poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

Kamera:

Marco Onorato

Hudba:

Fabio Frizzi

Producenti:

Vittorio Cecchi Gori
(další profese)
 • lesumir
  odpad!

  Tak tohle je sracka vsech ucetnich sracek, co bylo kdy natoceno. Cela serie, kde hlavni roli hraje potrhly Paolo Villaggio mi pripadala trapna, hrala si na neco, co rozhodne neni a nikdy nebude. ALe tohle je vrchol, doufam, ze uz se nikdo nerozhodne neco podobneho natocit, opravdu otresne.(20.1.2008)

 • eraserhead666
  **

  Na Fantozzim mě vždycky strašně bavila ta lehce nadnesená, přesto bez servítek, humorná kritika podřízeneckého až vykořisťovatelského vztahu zaměstnavatel (podnikatel) - zaměstnanec (pracující). Ta funguje i tady. Potěšil návrat Anny Mazzamauro i s jejími vibrujícími rty. Přesto stojí rozum nad tím, proč má někdo důvod se k Fantozzimu neustále vracet a točit pořád slabší a slabší díly. Místy zábavné, místy dost nudné, přesto zaujme alespoň schopnost, natočit suchý vtip tak neuvěřitelně suše, až to baví samo o sobě.(19.1.2011)

 • hrona
  ***

  Pravdou je, že tento díl zrovna silný není, opakující se scénky z dob minulých úspěšnějších dílů, už ztrácí na svém kouzlu.I přes tyto nedostatky, je v celku solidní a ne úplně hloupý. Pro fanoušky pana účetního jistá povinnost, a't už si o tom každý udělá svůj vlastní obrázek, je to dle mého názoru slušné zakončení celé Fantozziho série.(6.3.2009)

 • HellFire
  ****

  Pan účetní sice vaří z vody, ale jeho humor je pro mě jedna báseň. Prvních 10 minut bylo opravdu orgastických.(16.3.2012)

 • B!shop
  ***

  Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil.(10.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace