Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiální text distributora)

Misel9

Skvělý pořád u kterého se pobavím, ale někdy je to trochu přehnaný až je mi trapně za ty lidi co musejí ty úkoly plnit. ()

BeranSon

Ústřední dvojice, moto, atmosféra to vše sympatické. Fakt, že je to zase od někud převzato...No jsme kopírky. Úkoly dobré, ale za těch 20 táců bych tam dal i něco pikantnějšího, někdy si říkám kdo by to nedal. 7/10 ()

figliar

Hneď po prvom dieli mi bolo jasné, že takzvané nepripravené scénky a reakcie nie sú až tak celkom prirodzené. Ale tak to je pri každej skrytej kamere. No ľudia tomu evidentne naleteli a svoj účel táto reality show splnila. No nie pre mňa. ()

snoodles

Až se to proflákne, bude to menší zábava... ačkoliv kdo by čekal, že se to stane zrovna jemu, žejo. Některý jsou fakt bezva. ()

1Legend1

Myslím, že TV Prima konečně skóruje a jde s kůží na trh s pořádným kusem nefalšované zábavy. Tohle je to, po čem diváci touží, a to je ztrapňování soutěžících v první řadě, a když soutěžícímu nabídnete 20 tisíc, ten se ochotně poníží i dobrovolně. A navíc když za Vylomeniny v pondělí večer nasazují Partičku, myslím, že divák u obrazovky vydrží celý večer. 90% ()

Koprska

Koncept pořadu mne po náhodnám shlédnutí jednoho dílu velmi pobavil. Je opravdu velmi originální. Opravdu jsem se i zasmála, což u mne je u TV pořadu spíše výjimkou... Uvidíme časem. Krásné je to zapojení lidí, ale upřímně jsem spíše přesvědčena, že je to bohužel předem domluvené, jako tomu bylo u ne jedné TV-reality show, i když rádoby soutěžní... I tak zatím povedené a budu se těšit na vývoj. ()

barcisz

Super nápad,super zábava. Občas se úkoly trochu opakují,ale jinak je fajn sledovat,že lidi mají taky odvahu a smysl pro humor. Aneb pro peníze někdy uděláš cokoliv.:) ()

Kubeska odpad!

Ubohé. Proč se takhle ponižovat a dělat před národem ze sebe blbce? A ti dva moderátoři mají za to víc peněz než soutěžící a ještě se u toho smějí. Hrůza! ()

Ceberus

Přiznám se bez mučení, že hodnotím na základě jediného dílu, ale předpokládám, že ostatní budou podobné. Tento styl zábavy se z mého pohledu pohybuje na velmi tenkém ledě, protože nesnáším, když někdo dělá z nic netušících lidí trpící blbce a ještě se tomu směje (dávná Šprťouchlata byla toho typickým příkladem). V tomhle případě jsou ale naštěstí úkoly společensky únosné a víceméně nedehonestující. ()

M0NCA

Jakkoli tu zaznívá, že dělat ze sebe idiota před vaším doprovodem v restauraci za pár peněz je přinejmenším zvláštní, já se opravdu bavím. Mám v sobě někde hluboko jakousi touhu tropit podobné věci lidem kolem, ale sledovat při tom ostatní je ještě o level výš. No a ruku na srdce, moralisti, vy byste do toho za ty prachy nešli? Šli! Nicméně já teď trávím opravdu každé pondělí před televizí a chichotám se jako děcko. U mě za 4 hvězdy! ()

puchal

skrytá kamera mě obvykle nebaví, ale u těch absurdních situací nejde než nesmát se, dobré na odreagování ()

Hannibal1913 odpad!

Viděl jsem dva díly po nějakých 10 minutách a pozvracel jsem se z nechutné televizní zábavy v podání mistrů Dejdara s Měcháčkem. Pro peníze vrtat koleno, loket i lebku. ()