poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

Kamera:

Marco Onorato

Hudba:

Fabio Frizzi

Producenti:

Vittorio Cecchi Gori
(další profese)
 • Andersis
  **

  OK,Ok souhlasím, že poslední díl je ten nejhorší, ale světlé chvilky v něm můžeme najít.(6.9.2008)

 • Peytl
  odpad!

  Snad proto, že se mi v krku umístila tlupa Streptococcus pyogenes a tudíž se mi najednou zjevila ohromná, časová a nezaplněná bublina, jsem v částečném (to na omluvu-výmluvu) deliriu zapnul TV, kde na mě číhal italský klenot korunovaný drahokamem jménem Paolo Villaggio. Až na mně (asi tak za 3 dny) bude provedena soudní pitva, pak mě k smrti mrzí, že nebudu přítomen ( myslím aktivně) u konečné zprávy, kde bude už znám můj bestiální vrah. Pokud to zapříčiní viry, pak je mi aspoň útěchou, že to od nich nebyla nějaká zlomyslnost, ale je to zkrátka jejich job :). Ovšem v druhém případě (vražda klenotem) vyžaduji, aby byla Itálii vyhlášena válka.....vydržel jsem asi 27 minut plus-mínus nějaká ta mdloba a mám pocit, že buď mi dal felčar antibiotika s halucinogeny a nebo jsem už v pekle. Odpad!!!!!(30.12.2011)

 • ripo
  *

  Píše sa rok 2000 a účtovník Fantozzi je už po smrti. Pracovníci firmy sa búria a tak majitelia lovia v pamäti a spomínajú na staré časy, keď ich podriadení mali zo šéfov strach a rešpekt. Potrebovali by niekoho zo starej doby, niekoho takého, aby ich poslúchal. A spomenuli si na jediného - účtovníka primitíva Fantozziho, lenže ten už je po smrti. A tak neváhajú a naklonujú si ho..... Znôška stupidity a "komediálnych" scén , ktoré nemajú medzi sebou nič žiadnu súvislosť. Zábava pre ľudí s nízkym prahom vnímavosti.(22.6.2003)

 • Johanka
  **

  Myslela jsem si, že mě pan účetní vždycky rozesměje a pobaví něčím novým. V tomto případě jsem byla hodně zklamaná. Pokud někomu dojdou nápady, ať raději nic nového netočí. Bída (2.10.2003)

 • Marek1991
  ***

  Fantozziovky mám rád, akurát táto bola ozaj slabšia. Úvod ma zabavil vzhľadom na to, čo teraz robím, no potom to ozaj klesalo na vtipnosti, boli to mnohé len scénky bez vtipu.(14.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace