Hlas

In a World...

Komedie

USA, 2013, 93 min

• tufr

Velké očekávání a velké zklamání !!(28.1.2014)

Lake Bell napsala, produkovala i zrežírovala tenhle malý kus, ve kterém dle očekávání odehrála i hlavní úlohu. Známe ji hlavně jako vedlejší postavu z vesměs průměrných snímků, často také propůjčuje hlas v nějakém animáku. Tady na to jdeme zase krapet jinak a poměrně neotřele, nicméně se toho nakonec moc zajímavého, zábavného nebo jinak výjimečného nestane, abychom mohli snímek nahlížející pod koberec filmových upoutávek udržet v paměti trochu déle. Hlavní hrdinka nicméně slušná. Samozřejmě nutné vidět v originále.(8.9.2016)

• Tommassi3

"Jsem ráda, že to bude krásná mladá ženská, a ne starej chlap.." Konečné zklamání jen potvrzuje český dabing, který utváří snímku zcela nový rozměr a paralelu, když překvapivě naznačuje přetrvávající kvalitu české dabingové školy, jejím současným problémům navzdory, která je však v důsledku o mnoho zajímavější než samotný film.. Jakkoli rozhodně nelze tvrdit, že by Hlas jako takový už z podstaty daného tématu nebyl zajímavý, zvlášť když poskytuje spoustu zajímavých otázek, jež však Lake Bell raději nepokládá, ani na ně nehledá odpovědi.. Hlas není nezajímavý, jen je prostě slabý.. [ Dabing 3/10 ] V podstatě sysifovská práce..(8.9.2016)

• Santa666

Nemastná, neslaná podívaná, jedoucí podle té již tisíckrát vyzkoušené šablony, kde si hlavní hrdinka jde za svým na první pohled nereálným snem. Možná kdyby nebyl film propagován jako čistokrevná komedie, mohl by si vysloužit lepší hodnocení. Takhle ale s tím minimem humoru, co nabízí, to na víc než dvě hvězdičky není.(18.1.2014)

• misterz

Také štebotanie o ničom. Jediné pozitívum čo za to stojí je pomerne zaujímavé nahliadnutie do zákulisia výroby trailerov a rôznych hlasových uputávok ako i na samotnú rivalitu hlasových majstrov. Spôsob podania týchto informácií mi už ale nesadol. Pripisujem to mdlej, nudnej réžii, priemerným hercom a slabému nenútenému humoru, ktorý ma neoslovil. Film však nezatracujem, nájde sa veľa ľudí, ktorých dabing fascinuje, tí si tu prídu na svoje. Moja šálka kávy to ale nie je. 40/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(19.3.2016)

• - Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)