Pan účetní opět zasahuje

Marco Onorato

Fabio Frizzi

Vittorio Cecchi Gori
  • ripo

Píše sa rok 2000 a účtovník Fantozzi je už po smrti. Pracovníci firmy sa búria a tak majitelia lovia v pamäti a spomínajú na staré časy, keď ich podriadení mali zo šéfov strach a rešpekt. Potrebovali by niekoho zo starej doby, niekoho takého, aby ich poslúchal. A spomenuli si na jediného - účtovníka primitíva Fantozziho, lenže ten už je po smrti. A tak neváhajú a naklonujú si ho..... Znôška stupidity a "komediálnych" scén , ktoré nemajú medzi sebou nič žiadnu súvislosť. Zábava pre ľudí s nízkym prahom vnímavosti.(22.6.2003)

• Tommassi3

"Vy jste otec dítěte ??" - "Ne, jsem tajemník !! Mám tu pověření k zpohlavkování.. Jeho otec je příliš zaneprázdněn.." ;)(4.10.2014)

• lesumir

Tak tohle je sracka vsech ucetnich sracek, co bylo kdy natoceno. Cela serie, kde hlavni roli hraje potrhly Paolo Villaggio mi pripadala trapna, hrala si na neco, co rozhodne neni a nikdy nebude. ALe tohle je vrchol, doufam, ze uz se nikdo nerozhodne neco podobneho natocit, opravdu otresne.(20.1.2008)

• mzss1

Jedenáctý a poslední díl této série. Dobře, že poslední. Tohle se už moc nevyvedlo. Divné trpané a nesmyslé scény - těch bylo moc, dokonce víc než těch vtipných scén. Fantozzi nezklamal, ale to není vše. Hodnotím už jen na 37% = **(31.12.2012)

• gouryella

Filmu by spíše slušek název Pan účetní vaří z vody - trapná snůška trapných vtipů a situací, nad kterými se chce spíše plakat.(2.6.2003)