Paolo a Renato tentokrát slezou z plakátu prvního dílu Bláznivé komedie, aby je nepřelepili novinovou reklamou. Oba naši hrdinové způsobí opět spoustu zmatků, demolicí a především smíchu. Sami uvidíe, co tihle dva svedou jako provozovatelé aerotaxi, legionáři, nebo vánoční dědové. (Wlashack)

PeteBuck

Slabsie ako jednotka, ale stále celkom fajn. Na zabitie nudného večera celkom fajn. Ale tu už je vidieť, že im akosi dochádza dych. Opakujúce sa vtipy, vykrádačka určitých filmov. Je to zasa v podstate taká zmes dvojky blbcov, ktorá sa snaží niekde uplatniť, vôbec im to nejde a okolo seba šíria iba katastrofálny bordel. ()

Eisenmann

Nehledejme v tom nic. Pro zasmání je to ideální oddechovka, ve které se nesnažme nic řešit ani rozebírat. K obyčejnému všednímu pobavení dokonale postačí. Za mě 50%. ()

soukyd33

Opět vtipná jízda, a to po celou dobu. Ale opět se nejedná téměř o příběh, ale zase jen o sadu vtipných krátkých scén. Některé scény jsou za hranou, ale je to komedie. Musí se to tak brát. Hvězdiček 3 ()

krisnguyen

spolu s prvním dílem ji mám možná ještě o trochu výš než Fantuzziho..absurdnost , drzost a vše pronášené s vážnou tváří..skvělý dabing...jěště v žadným filmu jsem neviděl toliko scén z zaražením něčeho někomu do prdele aby to nepusobilo trapně :-D ()

io.

Mám pocit, že jednička měla víc smysluplný děj. Dvojka jakoby navazovala ve snaze najít hrdinům :-) novou práci. Ale je to teda hodně ujeté. Některé fóry jsou povedené, jiné jsou dost trapné, nejspíš půjde o to, komu se tvůrci trefili do vkusu a komu nikoliv. U mně už je to na hranici. ()