poster

Dvojče

 • Francie

  Jumeau, Le

 • anglický

  Twin, The

Komedie

Francie, 1984, 104 min

 • D.Moore
  *

  Velice nudné... A těžko říct, proč vlastně. Škoda slibného námětu.(24.2.2014)

 • MMR
  ***

  Nudné zpracování velice zajímavého nápadu, škoda. Jedna z těch slabších komedií z dílny Pierra Richarda.(27.11.2011)

 • emma53
  ****

  Jistě, že jsem ten film už viděla dřív a znám Pierra, kterého mám ráda. Ale dnes jsem si například uvědomila, že až tak atletickou postavu nemá a dokonce byly momenty, kdy bych ho poslala koupit si podprsenku. Ale to všechno pominulo, protože to, co zvládnul například s dvojčaty v koupelně s růžovou a bleděmodrou barvou a pobíháním sem a tam, ho mám za borce. A to nebyla jen tahle situace, bylo jich víc. Jen si kladu otázku, jak to s těmi děvčaty zvládnul v soukromém životě, tady to dopadlo pro něj spokojeně, já bych dostala úbytě. Zkrátka náš Pierre jak ho známe......a já opráším jeho další relaxační filmy, má jich na kontě ouvej.(2.7.2016)

 • B!shop
  ***

  Tak dalsi film od Richarda, kterej me moc nepobavil. Tentokrat je to krapet netradicni richardovka, jednak tu neni nakej posuk, ale docela inteligentni vychcanek a dej je misty spis do takovy romantiky az dramatu, nez vylozene blazniva komedie. Musim pochvalit samotnyho Richarda, kterej je hlavne v roli slusnackyho dvojcete paradni a pak taky par scen, ktery me fakt pobavily, obzvlast ta s dvema koupelnama. No a do tretice musim pochvalit necekanej, originalni a zajimavej konec. To je bohuzel vse, film je neskutecne dlouhej, obcas nudi, je tu dost hluchejch mist a Richardovo komentar je obcas pekne otravnej.(16.2.2008)

 • Thomick
  ***

  Pierre Richard netradičně taky v roli vypravěče; nicméně především intrikářskou smyčkou dušený a následně v gazích nečekaně často repetitivní a neinvenční. Slabota. --- "Je vdaná sotva čtyři dny a už se spustí s cizím chlapem!"(25.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace