Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

JasonV

Ten film má kvalitnú réžiu, slušný scenár, parádne efekty, napínavý dej, dobrých hercov, avšak jediné v čom totálne zlyháva je cieľová skupina. Ponúknuť detskému divákovi takúto krkolomnú zápletku sa rovná ekonomickej samovražde a takto to vlastne aj skončilo. Viem si to celé predstaviť ako temný future noir thriller a možno sme mohli mať nového Blade Runnera. ()

ProfiDivak

Aby som nadviazal na jeden z ústredných motívov filmu: u mňa tentoraz na celej čiare dominoval ten negativistický a vyhladovaný z vlkov a ten je veru u mňa vyhladovaný extrémne, čo v spojení s týmto, podľa mňa dosť odfláknutým budovateľským filmom, v ňom vybičovalo na maximum sebazáchovné pudy. A aj Hugh Laurie asi bude dosť zúfalý... ()

hufnagel

Bolo to dosť zvláštne vystavané a miestami až kŕčovité,zamerané asi na mladšiu generáciu.Páčili sa mi inovatívne veci z budúcnosti,ale ináč len priemer.Veľká škoda lepšieho nevyužitia Clooneyho. ()

LencaN

Předně, ten konec byl dost divný a logikou neuchopitený, aspoň pro mě to zůstalo nepříliš vysvětlené. Obsazení bylo sice fajn, ale vcelku nevýrazné, ani Clooney s Lauriem dohromady to nemohli utáhnout. Hlavním kamenem úrazu je scénář, který je velmi zapomenutelný. Za měsíc nebudu už schopna si vybavit hlavní zápletku. Po pravdě 130 minut je dost srandovní, protože nechápu, jak se jim to podařilo tak zbytečně natahovat. Akorát z toho trikového hlediska to bylo slušné. Nejvíc upoutala Eiffelova věž a i to město budoucnosti bylo hezky vymyšlené a nápadité. Ale tady klady nějak končí. Ty tři hvězdy mají hodně odřené špičky. ()

Themyth

Veľmi dobrý film. Škoda že sa dej neodohrával hlavne v onej futuristickej krajine, čo som od filmu očakával. Nebol to scenáristický a ideový zámer filmu, ale aj tak by som sa potešil. Za najzávažnejšiu chybu filmu považujem klišé, ktoré na nás číha na každom rohu. Odpozerané scény a postupy zo starších akčných filmov mu uberajú na originalite. Tá ustupuje do úzadia. Aj tak môžem s kľudným svedomím udeliť 70 %. ()

moriero

Někdo tady psal, že se ve většině filmu jen jezdí starým autem po okrskách a blábolí o ničem. Tak to jsem asi viděl úplně jiný film. V tom snímku, co jsem právě dokoukal, se furt něco dělo, ničilo, vybuchovalo, teleportovalo...neměl jsem čas se nudit a dvě hodiny uběhly jako prd. Ano, bylo to disneyovsky naivní a ne vše dávalo smysl, ale asi to bude tím, že to BYL Disney. Velkolepá podívaná pro celou rodinu. A pro všechny snílky. Jako jsem já. ()

mr.twizta

Tesne pod ctvrtou hvezdou. Proc? Kvuli scenari, ktery druhou pulkou docela solidne potapi tu prvni. A taky kvuli Clooneymu, jehoz nezucastneny vykon je hooodne citit malinami. Ale nasrat, i presto je Tomorrowland umne natocena oslava fantazie a dobrodruzstvi, ktere vizualne nedluzi starsim mouse house pribuznych vubec nic. Bird ma zadelano na noveho Spielberga, a to uz proto, ze brnka na dosti stejne noty. A mimochodem - super cameo pana Keye! KDO BY SE NA TO NEMEL KOUKAT? Realisti, zpatecnici, Amishi a moje byvala zena. ()

metztlimoon

Upútavka na krásny život. Thats all. Inak nelogická nuda, čo sa snažila rozvláčne napchať akciu tam, kde nemusela byť. Eiffelovka bola na mňa už moc a naviac zbytočná. Fuj.15% ()

Richi007

Takové ty sci-fi budoucnosti, to je prostě moje. Toho se nikdy nenabažím. George je klasika, to je prostě herec. Zbytek filmu, pchá, co to bylo. Scénář vytažený z odpadkového koše pětiletého dítěte vytáhne Disney, řekne si, že je to skoro jako pohádka a pak to celý podělá. Tenhle film táhne jen prvotní vyobrazení toho světa, George a první příběh malého Franka. Zbytek je šit na druhou. Po první 5 minutách to měli stopnout a udělat z toho jen krátkometrážní film. ()

Ace.A.T.L.

Pokud budete očekávat cokoliv podobnýho X-Manovi, Avengers, Marťanovi, Gravitaci apod., tak si to ani nepouštějte. Je to skvělej RODINNEJ film, kterej je jen parádně doplněnej skvělýma efektama. Jako rodinnej film to je opravdu parádní a nadchne to. Od začátku do konce to má šmrnc a rychlost. Rozhodně jsem se nenudil. Za mě zasloužený 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

fafejt001

TAK ODPAD TO NENÍ ANI OMYLEM . Místy zajímavé , místy lehce přehnané , místy překvapivé , místy mírné zklamání . SUMASUMÁÁÁRUM - dobré . ()

veverysiak

Pekná futuristická rozprávka s minimálnymi ambíciami, čomu celkom nerozumiem, téma bola zaujímavá, rozpočet viac než sľubný, je to síce rutinne urobené, ale zanechá to ľahko zabudnuteľné chladné emócie, takže 55%. ()

ludovit14

Strašne nudná KRAVINA!. Príbehovo to na svoju filmovú stopáž nemá čo ponúknuť, dvakrát som pri tomto nudnom diele zadriemal a v 80 minúte som to vzdal. Veľmi slabé a to po každej stránke, réžia nudná pomalé tempo priam uspávajúce, množstvo otravných či nič nehovoriacich dialógov a ako aj nudných scénok nám ponúkol Brad Bird! A tomuto dielu nepomohli ani herecké výkony zainteresovaných, ktoré boli nepresvedčivé ako aj nedôveryhodné. HOD:20%.PS: a celé toto dielo je vyšperkované z nehorázne príšerným CZ- dabingom George Clooneyho ! ()

Dreamer

"Dreamers need to stick together. It's not programming. It's personal. - Dreamers, we are looking for dreamers. Anyone who will feed the right wolf." 100% ()

Scaevola

Na jedné straně snímek překypuje těžko přenositelným nadšením ze světlé budoucnosti a jejích technologických výdobytků a utápí se ve fascinujících zázracích zavánějících tím nejhrubozrnějším pozitivismem a digitálním kouzlením, na straně druhé dýše náladou, barveností a zbytečností disneylandových atrakcí, mezi něž by (snad náhodou?) dokonale zapadnul. Z mého úhlu pohledu tudíž jde o kombinaci jednostranně splněného dětského snu a hračky na jediné použití - a to je mi málo. ()

MadyDollar

Prvních třicet minut dle mého celkem i pěkná podívaná. Navnadí to tu správnou atmosféru. Ale pak už kvalita exponenciálně klesá a stává se z toho - řekl bych - celkem poprůměrný snímek pro publikum 10 - 12let. Možná má očekávání byla až moc vysoká - čekal jsem (jak všichni opěvovali před uvedením) nějakou pěknou záležitost z budoucnosti se spoustou vynalézavých a chytrých prvků. Ani za mák! Ani Clooney ale ani Hugh Laurie nic extra nepředvedli. Což v případě Clooneyho není nic překvapujícího, ale Laurie (možná nedostal tolik prostoru, nevím.. prostě se mi tam nějak nelíbil:) Pár věcí tam ale stojí za vyzdvižení: 1) krásné vizuální efekty, ty se jim opravdu povedly 2)pěkná hláška s vlky 3) nesmírně talentovaná Raffey Cassidy, která byla úžasná a trofnu si říci NEJLEPŠÍ v celém filmu. Ta holčina před sebou má velkou budoucnost (doufám). :) ()

halberdier

Nesdílím většinovou nespokojenost s tímto filmem. Země zítřka se mně líbila. Měla tu magickou a zábavnou atmosféru jako osmdesátkové hity typu Návrat do budoucnosti nebo Blízká setkání třetího druhu. Pravdou je, že příběh mohl být propracovanější a ve filmu mohlo být víc záběrů z vlastní Země zítřka. Přesto jsem se bavil víc než dobře. Škoda že film komerčně propadl a může uškodit slušně rozjeté hrané kariéře Brada Birda. ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015