poster

Fotbalové opojení

 • Česko

  Ve fotbalovém kotli

 • Česko

  Fotbalová horečka

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  Fever Pitch

Komedie / Romantický / Sportovní

Velká Británie, 1997, 105 min

Režie:

David Evans

Předloha:

Nick Hornby (kniha)

Scénář:

Nick Hornby

Kamera:

Chris Seager

Producenti:

Amanda Posey

Scénografie:

Michael Carlin
(další profese)
 • kinderman
  ****

  Tenhle film naštěstí není až zas tak dalece o fotbale o fotbalových fanoušcích...asi tak stejně jako Marley a já není jen film o psovi a pro pejskaře.(8.9.2009)

 • viperblade
  ****

  Tento film nám ukazuje člověka, jehož život doslova ovládá fotbal. A pokud toho týpka hraje Colin Firth, tak můžete věřit tomu, že se slušně pobavíte.(11.2.2009)

 • Gemini
  ***

  Neznaje údajně skvělé knihy Nicka Hornbyho, lhostejný k tomu, po kolika letech že to kanóni z Highbury (což jen tak btw vždycky bude znít líp než Emirates Stadium;)) tenrkrát urvali titul, lehce nedůvěřivý k tomu, že někdo opravdu žije svůj život podle hesla "na jídlo a roční permici peníze vydělám, takže všechno je OK", a hlavně zcela chladný k tomu "jakúžasněmocksežráníjetenmladejColin,nojemutoprostěkoukázočí,ááááách" Firth, který tu podle mě nepředvádí nic pamětihodného kromě toho, že dle pokynů scénáře ignoruje svět mimo Arsenal, nemůžu dát víc než 60%, protože pro mě je Fever Pitch jen lehce nadprůměrná romantická "komedie". Docela rád bych si to přečetl, ale otázka je, jestli bych pak nešel s hodnocením ještě níž.(7.3.2009)

 • Coleator
  **

  Proč to sakra muselo bejt tak blbý?!(29.8.2014)

 • Enšpígl
  ****

  Svět fanoušků můžou chápat zase jen fanoušci. Onehdá jsem ve fanshopu Bohemians 1905 řešil z prodavčem dámská tanga. Byli užásný, buď zelený nebo bílý, přesně v klubových barvách a vepředu logo Bohemky - klokan s nápisem Bohemians 1905. Já, protože se v životě zabývám výhradně důležitejma věcma, jsem však navrhnul tuto změnu: Šňůrku kolem pasu udělat bílou a šňůrku co si strkají holky do prdele udělat zelenou a samozřejmě kulatý logo se zlatým klokanem v přední části tang ponechat. No, jestli se někdy dočkám slečny co se slíkne a bude mít na sobě zelenobílý tanga s logem klokana mezi nohama, tak to bude hotovej megarajc a takovou slečnu si vezmu za ženu. To jsou hold mé pověstné velké nároky na holky. Jo a ještě něco, kdyby snad nebylo jasno komu fandím -- Fuck em' all, fuck em' all, United, West Ham, Liverpool, Coz we are the Arsenal and we are the best, We are the Arsenal so fuck off the rest !!!(11.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace