• Itálie

• slovenský

Komedie / Akční / Krimi

Itálie, 1982, 98 min

• Malarkey

Buda mám rád, ale tenhle režisér si mě k lásce nepřidal a určitě k tomu taky pomohlo to, že jsem to neviděl v dětství, jenže jak se můžu koukat na film, kde jsem jasně v roli Spencerova kamaráda viděl Terence Hilla a hlavně, jeho náhražka stála za víc než starou belu a už jenom tím jak se choval mi přišel hrozně nesympatický? Těžce. Bomber není žádná změna ve světě Budova kariéra na tom stavěla, ale řek bych, že tenhle trapnej stereotyp už trošku jde mimo mě, každopádně na ty věci co mám s ním rád, se znova kouknu a rád.(23.12.2008)

Nijak výrazná, ani vyloženě špatná komedie s Budem Spencerem. Největší chybou je v mých očích to, že se film drží až příliš při zemi a po celou dobu se pořádně nerozjede.(12.4.2014)

• Pepinec

Spencerův flašinet po čtyřicáté, značně rozvrzaný a nudný. Ani klasikou bych to nenazval, nechci Budovi křivdit.(7.12.2011)

Velice povedený Bud Spencer. Často se sice ve filmu nabízí srovnávání s Rockym, ale to mi vůbec nevadilo. Bomber potěšil.(20.12.2008)

Spencer jako nejvetsi mlaticka, nikdo na nej nema. Porad to same dokola, ale tohle bylo velice vtipne.(8.7.2007)