Fotbalové opojení

Nick Hornby

Chris Seager

Amanda Posey
  • Kamca_

Colina Firtha mám hodně ráda a fotbal miluju, ale tady to k sobě nějak moc nepasovalo. Chvílema to byla hodně velká nuda. Třeba film Hooligans byl natočený mnohem líp než tohle. Dokázalo to zaujmout. Fotbalové opojení se mi pod kůži bohužel nedostalo. Dávám slabých 45%.(7.6.2014)

669. hodnocený film: Překvapení? Ani ne... Angličani jsou patrioty a svůj fotbal milují nade vše. Byla by to obrovská ostuda, aby se jim nepodařilo natočit film o jejich vášni. Vynikající příběh o chlápkovi, který žije fotbalem a dává mu víc, než ženě, která ho miluje. 4* jsou pro tenhle film namístě, protože dokázal pobavit i přinutit člověka se zamyslet, jaký je fotbal krásný. 4* a Sparta Praha, olé... 4*(11.2.2009)

Příjemná britská komedie, díky níž možná pochopíte všechny ty fotbalové fanoušky, kteří tímto sportem žijí. Především jde ale o povedenou adaptaci skvělého autobiografického románu Nicka Hornbyho - mimochodem kdysi se ze mě po přečtení knihy stal fanoušek Arsenalu.:) A Colin Firth je tu, tak jako ostatně vždy, neodolatený.(20.5.2002)

Zajímavá sonda do duše fanouška a jeho střetu s mimozemštany z té nefotbalové planety. Bavil jsem se velmi dobře, ikdyž "je to jenom hra" :-)(11.2.2009)

Tento film nám ukazuje člověka, jehož život doslova ovládá fotbal. A pokud toho týpka hraje Colin Firth, tak můžete věřit tomu, že se slušně pobavíte.(11.2.2009)