poster

Lifeguard, The

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2013, 94 min

Režie:

Liz W. Garcia

Scénář:

Liz W. Garcia

Kamera:

John Peters

Hudba:

Fred Avril

Střih:

Elizabeth Kling

Scénografie:

Chris Trujillo

Kostýmy:

Kama K. Royz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Alementina
  ***

  Hrozně se mi líbil námět, některé scény jsou velmi trefné (nejvíc, když Mamie sundá manželovi v koupelně trenýrky !), ale to, jak je to béčkově natočený, to strašně sráží dolů...(31.8.2013)

 • fallangell
  ****

  Život má různé odbočky a někdy se člověk může zažít točit v kruhu a ani si to pořádně neuvědomí. Jak z toho ven se dá naštěstí natočit i citlivě a bez patosu a 100x viděných klišé. Lifeguard se zkrátka v tom co chce říct povedl.(11.8.2013)

 • Lord.Jim
  ***

  Místy dost vtipný.(8.10.2013)

 • B-Boy1
  ****

  Bez akéhokoľvek klišé či patetickosti, len prirodzene a úprimne vyrozprávaný príbeh jednej ženy na životnom rázcestí. Koho zaujme tematicky, zaujme ho i celý film. A nesmiem zabudnúť zase na úžasný soundtrack :) 70-75%(15.3.2014)

 • eLeR
  ****

  Za prvé: skvelá muzika, za druhé: príjemný, nevtieravý film, ktorý Vás neotravuje, a ostatné ani netreba moc rozoberať. 16 ročného teenagera hrá David Lambert, ktorý v obsadení nie je uvedený ... nie že by to bolo dôležité.(21.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace