poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

Kamera:

Marco Onorato

Hudba:

Fabio Frizzi

Producenti:

Vittorio Cecchi Gori
(další profese)
 • ripo
  *

  Píše sa rok 2000 a účtovník Fantozzi je už po smrti. Pracovníci firmy sa búria a tak majitelia lovia v pamäti a spomínajú na staré časy, keď ich podriadení mali zo šéfov strach a rešpekt. Potrebovali by niekoho zo starej doby, niekoho takého, aby ich poslúchal. A spomenuli si na jediného - účtovníka primitíva Fantozziho, lenže ten už je po smrti. A tak neváhajú a naklonujú si ho..... Znôška stupidity a "komediálnych" scén , ktoré nemajú medzi sebou nič žiadnu súvislosť. Zábava pre ľudí s nízkym prahom vnímavosti.(22.6.2003)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Vy jste otec dítěte ??" - "Ne, jsem tajemník !! Mám tu pověření k zpohlavkování.. Jeho otec je příliš zaneprázdněn.." ;)(4.10.2014)

 • lesumir
  odpad!

  Tak tohle je sracka vsech ucetnich sracek, co bylo kdy natoceno. Cela serie, kde hlavni roli hraje potrhly Paolo Villaggio mi pripadala trapna, hrala si na neco, co rozhodne neni a nikdy nebude. ALe tohle je vrchol, doufam, ze uz se nikdo nerozhodne neco podobneho natocit, opravdu otresne.(20.1.2008)

 • mzss1
  **

  Jedenáctý a poslední díl této série. Dobře, že poslední. Tohle se už moc nevyvedlo. Divné trpané a nesmyslé scény - těch bylo moc, dokonce víc než těch vtipných scén. Fantozzi nezklamal, ale to není vše. Hodnotím už jen na 37% = **(31.12.2012)

 • gouryella
  *

  Filmu by spíše slušek název Pan účetní vaří z vody - trapná snůška trapných vtipů a situací, nad kterými se chce spíše plakat.(2.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace