poster

Lifeguard, The

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2013, 94 min

Režie:

Liz W. Garcia

Scénář:

Liz W. Garcia

Kamera:

John Peters

Hudba:

Fred Avril

Střih:

Elizabeth Kling

Scénografie:

Chris Trujillo

Kostýmy:

Kama K. Royz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperDavid
  *

  Tak tohle nedopadlo moc dobře. Pokus tam byl, ale hodnotit musím hodně špatně, protože to nemělo krom nudy vůbec nic. Dokonce ani "erotické" scény nebyli moc žhavé a přitém Kristen Bell je tak hezká holka. Zklamání jak prase(27.3.2017)

 • JohnCZ
  ***

  Romantická komedie? Ale kdeže. The Lifeguard je typický zástupce indie dramatu - vcelku jednoduchý příběh avšak s důrazem na postavy a jejich psychologii. S tím se pojí i herecké výkony, které bývají u indie filmů trochu rozporuplné, ale v tomto případě jsem naprosto spokojen. Oceňuji snahu zachovat autenticitu - po celý film Kristen Bell chodí prakticky nenamalovaná a vůbec ničemu to nevadí. Samotná zápletka je pomalu až banální a tak trochu se udivuji, co na tom sakra bylo špatného. Amíci jsou fakt občas děsně puritánští. Každopádně natočené je to hodně televizně, ocenil bych více hrátek s kamerou, protože takhle je to dost lehko zapomenutelný film.(20.7.2014)

 • Fanita
  ****

  Fúú, čakala som oddychovú komédiu, ale toto bolo celkom silné. Hľadanie šťastia na úkor vlastných chýb. Brutálne sa mi páčilo, že herečky tu vôbec neboli namaľované a to len umocňovalo pocit reálna.(25.1.2014)

 • Lord.Jim
  ***

  Místy dost vtipný.(8.10.2013)

 • bourec
  *

  Kravina na hovno.10%.(27.8.2014)

 • - Režisérka Liz W. Garcia trvala na tom, aby Kristen Bell nenosila během natáčení vůbec žádný make-up. Pokud náhodou přišla na plac s dobrým účesem, okamžitě se pak musel zkazit vrstvou mazu. (Brousitch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace