Paolo a Renato tentokrát slezou z plakátu prvního dílu Bláznivé komedie, aby je nepřelepili novinovou reklamou. Oba naši hrdinové způsobí opět spoustu zmatků, demolicí a především smíchu. Sami uvidíe, co tihle dva svedou jako provozovatelé aerotaxi, legionáři, nebo vánoční dědové. (Wlashack)

Havala

Dlouho tomu co jsem viděl tuto komedii, ale pamatuj se že jsem se žezal smích od začátku do konce. Střeštěné scénky které byste jen těžko vymýšleli. Sanitka, letadlo, prostě všude to byl opravdu komediální extrém. Kdo se chce pořádně zasmát, a nevyžaduje náročnou dějovou linii tak ideální na pobavení. 68% ()

Stejšn

Tolik věcí zaražených v prdeli během jednoho filmu se snad dá jide vidět jen v gaypornu. Ale jinak se tu najde spousta vtipných momentů. Taková jednohubka, jednou za 10 let se to dá. ()

ynnel

Stejně jako u jedničky byla ta první půlka výborná a ta druhá nic moc. Mimochodem jednička byla daleko lepší. ()

ZdenoMolnar

Na tomto filme som vyrastal,takže ho mám veľmi rád a hlavne PAOLA VILLAGGIOHO,ktorý má fantastické komédie napríklad Fantozzi. ()

HellFireFery

Překvapilo mě zdejší hodnocení, neboť druhý díl je ještě o kus lepší než jednička. Zejména scénky s krádeží v obchodě a Štědrým dnem skutečně stojí za to. Původní dabing v podání pánů Postráneckého a Zavřela tomu opět dodávají tu potřebnou šťávu. Skvělý film na zpříjemnění nálady a rozbití bránice. :-) ()

Jason13

Podle mě stejná úroveň jako u prvního dílu.. Některý z těch fórků mě dostanou vždycky. I po těch letech. :) ()