poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

Kamera:

Marco Onorato

Hudba:

Fabio Frizzi

Producenti:

Vittorio Cecchi Gori
(další profese)
 • Johanka
  **

  Myslela jsem si, že mě pan účetní vždycky rozesměje a pobaví něčím novým. V tomto případě jsem byla hodně zklamaná. Pokud někomu dojdou nápady, ať raději nic nového netočí. Bída (2.10.2003)

 • B!shop
  ***

  Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil.(10.10.2009)

 • eraserhead666
  **

  Na Fantozzim mě vždycky strašně bavila ta lehce nadnesená, přesto bez servítek, humorná kritika podřízeneckého až vykořisťovatelského vztahu zaměstnavatel (podnikatel) - zaměstnanec (pracující). Ta funguje i tady. Potěšil návrat Anny Mazzamauro i s jejími vibrujícími rty. Přesto stojí rozum nad tím, proč má někdo důvod se k Fantozzimu neustále vracet a točit pořád slabší a slabší díly. Místy zábavné, místy dost nudné, přesto zaujme alespoň schopnost, natočit suchý vtip tak neuvěřitelně suše, až to baví samo o sobě.(19.1.2011)

 • speedy3
  *

  Ptákovina na entou...předchozí díly byly taky k pláči, tak proč si nepobrečet i teď že ano...(14.11.2009)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Vy jste otec dítěte ??" - "Ne, jsem tajemník !! Mám tu pověření k zpohlavkování.. Jeho otec je příliš zaneprázdněn.." ;)(4.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace