• Itálie

• slovenský

Komedie / Akční / Krimi

Itálie, 1982, 98 min

• Subjektiv

Nic než přepracování 4 roky starého filmu Bulldozer do prostředí boxu. Přepracování, které však na nižší úroveň srážejí nesympatické a nevtipné komické postavičky. Silná *.(21.1.2009)

• SOLOM.

Musím se přiznat, že tohle ani mě moc nebavilo. Jde skutečně o jeden z nejslabších filmů, ve kterých se Bud Spencer objevil. Přesto však alespoň on svým výkonem zachránil, alespoň podprůměrné hodnocení, protože zbytek osazenstva – to byla bída. Žádné pořádné rvačky, jen to kopání do prdele a příběh? Tak ten místy neskutečně uspával. Bohužel tohle se moc nepovedlo. Stačí vidět opravdu jen jednou a nikdy více. 40%(11.11.2015)

Velice povedený Bud Spencer. Často se sice ve filmu nabízí srovnávání s Rockym, ale to mi vůbec nevadilo. Bomber potěšil.(20.12.2008)

Asi nejhorší Budův počin před kamerou..!(29.11.2012)

Nijak výrazná, ani vyloženě špatná komedie s Budem Spencerem. Největší chybou je v mých očích to, že se film drží až příliš při zemi a po celou dobu se pořádně nerozjede.(12.4.2014)

• - Kallie Knoetze, který hraje Rosca, je ve skutečnosti bývalý profesionální boxer. (GreatestFan)