poster

Hlas

 • USA

  In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnRambo
  ***

  Je to celkom zaujímavý pohľad do útrob niečoho, s čím sa síce stretávame každý deň, ale nezamýšlame sa do hĺbky veci. Na druhej strane je to celkom nuda ale flm určite neurazí.(10.3.2014)

 • misterz
  **

  Také štebotanie o ničom. Jediné pozitívum čo za to stojí je pomerne zaujímavé nahliadnutie do zákulisia výroby trailerov a rôznych hlasových uputávok ako i na samotnú rivalitu hlasových majstrov. Spôsob podania týchto informácií mi už ale nesadol. Pripisujem to mdlej, nudnej réžii, priemerným hercom a slabému nenútenému humoru, ktorý ma neoslovil. Film však nezatracujem, nájde sa veľa ľudí, ktorých dabing fascinuje, tí si tu prídu na svoje. Moja šálka kávy to ale nie je. 40/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(19.3.2016)

 • ecceHOMMO
  *

  Asi nebolo odo mňa fér pozerať tento film po náročnom dni. Čakal som, ale snímok pri ktorom si oddýchnem a zrelaxujem. Nestalo sa. Nech som sa snažil akokoľvek, nedokázal som sa nadstaviť na rovnakú vlnovú dĺžku a film samotný ma nudil a uspával. */**(22.1.2014)

 • Pavlínka9
  ****

  Můj první film z prostředí né dabingu jako takového, ale dabingu pro úpravu filmu a drobné scény, které jsou v okolí... :) Je to zajímavé, jednoduché a příběh není sice nijak ohromující, ale to se mi na tom líbilo právě nejvíc - bylo to takové realistické a prosté :) :) Dabing mě odjakživa fascinuje, proto se mi líbila alespoň takováto drobná vsuvka do tohoto prostředí :) A slečny, které mluví jako by jim někdo stál na noze v závěru filmu? :) Skvělý nápad a skvělé budování vlastní budoucnosti a to vše jen díky tomu, jakou máte intonaci hlasu :)(7.12.2014)

 • V.Silver
  **

  Těšil jsem se... a moje očekávání byla přehnaná. In a World... je film k nedělnímu odpoledni, kdy se vám fakt nic nechce a řešíte, jak zabít čas. Párkrát se u toho uchechtnete a zbylou dobu se budete divit tomu, jak někdo mohl natočit něco tak strašně zbytečného, a přitom s tak skvělým námětem. Nevtipné, nezábavné, neinteligentní. 40%(21.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace