Hlubina

Hlbočina

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2002, 102 min

• Enšpígl

k tomu mám jen rýmovací dovětek dovětek : Hlubina-blbina(8.6.2006)

Na Béčko velmi dobře natočené - na film se dívá docela dobře, hlavně se můžete koukat třeba i z poloviny a filmu to neuškodí. Takže zlatej průměr.(20.6.2006)

Samoúčelné lekačky, ženská postava do počtu a nevěrohodné motivace, ale taky kupodivu slušně fungující atmosféra a na horor netradiční kulisy a doba (rozpadajícící se ponorka za 2. světové války). Twohy se zdaleka nepřiblížil kvalitám Černočerné tmy, přesto díky druhé, vygradované půlce filmu zaokrouhlím hodnocení nahoru.(13.2.2010)

Začiatok je pre mňa nuda. Takéto námornícke sračičky nemám rád. Ale veľmi som sa čudoval ako dobre funguje ďalšia časť hrajúca na atmosféru. Rôzne zvuky, nárazy k tomu paranoja a postupný nedostatok kyslíku. Jasné, že 100 minút na takýto film je dlho a tu sa to aj ukázalo. Ale musím hodnotiť celkom kladne, lebo koniec som nečakal... 60%.(28.7.2010)

• Brouk

Svět ponorek.... Tak koho by to také zajímalo, ať shlédne Ponorku od W.Petersena s J.Prochnowem. To je klaustrofobie!!! I když jsem se párkrát lekl je Hlubina dosti nezáživná a působí to nevěrohodně.(2.3.2004)