Hlas

In a World...

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

příjemná komedie, která se až moc snaží být za každou cenu nezávislá... pro svou škodu. Viděno v originále a bohužel i v češtině, takže můžu dodat jeden z filmů, který je v dabingu úplně příšerný.(19.11.2015)

• ecceHOMMO

Asi nebolo odo mňa fér pozerať tento film po náročnom dni. Čakal som, ale snímok pri ktorom si oddýchnem a zrelaxujem. Nestalo sa. Nech som sa snažil akokoľvek, nedokázal som sa nadstaviť na rovnakú vlnovú dĺžku a film samotný ma nudil a uspával. */**(22.1.2014)

• Santa666

Nemastná, neslaná podívaná, jedoucí podle té již tisíckrát vyzkoušené šablony, kde si hlavní hrdinka jde za svým na první pohled nereálným snem. Možná kdyby nebyl film propagován jako čistokrevná komedie, mohl by si vysloužit lepší hodnocení. Takhle ale s tím minimem humoru, co nabízí, to na víc než dvě hvězdičky není.(18.1.2014)

Můj první film z prostředí né dabingu jako takového, ale dabingu pro úpravu filmu a drobné scény, které jsou v okolí... :) Je to zajímavé, jednoduché a příběh není sice nijak ohromující, ale to se mi na tom líbilo právě nejvíc - bylo to takové realistické a prosté :) :) Dabing mě odjakživa fascinuje, proto se mi líbila alespoň takováto drobná vsuvka do tohoto prostředí :) A slečny, které mluví jako by jim někdo stál na noze v závěru filmu? :) Skvělý nápad a skvělé budování vlastní budoucnosti a to vše jen díky tomu, jakou máte intonaci hlasu :)(7.12.2014)

Dost se to ve mě pere- na jedné straně je tu zajímavý nápad na příběh, který velice příjemně uplynul za mé plné pozornosti, na straně druhé si prakticky hned po dokoukání nevybavím nic, čím bych na snímek poutal. Zkrátka tradiční záležitost z kategorie- když nemám nic jiného k dispozici, mrknu se rád a nelituju, ovšem podruhé bych to zapnul jen těžko. 60 % Oblíbená část- rozhovor sester o PJ Koopchickovi(5.2.2014)

• - Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)