poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

Kamera:

Marco Onorato

Hudba:

Fabio Frizzi

Producenti:

Vittorio Cecchi Gori
(další profese)
 • mzss1
  **

  Jedenáctý a poslední díl této série. Dobře, že poslední. Tohle se už moc nevyvedlo. Divné trpané a nesmyslé scény - těch bylo moc, dokonce víc než těch vtipných scén. Fantozzi nezklamal, ale to není vše. Hodnotím už jen na 37% = **(31.12.2012)

 • Beckett51
  ***

  "Jsme v pytli! - V jakémpak pytli, v prdeli! "Mě to příde lepší než Maléry pana ucetniho 2. 61%(2.6.2010)

 • hrona
  ***

  Pravdou je, že tento díl zrovna silný není, opakující se scénky z dob minulých úspěšnějších dílů, už ztrácí na svém kouzlu.I přes tyto nedostatky, je v celku solidní a ne úplně hloupý. Pro fanoušky pana účetního jistá povinnost, a't už si o tom každý udělá svůj vlastní obrázek, je to dle mého názoru slušné zakončení celé Fantozziho série.(6.3.2009)

 • B!shop
  ***

  Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil.(10.10.2009)

 • Johanka
  **

  Myslela jsem si, že mě pan účetní vždycky rozesměje a pobaví něčím novým. V tomto případě jsem byla hodně zklamaná. Pokud někomu dojdou nápady, ať raději nic nového netočí. Bída (2.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace