Balerína

• Francie Ballerina (více)

Film vypráví příběh Félicie, mladé osiřelé dívky, jejíž největší vášní je tanec. S pomocí svého nejlepšího přítele Victora se jí podaří uprchnout ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Zábavný a dojemný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech. (Freeman Ent.)

Maud_Pie

Asi nesmiem pozerať filmy v českom a potom slovenskom dabingu. Lebo aj tu sa mi oveľa viac páči český dabing, aj hlasy, aj čo sa týka prekladu. Balerína sa mi páči, moja dcéra ju rada pozerá, balet je skvelý, vizuál aj príbeh ma baví od začiatku do konca, páči sa mi aj hudba. Páči sa mi keď Felicia nájde sama seba a tiež uvedomenie sa hlavnej rivalky. Jediné čo sa mi nepáči je ten dramatický záver. ()

althinka

presne všetko ... čo mi skvelá rozprávka môže ponúknuť ... slzy dojatia, úsmev cez ne ... a túžbu tancovať v hudbe svojich snov ... túžbu lietať a presvedčenie, že dobro vždy zvíťazí, zlo dostane na prdel a žiť je skrátka ten najlepší nápad na svete:) hlavne ak človek nezabudne popri tom snívať:) Farebné, nežné, vtipné a krásnou hudbou podfarbené predstavenie ... nemožno si to nezamilovať ... od končekov vlasov až po špičky:) sympatické a určite si to pozriem vždy ... keď pozabudnem, že treba žiť svoj sen :) krásna rozprávka, ktorá nestráca povestný francúzsky šarm:) ()

happydragon

Sice dost nereálný, aby se balet někdo naučil tak rychle, ale je to pohádka, takže to beru, je to jinak celkem milý příběh, zábavný s dobrým dějem, doporučuji. ()