• Itálie

• slovenský

Komedie / Akční / Krimi

Itálie, 1982, 98 min

• Malarkey

Buda mám rád, ale tenhle režisér si mě k lásce nepřidal a určitě k tomu taky pomohlo to, že jsem to neviděl v dětství, jenže jak se můžu koukat na film, kde jsem jasně v roli Spencerova kamaráda viděl Terence Hilla a hlavně, jeho náhražka stála za víc než starou belu a už jenom tím jak se choval mi přišel hrozně nesympatický? Těžce. Bomber není žádná změna ve světě Budova kariéra na tom stavěla, ale řek bych, že tenhle trapnej stereotyp už trošku jde mimo mě, každopádně na ty věci co mám s ním rád, se znova kouknu a rád.(23.12.2008)

ČESKÁ DVD PREMIÉRA: VAPET = 18.12.2008 (23.4.2009)(23.4.2009)

• Subjektiv

Nic než přepracování 4 roky starého filmu Bulldozer do prostředí boxu. Přepracování, které však na nižší úroveň srážejí nesympatické a nevtipné komické postavičky. Silná *.(21.1.2009)

Spencer jako nejvetsi mlaticka, nikdo na nej nema. Porad to same dokola, ale tohle bylo velice vtipne.(8.7.2007)

Asi nejhorší Budův počin před kamerou..!(29.11.2012)