Bláznivá komedie 2

Komedie

Itálie, 1991, 91 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

V druhym dilu jsou kvalitativni vykyvy mezi jednotlivejma scenkama vic patrny nez v prvnim dilu, ale mozna mi to tak jen prijde, jelikoz jednicka je pro me urcita nostalgie, kdezto druhej dil jsem nikdy nevidel. Jinak k tomu neni moc co dodat, dalsi serie vymastenejch scenek s dvojkou dementu a i kdyz je sem tam neco slabsiho, oba to jsou sympataci a pobavit se furt da solidne.(15.10.2012)

O dost slabší pokračování velmi dobré jedničky, gagy se opakují a humor se ztrácí v přílišné snaze o vtip, Italové jsou prostě Italové(21.9.2004)

Přeci jen tento díl ubírá na vtipnosti, oproti dílu prvnímu díky tomu, že příliš tlačí na pilu šíleného humoru . Nicméně smích mě nechyběl ani u tohoto dílu. Jen mě to občas přišlo jako nastavovaná kaše .(17.10.2006)

• kingik

Naprosto nevídaná směs ultratrapnosti a nevtipnosti podáváná bezostyšně dvojící komiků, kteří jsou už dávno za zenitem. To, co v jedničce občas zafungovalo, ale nikoliv vtipně, je tady prezentováno tak tupě polopatickou formou, že i pouhé uklouznutí na banánové slupce v grotesce, je proti tomuhle extra třída. Absolutně nesouvislý děj připomínající improvizační cvičení dvou komiků, kteří to stále nechtějí zabalit, je naprosto k nevydržení.(4.1.2011)

Podobně jako v jedničce, jenom ještě více epizodněji. Kolísá nikoliv úroveň jednotlivých minipříběhů, ale jednotlivých scének v příbězích. Oceňuji, že vše je volně spojenou a tvůrci si docela dali práci s detaily. V jednom místě jsem se ale zasmál opravdu od srdce, to se jedničce nepovedlo. Opět první dabing (Postránecký, Zavřel).(12.10.2016)