Fenomenální herci Tom Hardy (Temný rytíř povstal) a James Gandolfini (Rodina Sopránů) září v hlavních rolích drsného kriminálního thrilleru od scenáristy Dennise Lehaneho (Tajemná řeka) a Michaëla R. Roskama, autora a režiséra na Oscara® nominovaného filmu Býčí šíje*. Osamělý barman Bob Saginowski (Hardy) společně se svým ostříleným bratrancem Marvem (Gandolfi ni) provozují bar, který místní gangsteři využívají k tajným předávkám peněz. Když se ale oba zapletou do nepovedené loupeže a nemají čím splatit dluhy, budou se muset rozhodnout mezi loajalitou a přežitím. (Bontonfilm)

MJI

Dávám sice 3*, protože to přes všechny klady pořád působí jako televizní film. Jinak ale doporučuji. ()

terordemon

Odporúčam všetkým milovníkom a záchrancom stratených šteniatok bez domova. A milovníkom Toma Hardyho. Ak náhodou patríte medzi obe skupiny budete v siedmom nebi. 65% ()

MotMotkovich

Po dokoukání filmu jsem si položil jednu zásadní otázku, na kterou jsem ale nedostal odpověď - O čem to ku*va bylo? Nechápu jak Tom Tvrďák mohl kývnout na scénář, který byl děravý asi jako moje 8 let staré ponožky, které nosím jen na práci do vinohradu. By mě zajímalo, čí byl nápad narvat toho čokla do filmu. 45% ()

leonus.atrum

První třetina : Vcelku nuda Druhá třetina: Trochu lepší nuda Třetí třetina: Akce! BUM! Nářez a hromada překvapení... Ne nemyslim hokej ale tento film. Rozhodně nedoporučuji pro akcochtivé kamarády medvídka Pu. Ale nějaké to kouzlo to má a hlavně to má perfektního Toma Hardyho....a na konci skvělý zvrat.... Konec není moralistická sragora narozdíl od filmů poslední doby... ()

Gluminator

Já prostě Toma Hardyho miluju. Ten zahraje každou roli. Ať už Bronson, Bane, Handsome Bob a nebo Bob The Drop. Tohle je Krimi Drama jak má být, temné a nabité jak podpultová 9mm. Výborná kamera a příběh. 80% ()

Robbie

Nič výnimočné, ale príjemná oddychovka na sobotný večer. Nič ma neohúrilo, nič ma extrémne neprekvapilo a film sa niesol v tak pohodovom tempe, že ani záver ma už nedokázal šokovať. Čo sa hereckých výkonov týka, oscary by som rozhodne nerozdával, ale ani by som nedával na názory sebestredných kokotov typu Lima, ktorí odsudzujú herectvo Toma Hardyho a pritom považujú Josha Brolina za charizmatického herca. ()

blatouchm

Prkený Tom Hardy 99% filmu jako dokonalý flegmatický autista. 1x úsměv v čase 1:33:15 je zřejmě chyba ve scénáři. Ideální film k práci, protože se většinou vůbec nic neděje. Příběh by šel sestřihat do 20ti minut. ()

Bogrant

Je to založené hlavne na bežných dialógoch, ktoré ale výborne dopĺňa hustá atmosféra, ktorú ešte viac podniecujú presvedčivé výkony hercov. Avšak, ako by sa režisér obával stúpiť na plyn a ešte viac pritvrdiť, pretože len zopár konfliktov je naozaj vyhrotených a len zopár výstrelov to nezachráni. ()

Bragi66

Hrome, je to jeden z těch filmů, kde si nejsem jistý, jestli je to hloupá syrovinka nebo sofistikovaně vyvedené zobrazení americké hlouposti. Filmově je to pro mne rozhodně zajímavé. Společná vlastnost všech hlavních postav je topornost a nepraktičnost, ale třeba to tam ti Amerikánci tak mají. Příběh rozhodně není brilantní, ani prodchnutý časoškubnými zvraty. Je spíše pomaloběžnýný a předvídatelný, tedy přiklánějící se k zachycení reality než k říznému filmu.  Asociovalo mi to filmy "Tahle země není pro starý" (2007) nebo "Fargo" (1996). Tak fakt nevím... ()

smartynaf

Hardy tady hraje, jakoby nebyl rozčarován jen ze světa a lidí kolem, ale jako by byl rozčarován i z natáčení toho rozčarování samotného. 😎 ()

vinducha

Mystery je tam opět tak prdlačka starý Blažkový , ale to nemění nic na tom , že to je parádní pozvolna plynoucí krimi a všichni 4 herci v hlavních rolích mě svým výkonem velice potěšili . Takovýhle styl si nechám líbit častěji a rád. ()

s0re

Taky pohodovy gangstersky film, musim povedať že Tom Hardy je velmi sympaticky herec, teraz som si ho "vychutnal" bez masky, nie ako to bolo v Batmanovi kde hral Banea, myslel som si, že by to chcelo viac akcie, ale nakoniec aj tak davam 5/5 ()

Necrophobic

Dobrej biják .Hardy je zajímavý řízek,možná by to mohl být jednou nástupce Roberta de Nira v rolích mafiánů ,boxerů a sociopatů.Jestli to není troufalé tvrzení.Každopádně pro mě to byl on , kdo The Drop vytáhnul z průměru o stupínek výš. ()

Googooplexer

podpriemerná otravná sračka. Keby to malo o 2 minúty viac, ukopem s vlastnou nohou k smrti. Keby to malo o jeden záber na Tomina Hardyho viac, zežerem si hlavu. A ešte k tomu Númi Rapace! Choďte aj s Tomom ochotničiť niekde do vizovic alebo kam. "víc toma, víc!" - budem slepo veriť v ironický základ takýchto výkrikov. ()

Hardy vs. DiCaprio

Hardy vs. DiCaprio