Bláznivá komedie 2

Komedie

Itálie, 1991, 91 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

"Proboha, pokryjte ji!" Tak jako mě v první části rozsekala úvodní kostelní scéna, tak mě tady rozsekala závěrečná ježíškovská scéna (z níž pochází právě i geniální úvodní citace). Místy je to snad i lepší a zábavnější než jednička.(28.3.2011)

O dost slabší pokračování velmi dobré jedničky, gagy se opakují a humor se ztrácí v přílišné snaze o vtip, Italové jsou prostě Italové(21.9.2004)

• kingik

Naprosto nevídaná směs ultratrapnosti a nevtipnosti podáváná bezostyšně dvojící komiků, kteří jsou už dávno za zenitem. To, co v jedničce občas zafungovalo, ale nikoliv vtipně, je tady prezentováno tak tupě polopatickou formou, že i pouhé uklouznutí na banánové slupce v grotesce, je proti tomuhle extra třída. Absolutně nesouvislý děj připomínající improvizační cvičení dvou komiků, kteří to stále nechtějí zabalit, je naprosto k nevydržení.(4.1.2011)

• pepo

o niečo slabšie než jednotka(23.5.2003)

Rozhodně lepší jako první díl, ale někdy se humor nedostavuje. Zajímalo by mě, proč mají Italové ve zvyku si zarážet různé předměty do zadku?(9.4.2012)