30-ročná reportérka Leigh (Kristen Bell) opúšťa svoj doterajší život v New Yorku a vracia sa na miesto, kde naposledy prežívala pocity ozajstného šťastia – do svojho rodiska a domova v Connecticute. Tu dostane miesto záchranárky a zároveň začína nebezpečný vzťah s problematickým 16-ročným teenagerom... (Acrobat)

sona123

Někdy zdejšímu hodnocení nerozumím. Ten film je slabý a ubohý již od prvních okamžiků, a přesto zde patří k těm průměrným. Čím? Trapností? To snad jedině. Hrdinka mne přestala zajímat velmi záhy, natož pak sledovat jjí život....a přiznám se, že jsem to do konce nevydýchala a film neviděla celý, a to se mi stává výjimečně, tak 2x roka. ()

Marcin

Zaujímavý "letný" film z reálneho života, ktoré si vždy rád pozriem. Veľmi dobrá hláška z filmu: "keep movin’ or die". ()

Brousitch

"Popravdě jsem byla obrovsky nadšená, když jsem poprvé četla scénář a začala si uvědomovat, že by se moje postava nemusela během celého filmu ani jednou usmát. Z mojí neustále rozjařené přítomnosti v každém filmu už se mi totiž začínalo dělat nevolno." - Kristen Bell ()

Karala

Malý nezávislý film o tom, jak je nám najednou 30 a všechno nám jde do sra....k. O tom, jak jsme chtěli dělat to, vypadat tak a být s tim a ono to tak nakonec není. Kdo už něco takového zažil či zažívá, nemůže říct, že je to špatný snímek. Proč ne, třeba to taky někoho inspiruje ve svém životě konečně něco změnit.... ()

dawnie

Swim... until you can see a land. Čekala jsem průměrnost, dostala jsem bezprostřednost a citlivost. Zásluhu na tom má "svá" režie, skvělá hudba, která vás prostě vyhodí z běžnýho života, spolu s příběhem, kterej to s originalitou moc nepřehání, všechno ale mění jeho podání. Takový letní esíčko, přesně to, co jsem zrovna potřebovala. ()

dzberry

Rádobynezávislá vlekoucí se slizárna o radioaktivní třicetileté kopretině, které by možná pomohly elektrošoky a snad i kolegyně Pamela, pakliže by ji pořádně propleskla svými žoky... Ani nevím, kterou z postav bych vyhlásil vítězem „nesympaťák roku“. Nejspíš všechny. Nejistotky, srajdy, hledání smyslu života a další obdobné brutalitky trávím s přibývajícím věkem ve filmech hůř a hůř...ovšem v tomhle americkém maloměstském balení jsem to nedokázal ani požvýkat, natož spolknout... Flust do koše na ploše. Nicméně věřím, že mnohým „děvčatům“ středního věku, kterým nikdo neřekl, že už jsou staré vydry, a stejně tak leckterým uhrovatým junákům, co jsou fakt cool, by se tohle téma a tohle podání mohlo líbit... Jedna hvězda za to, že jsem to vydržel až do konce. ()

jafuska

Očekávala jsem film o životě plavčíka a dostalo se mě cosi klišého, podivnost, která mě absolutně nezaujala, velká škoda, pro mě rozhodně velké zklamání ()

Amores

Prijemny film k melancholicke nalade, ktery me obcas pripominal Garden State s Natalii Portman. The Lifeguard neni tak dobry, ale podle me stoji za zhlednuti :-) ()

Mery235

...pre mna bol film uplne originalny, pribeh sa mi pacil, nebolo tam nic zbytocne natahovane ani naopak.... dej plynulo prechadzal, absolutne nic mi tam nevadilo... realne dialogy, situacie, prirodzene spravanie hercov... herecke obsadenie bolo velmi sympaticke, charizmaticki herci, hudba mi krasne sedela, uzasny soundtrack podtrhoval celkovu atmosferu vo filme, cely film bol jednoducho fajny, uzila som si to...mily a jednoduchy pribeh... =) ()

Sonny

Příjemný překvapení. Na nic si to nehraje, minimum blbých scén, za to spoustu opravdových situací ze života, který nejsou ujetý do zbytečných klišé. Ten film si nedává moc ambic, zbytečně se nezatěžuje hudbou, scénou atd. Ale jen tak teče na škále emocí a stojí za to. ()

lamex

Zmiešané pocity. Ak očakávate od filmu Kristen s make-upom a v dvojdielnych plavkách, čo sa bude ,,zabávať,, so 16 ročným modelom tak ste na omyle. Občas sa tam objavila aj niejaká.vtipná situácia (pobavila scénka v kúpeľni) takže by sa to dalo nazvať komédia. Ohodnotil by som to aj lepšie ale nevýrazní herci (až na Kristen) a druhotriedne natočenie rozhodlo o 5/10. Pikantné zábery Kristen pridali na bodovaní :-) ()

studentice

Uzasny soundtrack, uzasna Kristen Bell a jedna hvezdicka navic za ten pribeh a za moje ztotozneni s nim. Ten film se proste povedl. ()

KcarlosK

Krize středního věku v dámské obdobě. Zpočátku celkem o ničem, ale postupně to dostává jasné obrysy a spěje to k ucházejícímu závěru. Navíc film nabízí náhled na celkem dost sociálních problémů. A Kristen je kočka i bez šminek. ()