Dvojče

Twin, The

Komedie

Francie, 1984, 104 min

• D.Moore

Velice nudné... A těžko říct, proč vlastně. Škoda slibného námětu.(24.2.2014)

Nudné zpracování velice zajímavého nápadu, škoda. Jedna z těch slabších komedií z dílny Pierra Richarda.(27.11.2011)

• 5150

Být stopáž kratší tak o patnáct minut, šel bych s hodnocením výš. Ke konci to byla prostě nuda, nicméně pokud máte Pierra Richarda rádi, tady si ho užijete dvojnásob.(10.7.2007)

K Richardovi mám averzi, ale z toho, co jsem s ním zvládla vidět, mě tohle i mimořádně bavilo a ubrat aspoň dvacet minut na stopáži, nebo jí vyplnit lépe, mohlo to být za čtyři.(9.9.2010)

Dost nekonvenční, odvážné a lehce vulgární i na francouzskou komedii, většinu stopáže si totiž divák klade otázku, jaký je to vlastně vztah mezi Betty a Liz. Jinak film zmatený není, i přes to veselé křepčení a pobíhání je všechno promyšlené, jen prostě během stopáže není čas nad tím hloubat. A ve výsledku je to vlastně snímek o rodinných hodnotách ;-) A rozhodně to lepší z komedií s Pierre Richardem, které k nám přišly později. Navíc, některé fórky jsou fakt vycizelované. JEŠTĚ NEJSEM TAK STARÝ, ABYCH SI NEDOPŘÁL HOŘČICI. ALE UŽ NEMÁM PÁREK.(4.6.2007)