Pan účetní opět zasahuje

Marco Onorato

Fabio Frizzi

Vittorio Cecchi Gori
  • gouryella

Filmu by spíše slušek název Pan účetní vaří z vody - trapná snůška trapných vtipů a situací, nad kterými se chce spíše plakat.(2.6.2003)

• Oktavianus

strašný, jako všechny trapný kraviny s tím italským slintalem.(20.7.2012)

Pan účetní sice vaří z vody, ale jeho humor je pro mě jedna báseň. Prvních 10 minut bylo opravdu orgastických.(16.3.2012)

• ripo

Píše sa rok 2000 a účtovník Fantozzi je už po smrti. Pracovníci firmy sa búria a tak majitelia lovia v pamäti a spomínajú na staré časy, keď ich podriadení mali zo šéfov strach a rešpekt. Potrebovali by niekoho zo starej doby, niekoho takého, aby ich poslúchal. A spomenuli si na jediného - účtovníka primitíva Fantozziho, lenže ten už je po smrti. A tak neváhajú a naklonujú si ho..... Znôška stupidity a "komediálnych" scén , ktoré nemajú medzi sebou nič žiadnu súvislosť. Zábava pre ľudí s nízkym prahom vnímavosti.(22.6.2003)

• mzss1

Jedenáctý a poslední díl této série. Dobře, že poslední. Tohle se už moc nevyvedlo. Divné trpané a nesmyslé scény - těch bylo moc, dokonce víc než těch vtipných scén. Fantozzi nezklamal, ale to není vše. Hodnotím už jen na 37% = **(31.12.2012)

• - Film se natáčel v Říme v Itálii. (rafix)