poster

Hlas

 • USA

  In a World...

 • Velká Británie

  In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  ***

  Zaujímavý námet, Lake Bell je super, občas som sa aj zasmial ale veľa rušivých momentov bolo vo filme. Hlavne jednotlivé postavy mi prišli totálne mimo. A scenár mohol byť tiež prepracovanejší a nie len taký povrchný balast. 60%(2.10.2014)

 • buchli
  ***

  Asi jsem měla přehnaná očekávání, každopádně není to špatný, neohromí, neurazí, ale to je asi tak všechno...(12.1.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu.(10.5.2014)

 • venison
  ***

  Podle nízkého hodnocení jsem mnoho neočekávala, ale o to bylo větší moje překvapení, že jsem před sebou měla opravdu kvalitně a zajímavě zpracovaný film z nepříliš známého prostředí dabingových herců.. Jako podtext se zde řešili mezilidské i mezirodinné vztahy, což celému příběhu dodávalo patřičnou šťávu.. Film rozhodně nebude z těch, které se mi za pár dní nevyčoudí z hlavy, ale rozhodně jsem se nenudila.. :-)(2.3.2014)

 • castor
  ***

  Lake Bell napsala, produkovala i zrežírovala tenhle malý kus, ve kterém dle očekávání odehrála i hlavní úlohu. Známe ji hlavně jako vedlejší postavu z vesměs průměrných snímků, často také propůjčuje hlas v nějakém animáku. Tady na to jdeme zase krapet jinak a poměrně neotřele, nicméně se toho nakonec moc zajímavého, zábavného nebo jinak výjimečného nestane, abychom mohli snímek nahlížející pod koberec filmových upoutávek udržet v paměti trochu déle. Hlavní hrdinka nicméně slušná. Samozřejmě nutné vidět v originále.(8.9.2016)

 • - Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace