poster

Nástrahy velkoměsta

 • Itálie

  Il ragazzo di campagna

 • Slovensko

  Nástrahy veľkomesta

Komedie

Itálie, 1984, 90 min

Scénář:

Giuseppe Moccia

Hudba:

Detto Mariano
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  *****

  Neskutečná sranda od samého začátku (ranní koupel je nezapomenutelná, konec konců i holení u nové kamarádky). Jeden z posledních záchvěvů italské komedie, která se v době své slávy rvala s tou francouzskou o první příčku pomyslného žebříčku.(13.7.2011)

 • PetrPan
  *****

  Jedna z nejlepších italských (a vůbec) komedií osmdesátých let, R. Pozzetto jako vesnický balík , jenž čelí "nástrahám velkoměsta".(21.9.2004)

 • igi B.
  **

  Prostoduchá slátanina coby říčný tok skečů s tu a tam více či méně povedeným vtipem, víceméně však jako celek vcelku bez pointy... ;o) Jako film pak přijatelné snad jen s jakousi mozek zatmívající nostalgií po nástrahách konzumní kultury onoho orwellovského roku naší tehdy bezvýchodné normalizační doby... :-/ ...Takže i já se s lehkým údivem ptám, co tu na čsfd lidičky blbnete, řadit tímhle velkohodnocením onu slátaninu po bok třeba funésovek či když tak i jiných skvělých komedií z oné doby... (?)(14.3.2007)

 • duklak2
  ****

  Výborná komedie. Obsahuje plno scének, které zaručeně pobaví a zpříjemní vám den. Např. jak sledují projíždějící vlak. Narazil jsem na tento film úplnou náhodou. Herec v hlavní roli je skvělý. Jinak film obsahuje poučení, že [spoiler] sedlák, sedlákem zůstane.(20.6.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Velmi zábavně udělané porovnání života na vesnici a ve městě. Převedeno do bláznivé komedie, jejíž nástrám jsem já v pražském velkoměstě zcela propadl.(17.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace