Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šakal
  ****

  Mohl tenkrát vzniknout špatný snímek, když se dala dohromady silná trojice Deray - J. P. Belmondo - Alain Delon, to vše navíc podpořeno silným ( mým tolik oblíbeným ) tématem a jako třešínka na dortu krásné ženy v podání Catherine Rouvet ( coby prostitutka Lola ) a mladičké Nicol Calfan jako Ginette. Odpověď je nasnadě..., přesto to na plný počet v mém případě tentokráte není. Na vině bude nejspíše mé přespříliš velké očekávání a fakt, že pokud se jedná o toto téma mé nároky a požadavky jsou nebývale vysoké. Na perly žánru to nemá, nicméně o nějakém zklamání nemůže být řeč už pouze kvůli ústřední herecké dvojici, na níž je radost pohledět. Škoda, že ke spojení těchto dvou velikánů nedošlo častěji. p.s. toto by si rozhodně DVD formát zasloužilo páni distributoři........(23.6.2010)

 • Foma
  ***

  Pokud budu upřímnej, kdyby tam nebyli ty dva, tak by si na tenhle film dneska už nikdo ani nevzpomněl. protože je v podstatě hroznej, statickej, bez vývoje postav atd. Ale Belmondo s Delonem udělaj i z trusu koláč :-), že?(25.9.2012)

 • LiVentura
  *****

  Vydařená herecká spolupráce dvou francouzských mistrů.. Jedna z těch nejpovedenějších gangsterek z evropského kontinentu minulého století. Dva rošťáci potulující se ulicemi Marseille se jednoho dne setkávají díky společné přítelkyni a začne se utvářet jedno z nejpevnějších přátelských pout v dějinách franc.organizovaného zločinu... :-)(19.7.2007)

 • Terva
  *****

  Jean Paul Belmondo jako Francois Capella a Alain Delon jako Roche Siffredi to jsou dva nejpopulárnější herci v jednom z nezapomenutelných gangsterek. Ve své době to byla klasika. CITÁT - Kde je Lola?........... Už jen ta úvodní scéna v baru se určitě mnoha lidem zaryla do mozků. Pamatuju si, jak jdeme po ulici v Praze, a někdo z nás řekne - "Copak ty mě podezříváš?!" a ostatní zařvali "ANO!!!" a sem tam někdo vytáhl zápalky. Všichni věděli o čem je řeč. CITÁT - Neměl jste peníze, tak jste je ukradl.......... V tomto příběhu není snad jedinej poctivej pracant. Jen samé podplácení, sázky, hry, podvody, vraždy, nehody, politika a krádeže. A to by v tom byl čert, kdyby v tom nebyla žena. Tady to začíná dcerou pana Poliho a pan Poli má řeznictví a to řeznictví zahoří sérií podivných atentátů, úmrtí a náhod. CITÁT - CAPELLO - Tak já jdu do toho řeznictví s tebou........... Když se na to člověk dívá z odstupem času musí se i pousmát nad zpracováním. Dnes jsme zvyklí na úplně jiné honičky, střelbu a celkově na jiné akční scény. Jenže ve své době to prostě byla klasika, jak už bylo řečeno (napsáno). CITÁT - Je děsné žít bez peněz............ Opět jsem si vychutnal akční scénu s nabouraným "postřeleným" autem. Světe div se, nebouchlo a dokonce ani nehořelo a divákovi to stačilo. Jóó tenkrát v Marseille. CITÁT - Ale dávejte si pozor........štěstí neexistuje........(19.4.2013)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(30.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace