Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Zvláštny film miešajúci nadhľad s drsnými scénami (preto tie časté zmienky o PODRAZE, ale okrem hravej hudby tu moc podobnosti nie je). Minimálne polovica filmu mi prišla rozvláčna, dlho trvá, kým sa hrdinovia vypracujú a začnú sa diať dramatické veci...(11.9.2016)

 • Hennes
  ****

  Co filmu chybí ohledně větší akce a napětí, to hravě dožene dvojice Delon - Belmondo. Správná gangsterka o dobytí Marseillského podsvětí dvojicí malých podvodníčků, kteří to dotáhnou až na krále Marseille, jak jim ve finále potvrdí i policejní komisař. Skvěle je vystižena atmosféra třicátých let, scénář není žádné velké dílo a bohužel oba staví do stejné polohy, kéž by se to více zaměřilo na rozdílnost obou hrdinů. I tak je to příjemná podívaná.(19.10.2015)

 • paascha
  ****

  Dávno pryč jsou časy, kdy k parádní zábavě stačili dva chlapi a klobouk(7.2.2017)

 • Faidra
  *****

  Skvělá věc, která vyzdvihává pány Belmonda a Delona (pokolikáté už?) do hereckého nebe, aby byli poté v jedné naší čistě ženské diskusi degradováni na pouhé sexuální objekty. Mistři, omlouváme se a slibujeme, že to uděláme ještě mnohokrát.(17.1.2008)

 • c.tucker
  *****

  Tyhle dva pánové jsou v jednom filmu úplná balada. A ještě, když je tento film tak bravurně odvyprávěn. Jak si to chlapci ze začátku mezi sebou vyřešili s Lolou to už dneska moc nevidí (beze slov a pěstí, tak to má být). Tohle je prostě gangsterka podle mého gusta.(7.1.2013)

 • - Borsalino je název klobouku s širokým lemem, který nosili ve 30. letech všichni marseillští gangsteři. (candy_daze)

 • - To, že by se mohl film jmenovat "Borsalino", byl nápad Alaina Delona. (candy_daze)

 • - Rocco Antonio Tano - italský pornoherec známý jako Rocco Siffredi si zvolil své umělecké jméno podle postavy Rocca Siffrediho, kterou v tomto filmu hrál Alain Delon. (Rollo_Tomasi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace