Osudové léto

Krásná Anne Marie Chadwicková žije na Havaji. Zbožňuje surfování a poslední roky se snaží tvrdě trénovat, aby získala prestižní cenu v turnaji Pipe Master. Je to jedna z nejnebezpečnějších a nejtvrdších surfařských soutěží, která až dosud byla výhradně mužskou záležitostí. Její život není jednoduchý, stále se těžce vyrovnává s tím, že ji před lety opustila matka, která jí nebyla oporou na cestě dospíváním, a navíc jí nechala na starosti její mladší - a poslední dobou poněkud problematickou - sestru Penny. Společně se svou sestrou a svými dvěma nejlepšími kamarádkami Lenou a Eden, samozřejmě také nadšenými surfařkami, bydlí ve skromném domku na pláži a všechny tři pracují v blízkém přepychovém hotelu. Práce není nijak zvlášť výnosná, ale zato jim nabízí poměrně pružnou pracovní dobu. Surfovat tak mohou vždy, když jsou vlny a optimální podmínky. Do jejího života ale vstoupí láska a dívka stojí před osudovou volbou... (TV Nova)

Kosmik 1

Jestli se jedná o nejkrásnější sport na světě, tak s tím bych až tolik nesouhlasil. :-) Znám spousty mnohem krásnějších sportů. Ale k věci...Scénáře pro tyhle typy filmů nebývají příliš složité. Dočkáme se surfování, pěkných koček, z nichž jedna si chce splnit svůj surfařský sen. Ale aby to neměla tak jednoduché, připlete se jí do cesty chlap, který od ní chce hodiny surfování. A ona, coby nedávno vykopnutá z práce, to po chvilce otálení vezme, aby měla pro sebe a kámošky na živobytí. To by bylo, aby se s ním nevyspala....prostě idylka....a románek může začít....Její kámošky to zpočátku pěkně žere, ale stejně jim nezbyde nic jinýho, než si zvyknout. Co oceňuji jsou fakt pěkné vlny...ikdyž teda nesurfuju, tak je na ně alespoň hezký pohled....na holky taky. Zvláště pak na Michelle Rodriguez. Ale to, co se dělo kolem toho všeho už mě zase tolik nebralo. Podruhé už bych se nepodíval. Až doteď jsem ale netušil, jak může být surfování náročné a životu nebezpečné. Ale všechno to je stejně o té jedné pravé vlně.... 45% ()

ethos

Zase jeden s filmou oktorom som vedel hned po prvej minute ako bude priblizne prebiehat a rozhodne som vedel ako skonci. Okrem toho bol este aj v celku nudny, nekacny a cela ta "romatika" bola nejaka sterilna. Proste sracka. ()

NICOX

Děj je hodně předvídatelnej. Ale jako oddechovka to neni špatný. Prakticky veškerý záběry týkající se surfování (pod hladinou, na hladině, na prkně, vlny..) jsou dost povedený. Akorát ten název Osudové léto mi příjde hrozně přehnanej, protože člověk čeká, že se stane něco opravdu neuvěřitelně zásádního.. Aspoň na mě to tak působí. 65 % ()

jondoe

no podla mna to bol film bez napadu.jedine co ma na tomto filme zaujalo boly baby.skoda len ze m. rodrigues nadostala viacej priestoru. ()

Chipsonator

Strašně pohodový film na letní noc. Ta pozitivní atmosféra z toho úplně číší. Ústřední trio hlavních hrdinek je sipmatické, a hrozně dobře se na ně dívá (Ave Michelle Rodriguez), fotbalisté v čele s obřím černochem jménem po nejslavnější psí fence jsou správně ujetí a dobře naladění na tu pozivní vlnu. Ač mě surfing vážně nijak nezajímá, během filmu jsem fotbalistům záviděl jejich lekce (asi nnetřeba psát jakou inštruktorku bych si vzal). Hodně milé překvapení se z toho filmu vyklubalo, dal bych 68% ale je tu opět už moje klasické ale. Michelle Rodriguez která opět ukázala jak ohebný je její herecký talent, a že opravdu dokáže zahrát jakoukoliv roli. Navíc tu byla v plavkách, takže za mně palce nahoru a dalších pět procet nahoru, takže tu máme konečných 73%. ()

Theraphosa

Ničím nepřekvapující snímek, jehož shlédnutí v kině jsem musel protrpět díky pozvání mé matky, která z toho byla unešená mnohem víc. Holt, film spíše pro ženské publikum. 45% ()

wosho

Holky v bikinách. Holky ve šortkách. Holky makající v hotelu. Holky na surfu. Trošku moc monotoní film o přátelství, lásce a splněném snu. Dá se na to koukat. Mladá Kate Bosworth je sexy a celé je to docela profesionálně odvedené (kromě scénáře). Film na jedno skouknutí (kromě tedy fanoušku hlavní star). ()

Schuldiner odpad!

Dokonalí krásní lidé, dokonalý romantický příběh o dokonalém surfování, dokonalé vlny, dokonalý happy-end! Prostě odpad!!! ()

DannyBoy80

Pohodový film na sobotní zamračené dopoledne. Pěktná hlavní hrdinka, serfovaní, havaj, pláže, bikiny. K tomu nějaká ta letní standartní romantika a nutný americký happy end. Takže jo, dá sa v deštivých dnech. ()

sona123

Surfování, pár seriálových hvězd předvádějících svá sexy těla a příběh o tom, jak si outsider jde za svým vítězstvím. A když zamhouřím obě oči, nebylo to až tak zlé. ()

suzanne1997

Skvělá pohodová romantika, u které, se člověk rozhodně nenudí, i když Anne Marie nevyhraje závod, stejně bych tuto romantiku ohodnotila kladně, několikrát zde byla nějaká ta hluchá místa, ale na druhou stranu, zase několik těch světlých. Nejvíce se mi líbil konec, když sjela tu vlnu, ne druhou stranu ovšem musím napsat, že tento film není úplně dokončený, sice se jí splní životní sen, ale já bych tento film ještě nějak ukončila, pořád totiž postrádám nějaký konečný a rozhodující záběr. Tento film bych rozhodně doporučila, lidem, kteří se chtějí zabavit a příjemně vyplnit čas, od této romantiky se nedá nic moc očekávat, děj lze předpovídat a člověk nad ním nemusí moc přemýšlet, jelikož je velmi jednoduchý, proto vřele doporučuji. ()

mira007

Takový romantický hloupý teenagerský film, kterému bych dal tak leda dvě hvězdy za docela pěkný holky a moře s plážema, ale taky se na to dá pohlížet jako na sportovní film o surfování a tady mne ty profi záběry tak uchvátili, že přidám další dvě za to. Nejlepší filmové záběry surfování , které jsem kdy v celovečerním filmu viděl. ()

deiwitch

Příjemný snímek, který nenudí, ale (opakuji se) už si ho asi znovu nepustíte. Zápletka je jednoduchá a tak trochu ze života, muzika skvěle doplňuje děj, kamera pracuje výborně. Lehce nadprůměrný snímek za 3* plus jedna * za Michelle Rodriguez. ()

klokyn

Veľmi dobre natočené surfovacie scény. Tento šport ma nikdy veľmi neočaril, ale tie scény to dokázali. Fakt super. Bohužial, všetko okrem nich bola pre mňa len nudná omáčka s peknými herečkami (okrem Michelle Rodriguez, to je podľa mňa chlap). ()

Mallyyy

Krásné velké vlny, klasický příběh a sympatické herečky. Tohle všechno nabizí tenhle film a to myslím stačí. Filmem jsem byl docela překvapen. PS: Nechtěl bych uklízet v tom hotelu. ()

roxy_ellen

Dobrá atmosféra, pláž, slunce a krásný holky, takže co víc si přát. Krom toho dobrá kamera, některé záběry jsou vážně skvělé. ()

MickeyStuma

Sportovní surfařský snímek, který nám ukazuje, že tento sport není jen mužská záležitost, ale že se s tím umí poprat i ženy. Dějově sice neoriginální, ale to mi nijak nevadilo. Prostě je tu těžká mužská soutěž na kterou si troufne i hrdinka tohoto příběhu. Trénuje, pak se zamiluje, začnou problémy které překoná a soutěž... myslím, že není těžké uhodnout co. Nic víc, nic míň. Skvělá hudba, skvělá kamera, dech beroucí záběry obrovských vln ze všech směrů a úhlů. Odpočinkový film, který potěší hlavně ženy, protože se tu ukazuje, že taky nejsou žádná pimprlátka. A mě se líbil také, hlavně po vizuální stránce. Bez toho by to prostě nebylo ono. ()