Bláznivá komedie 2

Komedie

Itálie, 1991, 91 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Podobně vtipné jako první díl, pořád stejná bláznovinka :) Rád se kdykoliv kouknu, ale už se moc nenasměju ..(21.5.2009)

Titáni italské komedie Pozzetto (NÁSTRAHY VELKOMĚSTA) a Villaggio (série s Fantozzim) pohromadě v jednom filmu! Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska. Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska.(11.4.2016)

Druhý (a nemenej dobrý) diel komediálnych scénok talianskej dvojice, oproti ktorým sú Pat a Mat zo seriálu "A je to..." totálne neviniatka. Všade, kde sa títo dvaja úxyly objavia, nastáva znovu totálna deštrukcia, zmätok a ujmy na zdraví všetkých zúčastnených. Jasné, že Paolo a Renato zase nebudú mať ani šajnu, prečo je tomu tak...(15.3.2010)

Nemecka Cinema - 50%(15.9.2010)

"Proboha, pokryjte ji!" Tak jako mě v první části rozsekala úvodní kostelní scéna, tak mě tady rozsekala závěrečná ježíškovská scéna (z níž pochází právě i geniální úvodní citace). Místy je to snad i lepší a zábavnější než jednička.(28.3.2011)