• misterz

Také štebotanie o ničom. Jediné pozitívum čo za to stojí je pomerne zaujímavé nahliadnutie do zákulisia výroby trailerov a rôznych hlasových uputávok ako i na samotnú rivalitu hlasových majstrov. Spôsob podania týchto informácií mi už ale nesadol. Pripisujem to mdlej, nudnej réžii, priemerným hercom a slabému nenútenému humoru, ktorý ma neoslovil. Film však nezatracujem, nájde sa veľa ľudí, ktorých dabing fascinuje, tí si tu prídu na svoje. Moja šálka kávy to ale nie je. 40/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(19.3.2016)

• Aljak

Námet ako taký nebol vôbec zlý, práveže celkom originálny. Pred tým som si ani neuvedomoval, že vlastne tie monológy uvádzajúce trailery, upútavky a reklamy majú tiež svoje čaro a takí ľudia musia dokonale koordinovať svoje hlasy. Ale film to bol bohužiaľ dosť priemerný a mnoho tých dialógov sa snažilo byť až nasilu ironických, no namiesto toho vyzneli dosť trápne. Ku koncu sa to aspoň nejako kvalitnejšie rozbehlo, ale aj ako celok to bolo pre mňa skôr sklamanie ako prekvapenie. Nič proti Lake Bell, ale jej režisérsko-scenáristická prvotina dopadla dosť priemerne. No snáď to nabudúce bude lepšie (ak ešte nejaké nabudúce vôbec bude).(23.1.2014)

• metal.storm

No fuj. Tak toto má od komédie pekne ďaleko.(29.2.2016)

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

Můj první film z prostředí né dabingu jako takového, ale dabingu pro úpravu filmu a drobné scény, které jsou v okolí... :) Je to zajímavé, jednoduché a příběh není sice nijak ohromující, ale to se mi na tom líbilo právě nejvíc - bylo to takové realistické a prosté :) :) Dabing mě odjakživa fascinuje, proto se mi líbila alespoň takováto drobná vsuvka do tohoto prostředí :) A slečny, které mluví jako by jim někdo stál na noze v závěru filmu? :) Skvělý nápad a skvělé budování vlastní budoucnosti a to vše jen díky tomu, jakou máte intonaci hlasu :)(7.12.2014)