Hlas

In a World...

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

Je to celkom zaujímavý pohľad do útrob niečoho, s čím sa síce stretávame každý deň, ale nezamýšlame sa do hĺbky veci. Na druhej strane je to celkom nuda ale flm určite neurazí.(10.3.2014)

• Santa666

Nemastná, neslaná podívaná, jedoucí podle té již tisíckrát vyzkoušené šablony, kde si hlavní hrdinka jde za svým na první pohled nereálným snem. Možná kdyby nebyl film propagován jako čistokrevná komedie, mohl by si vysloužit lepší hodnocení. Takhle ale s tím minimem humoru, co nabízí, to na víc než dvě hvězdičky není.(18.1.2014)

Asi jsem měla přehnaná očekávání, každopádně není to špatný, neohromí, neurazí, ale to je asi tak všechno...(12.1.2014)

• tufr

Velké očekávání a velké zklamání !!(28.1.2014)

• - Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)