Osudové léto

Krásná Anne Marie Chadwicková žije na Havaji. Zbožňuje surfování a poslední roky se snaží tvrdě trénovat, aby získala prestižní cenu v turnaji Pipe Master. Je to jedna z nejnebezpečnějších a nejtvrdších surfařských soutěží, která až dosud byla výhradně mužskou záležitostí. Její život není jednoduchý, stále se těžce vyrovnává s tím, že ji před lety opustila matka, která jí nebyla oporou na cestě dospíváním, a navíc jí nechala na starosti její mladší - a poslední dobou poněkud problematickou - sestru Penny. Společně se svou sestrou a svými dvěma nejlepšími kamarádkami Lenou a Eden, samozřejmě také nadšenými surfařkami, bydlí ve skromném domku na pláži a všechny tři pracují v blízkém přepychovém hotelu. Práce není nijak zvlášť výnosná, ale zato jim nabízí poměrně pružnou pracovní dobu. Surfovat tak mohou vždy, když jsou vlny a optimální podmínky. Do jejího života ale vstoupí láska a dívka stojí před osudovou volbou... (TV Nova)

unclejack

Ono je to také nemastné-neslané. Tvári sa to síce ako ťažká pohoda s prímesou toho náročného tínejdžerského života, ale režisérovi sa úspešne darí klzať po pvrchu vecí bez zapamätaniahodného narušenia vodnej hladiny.A to pri filme o surfingu trošku vadí... ()

SZYslak

Ja nevim, behem sledovani jsem varil dynovou polevku. Zrejme jsem dospel do veku, kdy bunch of luxusnich kundicek nestaci. Za timto ucelem lze sledovat pornofilmy. Rozpocet 30mil $, neni to moc Antone Pavlovici? Nuze ... surfovani, krasa, pratelstvi, muzi, kondomy plne cerneho semene, bukkake. Pro pubertaky snad. ()

buchannon

Když jsem viděl tento pohodový film poprvé, tak se mi strašně líbil, po druhém zhlédnutí jsem si uvědomil, že není zas tak sqelý. Ale nechápu všechny ty uživatele, kteří tomu dali jednu hvězdu, v čele s DaviD3141, který nikdy nezklame. :) Tento lehce nadprůměrný film si totiž na nic nehraje a nabízí přesně, co má nabízet snímek o surfování, totiž výbornou kameru, dobrý příběh a hlavně superkrásné holky v bikinách, nad kterými by se rozjásalo nejedno srdce, případně jiný orgán. :) ()

mikalana

Netušíte někdo, kolik mrtvých vylovili na pláži po natáčení? Alespoň hrdinka přežila a nemuseli ji v průběhu natáčení nahradit. Postrádám herecké výkony i samotný příběh - ze strachu se mohlo vytáhnout daleko více a kdyby se šéfkuchař odvážil riskovat a nezůstal v domácí kuchyni, mohl třeba výtáhnout něco z konfliktu s kamarádkou, sestrou a z majetkového rozdílu mezi hereckými partnery. Tento extra pálivý snímek bohužel zůstal pouze pálivým z hlediska skutečně nebezpečných vln, herečka se neodvážila hrát stejně dobře jako surfovat a tak naladěni na papriřky jalapeňos vyjídáme ze sklenice pouze zavařené chilli papričky s chutí oslabenou chřipkou. ()

Arren

No, pro milovníka surfování je tohle povinnost. Kamera dává vyniknout tomuto sportu na 110% a naivní zápletka se standartním průběhem neurazí. Navíc, dívat se na hezký holky v bikinách - to je přece jen záruka úspěchu. Exotické prostředí jen celou záležitost krásně dokresluje. Perfektní odpočinkový film. ()

Eve Lyn

Škoda té neoriginální zápletky, jinak pěkně natočený letní film se spoustou působivých scén ze soutěže... ()

Bblondie

Taková příjemná oddychovka, nečekejte nějak převratný děj, obyčejná, sportovně-romantická komedie, ale hezky se na to kouká, sympatičtí hlavní hrdinové a Kate Bosworth si nakonec taky najde svého prince na bílém koni. Pro škaredé, deštivé odpoledne film jako dělaný. ()

LukasLongr

Snažil jsem se najít nějakou chybu, ale tento film je dokonalí. Už od samého začátku jsem se nenudil a to je co říct, protože většina filmů má nudný začátek se skvělým koncem. Tady je skvělí začátek a ještě lepší konec s neuvěřitelně nádhernou vlnou. Jde vidět, že na filmu si dal někdo hodně záležet a neodflákl to, jak většina režisérů. ()

mpet

Kromě pár pěkných holek na prknech nemá film prakticky co nabídnout. Soundtrack sice ujde, ale kvůli hudbě si přece nepustím film, to si radši pustím rádio. Podle mého je to tak trochu ztráta času. ()