Bud (Bud Spencer) je bývalý špičkový boxer. S boxem přestal po té, co prohrál zápas kvůli nekalým praktikám soupeře. Teď se mu naskytla příležitost vyrovnat účty a dát několika všivákům pořádně do nosu. Ujme se tréninku začínajícího boxera, ze kterého chce udělat profesionála, který bude schopný porazit ty nejlepší. (oficiální text distributora)

Paity

Bomber nic zvláštního. Bud Spencer si odskočil od svého obvyklého parťáka a výsledek je takový nijaký. Rozhodně si po chvíli ani nevzpomente, o čem to vlastně bylo. ()

Wishkah

Mladší bratříček Buldozera je taky skvělý, ale snaží se někdy o moc seriózní herectví a je celkově takový vážnější. Tenhle je z filmů s Budem Spencerem jeden ze slabších ()

hemul

Aj keď v Buldozerovi ide o schematicky film na motivy vitaziaceho outsidera, ktory bol pouzity vela krat, je to velmi vtipny film a na mnohych miestach aj originalny film. Na rozdiel od Bombera, kde to uz funguje naozaj len vdaka charizme Buda Spencera a pesničke bratov de Angelisovcov. ()

jirkis

Průměrná komedie s dobrým Spencerem. První polovinu jsem se vážně dobře bavil, ale od té druhé mi to už ta zábavné nepřišlo. 3* ()

helloween93

Bud Spencer je dobrej, ale tohle nedokázal utáhnout ani on. Příšerné dialogy, nesympatičtí a otravní herci ( taky asi i vinou českého dabingu). Zachraňují to jen bitky a těch je dost málo. ()

jesus666

S ťažkým srdcom 1*. Keby to nebol zrecyklovaný Bulldozer a je tam aspoň štipka invencie a lepšie bitky, tak dám možno 2. ()

diabolique

hm,...poslabsie to bolo. Sem-tam som vazne zaspaval a velmi mi to pripominalo Buldozer, akurat ten je podla mna vydarenejsi. Dialogy dost priblble a nudne, co by za normalnych okolnosti az tak nevadilo, ale kedze cely film je drobatko slabsi ako ine Budove "klenoty", fakt ma nudili. Bohuzial, ani Budove bomby tento film nezachranili:( ()

kyLuke

Bomber už není ta klasická výborná komedie s Budem Spencerm , hraje si na něco , co on není a to je asi nejhorší zápor . Hraje si na přesnou napodobeninu Rockyho ( což samozřejmě není ) a je tak naivní , že si myslí že ho v určitých chvílích i překoná . Jediné co potěší , je výborná hudba bratří Angelisů ( těm se písnička parodující Rockyho povedla výborně ) a jako vždy dobrý Spencer . Zbytek hrůza ! ()

topi80

Tak koukám, že Bud Spencer nám ztvárnil Rockyho 5 dávno před Stallonem. Popravdě řečeno, tento film mě nechytl tak, jak by mě film s Budem chybnout měl. Křečovitá snaha najít k Budovi toho parťáka, co bude dělat srandu, vedla k tomu, že vedlejší postavy šaškují příliš otravně. Ale jinak jde o klasickou neškodnou budspecerovskou komedii s trochou toho morálního poučení. Pozoruhodné je, pokolikáté už si tvůrci v podobném typu filmu vyřizují účty s americkými vojáky. ()

PATWIST

Super motivačný film v trochu humornom podaní o boxerovi a jeho zverencovi. Zaujímavé že Rosco (Kallie Knoetze) je v skutočnosti bývalý profesionálny boxer, aj som pozeral že je celkom dobrý. ()

Nathaniell

Nemůžu si pomoct, musím změnit hodnocení na plnou palbu. Jasně, asi jde objektivně o průměrný film, soundtrack může člověku pěkně vadit, protože - "Fantasyyy!! Fantasyyy!!!" ... Ale pro mě je to prostě film, ke kterému se vracím. Dodnes ho mám na originálce, díky čemuž jsem měl možnost porovnat dabing s původním zněním. Osobně mám radši dabing, ovšem o tom nechci psát. Bud Spencer je super a jak někdo psal - dost se usmívá. Jerry Calà mně na zabití napřišel. Je to dobře ustřelenej pošuk. Ta ženská co hraje jeho sestru je taky skvěle praštěná. Pak ta boxerská parta v posilovně - Týpek s knírem, jeden Silos, borec z Nasa a ten prťous. Žijí dohromady jako rodina a všechno dělají spolu. Díky tomu má film i navzdory žánru jistou rodinnou atmosféru... ... Jasně, příběh kulhá možná i na všechny tři nohy. Hlavně ten základní. Bomberovi zlomili zápěstí a tomu klučinovi taky? Jak originální. Chtěli ho na svoji stranu, podplatili ho a ačkoliv z něho chtěli boxera, udělali z něho výběrčího u Kruppa? Proč, sakra? Vlastně jen kvůli zápletce... Jenže je to film, ke kterému se vracím. Jasně, většinu znám z paměti. Ale příště se na něj mrknu znova. 5* ()

dmatejek777

Bezva film.nelituji, že jsem ho viděl. Pohodář a silák Bud Spencer v jeho klasické roli. Fajnové humorné scénky a dobrý příběh. :-). A Jerry Calá není zase tak nesympatický, jak tu někdo píše. ()

Potjoc

Filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem jsou pro mě za poslední roky moje nejoblíbenější hrané komedie vůbec, kvůli groteskním situacím. Ale tento konrétní film mě zaujal jenom kvůli té dějové hudbě, což takové typy mě oslnily atmosférou. (pardon, ten komentář byl původně v "Buldozerovi", jehož si pletu s "Bomberem") ()

Kourbezohne

V celku povedený film. Hned jak se objeví na začátku Bud Spencer je jasné, že se jedná o komedii. V tom buldozeru. Trochu mi vadil ten jeho kámoš, co ho furt doprovází a neuvěřitelně furt kecá, ale je to dle módy filmů 70. let s Budem a asi to k tomu patří. Docela dobré německé tanečky předvedou vč. Buda Spencera, škoda jen že nezpívá. Není zde T.Hill, ale to by mi tak nevadilo, jako to, že tím boxerem není Bud Spencer (byť nějaké rvačky tu jsou) ale nějaký neznámý herec, kterému Bud dělá manažera. Ovšem dobří byly ty 4 herci ,,nešikovní skoro boxeři" z kumpanie Bud-jeho parťák. Sranda když jeden z nich ten s tím knírem jedou k benzínce a má říct heslo : ,, teplo.ši" a pak ta očekávaná rána. Líbily se mi scény, kde Bud a jeho kumpáni jedí u stolu, té ženy jeho kámoše, jak jim furt nosí na stůl špagety a krevety, Bud ,, já si dám obojí". ()

SNCIS

"Ten zápas vyhrají! Za každou cenu." - "Když vyhraješ, tak se vezmeme." - "Tímhle ho nestraš nebo je to předem prohrané." Itáliská verze Rockyho z pohledu kouče Buda Spencera. Zápasy v ringu nebo rvačky v baru - mne moc nebrali. Přišlo mi to, tak nějak mizerně natočený a Jerry Calà mne tam neskutečně iritoval. "Heslo je teplo*ši." Nicméně pár zábavných momentů tam je. - 40%. ()