little_Sawy

Tak toto bolo zaujímavý, najdivnejší, najnudnejší film, aký som kedy videl. Nič moc. Ale na tie 3* sa to celkom vytiahnuť dalo. O mrtvych takéto filmy mám rád, čo viac sa dalo čakať TV film. Tínedžerka ktorá je v časovej smyčke, prežíva ten istí deň dokola ibaže v tom jej prelínaní sa objavujú ďalšie zvraty, pribúdajú osoby, a čoraz viac sa začína vyjasňovať, čo je meritko celého príbehu. ()

golemek

Otresny herecky vykon hlavni představitelky... uff bylo to tezke vydrzet do konce. Cely film zachranoval skvely Stephen McHattie a ten jeho nadherny hlas :)... ()

martasdas

Celkem ohraná písnička zapadající do průměru. Slušně natočené, složitý, občas i chaotický děj, ale něco tomu prostě chybělo. Škoda, potenciál tenhle film rozhodně měl. ()

HIPHOPer

Nápad dobrý,zpracování na bodu mrazu.chtěl jsem dát dvě hvězdičky,ale za ten konec,kterej pěkně zpackali dávám jen jednu hvězdičku a to jen za nápad.zbytečná ztráta času koukat na tenhle film ()

ljackierozpa

Tenhle mystery thriller jsem shlédla včera a musím říct moc dobře vymyšlené akorát pro někoho těžké k chápání.Já jsem tomu rozuměla hned od začátku ale můj kamarád co se se mnou na film díval v tom měl guláš tak že s filmu měl negativní pocity. Takže jsem ho dokoukala sama. Mě se to moc líbilo hlavně když na začátku měli pořád dokola lívance se sekanou a to je vražda napsala. Výborný thriller.Dávám 5 hvězdiček. ()

patho666

Časová slučka, duchárčina, ľakačky a temná minulosť, všetko spolu pomiešané a výsledný dojem nemastný neslaný, druhé pozretie nehrozí. ()