Fotbalové opojení

Chris Seager

Amanda Posey

Scénografie:

Michael Carlin

669. hodnocený film: Překvapení? Ani ne... Angličani jsou patrioty a svůj fotbal milují nade vše. Byla by to obrovská ostuda, aby se jim nepodařilo natočit film o jejich vášni. Vynikající příběh o chlápkovi, který žije fotbalem a dává mu víc, než ženě, která ho miluje. 4* jsou pro tenhle film namístě, protože dokázal pobavit i přinutit člověka se zamyslet, jaký je fotbal krásný. 4* a Sparta Praha, olé... 4*(11.2.2009)

• Coleator

Proč to sakra muselo bejt tak blbý?!(29.8.2014)

Nemůžu jinak(10.2.2009)

Zajímavá sonda do duše fanouška a jeho střetu s mimozemštany z té nefotbalové planety. Bavil jsem se velmi dobře, ikdyž "je to jenom hra" :-)(11.2.2009)

• nash.

Pár dobrých momentů, sem tam zajímavá myšlenka či dialog, ale jinak poměrně prázdno. Některé momenty jsou poněkud nelogické, stejně jako pocity a motivace některých postav, vyprávění místy kostrbaté, posunující se občas kupřebu i zpět podivnými přískoky.. a že bych teď fotbalové maniaky chápal nějak víc, to taky nemohu říct..(11.2.2009)