Hlas

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

• tufr

Velké očekávání a velké zklamání !!(28.1.2014)

• misterz

Také štebotanie o ničom. Jediné pozitívum čo za to stojí je pomerne zaujímavé nahliadnutie do zákulisia výroby trailerov a rôznych hlasových uputávok ako i na samotnú rivalitu hlasových majstrov. Spôsob podania týchto informácií mi už ale nesadol. Pripisujem to mdlej, nudnej réžii, priemerným hercom a slabému nenútenému humoru, ktorý ma neoslovil. Film však nezatracujem, nájde sa veľa ľudí, ktorých dabing fascinuje, tí si tu prídu na svoje. Moja šálka kávy to ale nie je. 40/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(19.3.2016)

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

• Tommassi3

"Jsem ráda, že to bude krásná mladá ženská, a ne starej chlap.." Konečné zklamání jen potvrzuje český dabing, který utváří snímku zcela nový rozměr a paralelu, když překvapivě naznačuje přetrvávající kvalitu české dabingové školy, jejím současným problémům navzdory, která je však v důsledku o mnoho zajímavější než samotný film.. Jakkoli rozhodně nelze tvrdit, že by Hlas jako takový už z podstaty daného tématu nebyl zajímavý, zvlášť když poskytuje spoustu zajímavých otázek, jež však Lake Bell raději nepokládá, ani na ně nehledá odpovědi.. Hlas není nezajímavý, jen je prostě slabý.. [ Dabing 3/10 ] V podstatě sysifovská práce..(8.9.2016)

• V.Silver

Těšil jsem se... a moje očekávání byla přehnaná. In a World... je film k nedělnímu odpoledni, kdy se vám fakt nic nechce a řešíte, jak zabít čas. Párkrát se u toho uchechtnete a zbylou dobu se budete divit tomu, jak někdo mohl natočit něco tak strašně zbytečného, a přitom s tak skvělým námětem. Nevtipné, nezábavné, neinteligentní. 40%(21.3.2014)