Bláznivá komedie 2

Komedie

Itálie, 1991, 91 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Další šílená komiška s Villaggiem a Pozzettem.(30.3.2003)

Jak hluboko může člověk klesnout, ale komik nikolivě.....ten je stále ve svém a svůj!(29.8.2008)

• kingik

Naprosto nevídaná směs ultratrapnosti a nevtipnosti podáváná bezostyšně dvojící komiků, kteří jsou už dávno za zenitem. To, co v jedničce občas zafungovalo, ale nikoliv vtipně, je tady prezentováno tak tupě polopatickou formou, že i pouhé uklouznutí na banánové slupce v grotesce, je proti tomuhle extra třída. Absolutně nesouvislý děj připomínající improvizační cvičení dvou komiků, kteří to stále nechtějí zabalit, je naprosto k nevydržení.(4.1.2011)

"Proboha, pokryjte ji!" Tak jako mě v první části rozsekala úvodní kostelní scéna, tak mě tady rozsekala závěrečná ježíškovská scéna (z níž pochází právě i geniální úvodní citace). Místy je to snad i lepší a zábavnější než jednička.(28.3.2011)

Druhý (a nemenej dobrý) diel komediálnych scénok talianskej dvojice, oproti ktorým sú Pat a Mat zo seriálu "A je to..." totálne neviniatka. Všade, kde sa títo dvaja úxyly objavia, nastáva znovu totálna deštrukcia, zmätok a ujmy na zdraví všetkých zúčastnených. Jasné, že Paolo a Renato zase nebudú mať ani šajnu, prečo je tomu tak...(15.3.2010)