poster

Hlas

 • USA

  In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tufr
  **

  Velké očekávání a velké zklamání !!(28.1.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

 • B-Boy1
  ***

  Zaujímavý námet, Lake Bell je super, občas som sa aj zasmial ale veľa rušivých momentov bolo vo filme. Hlavne jednotlivé postavy mi prišli totálne mimo. A scenár mohol byť tiež prepracovanejší a nie len taký povrchný balast. 60%(2.10.2014)

 • V.Silver
  **

  Těšil jsem se... a moje očekávání byla přehnaná. In a World... je film k nedělnímu odpoledni, kdy se vám fakt nic nechce a řešíte, jak zabít čas. Párkrát se u toho uchechtnete a zbylou dobu se budete divit tomu, jak někdo mohl natočit něco tak strašně zbytečného, a přitom s tak skvělým námětem. Nevtipné, nezábavné, neinteligentní. 40%(21.3.2014)

 • papaJA21
  ***

  příjemná komedie, která se až moc snaží být za každou cenu nezávislá... pro svou škodu. Viděno v originále a bohužel i v češtině, takže můžu dodat jeden z filmů, který je v dabingu úplně příšerný.(19.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace