Lifeguard, The

Chris Trujillo

Kostýmy:

Kama K. Royz
  • viperDavid

Tak tohle nedopadlo moc dobře. Pokus tam byl, ale hodnotit musím hodně špatně, protože to nemělo krom nudy vůbec nic. Dokonce ani "erotické" scény nebyli moc žhavé a přitém Kristen Bell je tak hezká holka. Zklamání jak prase(27.3.2017)

Romantická komedie? Ale kdeže. The Lifeguard je typický zástupce indie dramatu - vcelku jednoduchý příběh avšak s důrazem na postavy a jejich psychologii. S tím se pojí i herecké výkony, které bývají u indie filmů trochu rozporuplné, ale v tomto případě jsem naprosto spokojen. Oceňuji snahu zachovat autenticitu - po celý film Kristen Bell chodí prakticky nenamalovaná a vůbec ničemu to nevadí. Samotná zápletka je pomalu až banální a tak trochu se udivuji, co na tom sakra bylo špatného. Amíci jsou fakt občas děsně puritánští. Každopádně natočené je to hodně televizně, ocenil bych více hrátek s kamerou, protože takhle je to dost lehko zapomenutelný film.(20.7.2014)

Fúú, čakala som oddychovú komédiu, ale toto bolo celkom silné. Hľadanie šťastia na úkor vlastných chýb. Brutálne sa mi páčilo, že herečky tu vôbec neboli namaľované a to len umocňovalo pocit reálna.(25.1.2014)

Místy dost vtipný.(8.10.2013)

• bourec

Kravina na hovno.10%.(27.8.2014)

• - Režisérka Liz W. Garcia trvala na tom, aby Kristen Bell nenosila během natáčení vůbec žádný make-up. Pokud náhodou přišla na plac s dobrým účesem, okamžitě se pak musel zkazit vrstvou mazu. (Brousitch)