Hlas

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

• tufr

Velké očekávání a velké zklamání !!(28.1.2014)

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

Zaujímavý námet, Lake Bell je super, občas som sa aj zasmial ale veľa rušivých momentov bolo vo filme. Hlavne jednotlivé postavy mi prišli totálne mimo. A scenár mohol byť tiež prepracovanejší a nie len taký povrchný balast. 60%(2.10.2014)

• V.Silver

Těšil jsem se... a moje očekávání byla přehnaná. In a World... je film k nedělnímu odpoledni, kdy se vám fakt nic nechce a řešíte, jak zabít čas. Párkrát se u toho uchechtnete a zbylou dobu se budete divit tomu, jak někdo mohl natočit něco tak strašně zbytečného, a přitom s tak skvělým námětem. Nevtipné, nezábavné, neinteligentní. 40%(21.3.2014)

příjemná komedie, která se až moc snaží být za každou cenu nezávislá... pro svou škodu. Viděno v originále a bohužel i v češtině, takže můžu dodat jeden z filmů, který je v dabingu úplně příšerný.(19.11.2015)