Yardak

Nejlepší díl z celé série. Francie versus Německo :o)). Natuněný taxík si to po městě pěkně sviští. 89 %. ()

heyda

Komedie šitá mi na míru. Francouzi mají super humor a opět to dokázali. Já ani nevím, jak to okomentovat, je to těžký. Snad jen: PŘIPOUTAT!!! A JEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMM !!! ()

honajz

Prvotmní nápad je dobrý a drží, pobaví. Není to žádné veledílo, ale postavy jsou tak akorát, aby vás pobavily, a nebylo to ještě trapné. ()

SOLOM.

V době vzniku velmi povedená a zábavná francouzská komedie. Okouzlila mě nejen pohledná Marion Cotillard, ale především samotný „vytuněný“ taxík a několik opravdu nezapomenutelných humorných scének – hlášek. Retardovaná policie, namachrovaní němci a především úsměvná hlavní dvojice hrdinů, která se výborně doplňovala. Našel bych tu jen velmi málo slabin, nad kterými jsem nejednou mávnul rukou a to vždycky se na tento první díl podívám rád znovu. ()

Bauer

Originální , zábavný a akční.Tak těmito slovy by se dal vystihnout tento film , u kterýho sem se mooc dobře bavil.Sami Naceri to je sympaťák a docela dobrej herec. ()

becki_tu

V hlavní roli vytuněný taxík Peugeot 406 a jeho charizmatický řidič Samy Naceri v povedené akční komedii, u které jsem se skvěle pobavil. A to šlo především. Francouzové zabodovali. ()

duklak2

Nebavil jsem se. Mé očekávání tento film prostě nenaplnil. Taxi asi patří jiným divákům. Omlouvám se, že Vám trochu kazím hodnocení. ()

Kimon

Hodnot starých dobrých francouzkých komedií ze sedmdesátých let to dle mého mínění zdaleka nedosahuje, ale koukat se na to dá. Zvláště, když dnes člověk o opravdu dobrou komedii zavadí jen zřídka. ()

Lacike

Prijemna akcna komedia z cias, ked sa Bessonovi este darilo produkovat nenarocne filmy, ktorych jedinym cielom bolo zabavit divaka. Ustredna dvojka sa skvele doplnuje a chemia medzi nimi funguje od prvej chvile. Komisar Gibert tu este nema tolko priestoru ako v dalsich dieloch, ktore poriadne pridali na komedialnej stranke. Vtipov a aj akcie tu este nie je tak vela, ale film ma neskutocne pohodovu atmosferu, takze napriek tomu nenudi. Do velkej miery atmosferu navodzuje paradny pesnickovy soundtrack. Ustrednu dvojku perfektne doplnaju aj dve krasky Marion Cotillard a Emma Wiklund. Pripad, ktory sa riesi, je dost trivialny a je tu len na to, aby to neustale blbnutie malo aj nejaky zmysel. Akcie sice vela nie je, ale ked na nu dôjde, tak je stylovo a prehladne natocena a tvoria ju realne pôsobive nahanacky, takze ma bavi naplno. Vztahy medzi postavami, ktore sa postupne behom jednotlivych dielov vyvijali mi vzdy trochu pripominali seriu Smrtonosná zbran. Takze aj po rokoch som spokojny. Vysledkom je jednoducha ale zaroven prijemna akcna buddy komedia. Pochvalu si zasluzi aj pôvodny VHS dabing. 7/10. ()

BoPo

Úvod filmu je naozaj podarený. Potom už prichádza striedanie dobrých momentov so slabými. No vidieť sa to rozhodne oplatí. Navyše Marion Cotillard v žiadnom filme nevyzerala tak príťažlivo ako v tomto. ()

Borrtex

Velmi pohodový filmek, rychlá auta mám rád, a toto je přesně na můj vkus, natuněná kára jako Taxík co vozí zákazníky rychlostí 240 km/h. Děj filmu byl podle mě dobrý, nejdřív to začalo taxikářem.... Ale nakonec se z toho stal celkem akčňák, honění zločinců, střelba a záverečný plán jak je chytit, to se nakonec povedlo docela vtipným způsobem. FIim byl zábavný, akční a sem tam se objevila nějaká vtipná scéna, filmu nic nechybý a řekl bych že lépe snad asi ani nešel natočit. Zasloužených 80% ()

JohnCZ

Povedená akční komedie s několika kultovními scénami a hláškami, přímočarým dějem a krásnou Marion Cotillard. Oproti ostatním dílům ještě akční zábava taková střídmá a nepřehnaná. Dvojku mám ale osobně o něco radši. ()

Marek1991

Prvý film so skvelým príbehom, pri ktorom som ozaj rád, že ho rozvinuli do viacerých dielov. Táto séria až na jeden diel mi vždy dá pocit leta. Najmä však prvý diel mi dá vždy nostalgické spomienky na Francúzsko a majstrovstvá sveta vo futbale v roku 1998. Vždy som túžil mať rýchle auto a preháňať sa s ním v lete po svete, najmä však Ferrari, už len kvôli Formuli 1 a Michaelovi Schumacherovi, ktorému som vtedy fandil, ale tento film mi dal aj iný pohľad na autá. Krásna Marion Cotillard v tomto filme mi vždy pripomenie francúzsku speváčku, ktorú som mal veľmi rád a ešte aj dnes si jej piesne vypočujem, volá sa Alizée. Tento prvý diel však nebol až tak vtipný a nemôžem mu udeliť vyššie hodnotenie, občas ma svojimi rečami nudil, ale konečný výsledok je dosť obstojný. ()