Dvojče

Twin, The

Komedie

Francie, 1984, 104 min

Klasická Richardovka.(1.9.2008)

K Richardovi mám averzi, ale z toho, co jsem s ním zvládla vidět, mě tohle i mimořádně bavilo a ubrat aspoň dvacet minut na stopáži, nebo jí vyplnit lépe, mohlo to být za čtyři.(9.9.2010)

Standartní richardovka s dostatkem lechtivin (milovníci Pierrova pozadí si příjdou dozajista na své) i slušnou zápletkou, aneb jak lze podvádět sebe sama.(3.10.2005)

Nudné zpracování velice zajímavého nápadu, škoda. Jedna z těch slabších komedií z dílny Pierra Richarda.(27.11.2011)

Nejsem takový švihák, abych se chodil najíst ke známým, spal v kanceláři a somroval od bezdomovců cigarety, takže patrně nejsem vhodným adeptem na sňatek s americkými milionářkami. Nicméně jsem člověk přející a tak jsem Matoušovi přál jeho sexuální hrátky s jeho ženou i s jeho vdovou a v některých okamžicích jsem se i dost dobře bavil. Na druhou stranu si myslím, že dramatické pasáže se do filmů s Pierrem Richardem vůbec nehodí a tak si tentokrát při hodnocení poněkud zaskrbličím.(7.8.2015)