poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

 • B!shop
  ***

  Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil.(10.10.2009)

 • gouryella
  *

  Filmu by spíše slušek název Pan účetní vaří z vody - trapná snůška trapných vtipů a situací, nad kterými se chce spíše plakat.(2.6.2003)

 • eraserhead666
  **

  Na Fantozzim mě vždycky strašně bavila ta lehce nadnesená, přesto bez servítek, humorná kritika podřízeneckého až vykořisťovatelského vztahu zaměstnavatel (podnikatel) - zaměstnanec (pracující). Ta funguje i tady. Potěšil návrat Anny Mazzamauro i s jejími vibrujícími rty. Přesto stojí rozum nad tím, proč má někdo důvod se k Fantozzimu neustále vracet a točit pořád slabší a slabší díly. Místy zábavné, místy dost nudné, přesto zaujme alespoň schopnost, natočit suchý vtip tak neuvěřitelně suše, až to baví samo o sobě.(19.1.2011)

 • Anthony
  odpad!

  Přiznám se, že u původních Malérů pana účetního jsem se smál od začátku do konce. Jenže Villaggio je teď uslintaný, dýchavičný, starý, tlustý, nechutný slizoun a podobným směrem se vyvinula i tato série. Viděl jsem kdysi pár minut i z dalších pokračování a byly to stejný sračky. Tehdy jsem se dost nasmál, teď ani jednou.(10.8.2003)

 • Frajer42
  odpad!

  Úplně tak nesouhlasím se zdejším hodnocením. Film mi nepřišel až o tolik horší než jeho předchůdci. Přesto musím opět hodnotit odpadem, nic jiného tomuto filmu nepřísluší.(21.5.2011)

 • - Film se natáčel v Říme v Itálii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace