trcimvkresle odpad!

Občas člověk žasne nad tím, že za takovéhle věci se vůbec vyhazují peníze....to ať už se radši rozkradou....ale proti gustu... ()

Lyrer

"Pojedeme na Ibizu !" - Skutočne , toto je to jediné čo som schopná si zapamätať...na ten zvyšok chcem čo najrýchlejšie zabudnúť . ()

LadyAjva

Film, který jsem viděla zatím ze všech filmů nejvíckrát. Poprvé ve 12ti(?) letech, poté snad každý rok minimálně dvakrát a není dne, kdy si na něj nevzpomenu....To už asi možná přeháním, ale nechápu, co všechny nutí dávat tomu odpad? Že by klasická česká povaha, kdy se nezasmějeme ničemu a vše hodnotíme jen negativně a urážlivě? Ano, je to nechutné, je to blbé, trapné a odstrašující, ale přesto...tomuhle se MUSÍTE zasmát a jestli ne, tak jste z filmu buď viděli jen 10 minut nebo jste tak znechucení životem, že se nesmějete už vůbec ničemu. A když už ti 40ti letí herci si ze sebe udělali srandu a chudák hlavní hrdinka byla přeslečená za nadrženého puberťáka....No prostě pro mě osobní komedie, která byla je a bude mou nejoblíbenější, jak díky ději, hláškám a hercům, tak hlavně díky skvělé hudbě. "Pane a paní Petrsonovi, dáte mi chleba s marmeládou?" ()

TadashiCZ odpad!

Když Klub sráčů někdo srovnal s The Inbetweeners Movie, vzpomněl jsem si na sebe asi ve 12 letech, kdy jsem poprvé shédl tento děs. Je to jedna z nejnechutnějších a nejtrapnějších věcí, co jsem, kdy viděl. Čímž zapadá i mezi nejhorší. A jak mám techno rád, tak mi ani soundtrack dobrý nepřišel. ()

AlohaAnty

Tragedie. Nic jiného se říct nedá. Viděl jsem to 1, jo přiznávám pár vtipných scének tam bylo, ale to minimum. Podruhé mě k shlédnutí tohoto filmu nepřinutíte! :D ()

anillvap

Neneee... dlouho jsem obcházela tenhle výplod kinematografie obloukem, ale nakonec přišla řada i na Kevina a Perryho (ten český překlad nemám moc ráda). A kupodivu mě to celkem bavilo, ačkoli jsem holka a předpokládám, že o víc než deset let starší než cílená věková skupina. A to asi proto, že jsem už od začátku neměla vůbec, ale vůbec žádná očekávání. Od tohohle filmu prostě nemůžete čekat nic smysluplného, ale pokud se chcete pobavit nad tím, jak herec a herečka, kteří už dááávno nepatří do generace náctiletých, hrají teenagery, tohle vás pobaví. Doporučuju se podívat na nějakou ukázku z filmu, ať víte, do čeho jdete. Objektivně bych asi filmu musela dát i méně hvězdiček, ale má tady tolik "odpad" hodnocení, že mi to přijde nefér. A taky ta hudba... ta to u mne vyvažovala. ()

johnyoss odpad!

Před pár lety bych to bral nejspíš jako nějakou obstojnou parodii, ovšem s momentálním náhledem to považuji za bizarní pokus o vtip, který se nepovedl. Příšerný dabing a nesympatičtí herci. Hodnocení 0/10 ()

LoveFreerun odpad!

Obdivuju otrlost každého, který dokázal tento film dokoukat do konce... mně osobně stačila čtvrt hodina, abych přesně věděl, kam takovýto film zařadit... Kdo ho neviděl o nic nepřišel, ba naopak může být rád. Nedokážu si vysvětlit úmysl ani psychický stav toho, pod jehož rukou toto "dílo" vznikl... proto tak jednoznačné hodnocení. ()

fanda_filmu

Já vážně nechápu co proti tomuhle nářezu všichni máte?! Jak se někomu nemůže líbit hláška: Já bych sukal, až bych kukal! ?? Jo, dobře chápu že to asi nepadne do oka každému... Ale já patřim mezi ty, kterým to přijde totálně BEST!! ()

Reddman odpad!

Na co jsem to proboha včera koukal, že mě z toho bolí i palce na nohách. Jó už vím, na legendární příběh dvou na kopačku zralých mamlásků, kteří by ani nepotřebovali pomoc zkrachovalého filmového štábu abych je mohl od prvních minut nenávidět. Už dlouho jsem neviděl víc iritující paskvil. Skoro bych se štítil tenhle výtvor i pomluvit. ()

2sistem

Tohle je zrovna jeden z filmů, který je buď oblíbený nebo nenáviděný. Je to na jednu stranu stupidita ale dá se na to občas kouknout jako úlet, který po každý pobaví do maxima. Člověk musí být trošku magor aby film schroupal a ohodnotil pozitivně ;-) ()

KubaTT1

Naprosto šílený a ujetý! xD Některé scény jsou na přes d*, ale má to svůj půvab, neboť některým těm hloupostem se prostě nedá nesmát a člověk se pak směje už jen tomu co je to za blbost :'D :D Kdo má odvahu přeji příjemné koukání 2 - 3 hvězdy. ()

Hrobař odpad!

Ne. Rozhodně ne s dabingem. A nevím jestli někdy budu mít koule na to dát si to znova v původním znění. ()

Luufuu odpad!

Tak nechutný a oplzlý film! Z těch scének se mi prostě dělalo šoufl. Jestli se tohle někomu líbí, tak se omlouvám. Ale tomuhle stupidnímu a zvrácenému smyslu pro humor opravdu nerozumím. EKLHAFT!!! ()