Fenomenální herci Tom Hardy (Temný rytíř povstal) a James Gandolfini (Rodina Sopránů) září v hlavních rolích drsného kriminálního thrilleru od scenáristy Dennise Lehaneho (Tajemná řeka) a Michaëla R. Roskama, autora a režiséra na Oscara® nominovaného filmu Býčí šíje*. Osamělý barman Bob Saginowski (Hardy) společně se svým ostříleným bratrancem Marvem (Gandolfi ni) provozují bar, který místní gangsteři využívají k tajným předávkám peněz. Když se ale oba zapletou do nepovedené loupeže a nemají čím splatit dluhy, budou se muset rozhodnout mezi loajalitou a přežitím. (Bontonfilm)

fafejt001

Tohle nebylo pro -- idioty , ale jen pro ty , co trochu rozumí filmu ! I ten pes to výborně zahrál . Prostě dobrý kus , tedy dílko . Ten Tomík je týpek . A Noomi jakbysmet . A jak vyřešil toho špatného chlapce v tom ,, baře ,, to bylo nečekané . Toma do každého baru , hospody a tak vůbec . To teda jooo . . . ()

v.indruchova

_Pro mě film o ničem, nějaký praní peněz a vraždy, (žádná detektivka), ale nic co bychom už neviděli. Vztahový věci-pes a slečna. Hlavní hrdina je pěkněj, ale vypadá, že neumí do pěti napočítat a pak zistíme, že vychodil aspoň základku. Nejlepší z celýho filmu bylo to roztomilé štěně jinak nic. Dle mě se nedalo ze žádnou postavou stotožnit. Takové pusté prázdné. Dlouhá stopáž, zachvilku nevíte o čem ten film byl. Skoro žádné napětí, vtip a akce málo._ ()

HiroM

Ten film nemá ani hlavu ani patu, není špatný, ale ani dobrý. Ty dialogy??? Jestli takhle to chodí v "běžné" Americe, tak bych tam nikdy nechtěl žít. Tom Hardy-skvělý herec, role dobrá ale celkový film prostě o ničem..... ()

Ace.A.T.L.

Neni to nic náročnýho, ale ani nic podprůměrnýho. Je to takovej oddychovej film o zákulisí jistýho typu mafie, loajality a životních rozhodnutí. Někomu se Tomův výkon nelíbil, ale mě se právě líbilo, že byl tak prkenej, protože to parádně ukazovalo, že se do svojí role vžil, jak měl. Nic světabornýho, ale správně koukatelnej film. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

veverysiak

No a čo že, komorné a nudné a pomalé a neakčné, ak čítate Marlowa, tiež to nie je žiadna zbesilá jazda, a napriek tomu je to nedosiahnuteľný skvost, chlapi sa zamerali na postupy, ktoré k mafiánskym príbehom celkom nejdú, ale prvky mäsiarčiny sem vcelku pozoruhodne vštrikovali, atmosfére zodpovedá aj nemenný výraz Toma a Jamesa, ktorí zapasovali do charakteru spracovania, takže 65%. ()

Mark1983

Tak po pravdě řečeno se jedná o film,který u některých diváků vypadá,že se v něm téněř nic neděje,avšak si já myslím, že to něco do sebe má,a dokonce si myslím,že ho uvidím víckrát,takže ty tři hvězdičky si podle mě film zaslouží, jelikož dle mého názoru jde dosti o psychologický snímek. Stačí film ihned negativně neklasifikovat,zadívat se,moc u něj nekonverzovat a dát mu alespoň malou šanci. Samozřejmě existují filmy,u kterých se nedoporučuje vyrušování. ()

hesonic

Tom Hardy hraje zajimavě (nepřekvapí, ale zaujme), bohužel film je až depresivně o ničem, takže to herci nevytrhnou. Váhám mezi odpadem a 1 hvězdičkou... je to asi tak na půl hvězdičky - nedokoukáno. ()

Bluerider

Solidní pomalá kriminálka opřená o kvalitní herecké výkony, ale se slabším scénářem, jakých se v poslední době objevilo víc. Dobře se na ně dívá, ale v paměti příliš neutkví (z letoška třeba Blood Ties... a vzpomíná si někdo ještě na Killing them Softly z roku 2012?). Tom Hardy je bohužel příliš nevýrazný a Noomi Rapace si střihla už kdovíkolikátou verzi "děvčete s problematickou minulostí a jizvami/tetováním". Hezký zvrat na konci a účast Jamese Gandolfiniho však film povyšují nad průměr. ()

bergeron

Je obdivuhodné, že Tom Hardy aj napriek tomu že hrá v americkom filme, a americkom meste, stále si zachováva jeho britský prízvuk, síce trošku pozmenený, ale nehrá sa na nič. Už len počúvať ho, a vieme ktorá bije. Film pekne sám utiahol, a aj cez dlžku to spravilo celkom efekt cez zvláštnu psycho atmosféru určitých postáv. A šteniatko, ktoré to celé začalo, a občas uvidíme i zopár drsných vtipov :D...Tomyho sexi prízvuk + sexi Noomi , no nežer to.. + zaujimavý scenár.. ()

raru

Pomalé,rozvláčne tempo,dobré herecké výkony,žiadna super pecka na konci.Musím ale uznať,že sa mi to jednoducho páčilo. ()

zekon odpad!

Po 30ti minutách jsem si připadal jako když sleduju film z produkce NDR kterých bylo za totáče v TV spousta. Herci, banda amatérských ňoumů, otřesné dialogy a trapná nuda a do toho pes. ()

baner

Špinavé prachy - no čakal som svižnú jazdu veď Tom Hardy je teraz v kurze ale dostal som pomalý a uťahaný film. Ono práve Tom Hardy bol dôvodom, že som film neopustil v polovici. Jeho charizma presakuje aj cez umumlanu a pomalú postavu barmana Boba. Prirovnám to k Driverovi. Tiež pomalý dej a tempo ale ten film mal niečo čo bolo čarovné a čo mu dodávalo grády. Špinavé prachy je oproti Driverovi prázdnym filmom a ani konečná hláška to nezmení. Takže pre veľkých fanúšikov Toma Hardyho ANO. Pre divákov čo majú radi atmosféru šedého Brooklonu ANO. Pre nenáročných divákov čo sa neponáhľajú a dokážu pri jednej myšlienke filmu nestratiť záujem ANO. Ja dávam 50% Čakal som iný film ()

Hardy vs. DiCaprio

Hardy vs. DiCaprio