Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

mateas.matt

Cekal jsem vic komedie, nez trapnych momentu s umelou krvi a psychopatickou manzelkou. Nadherny start se zajimavou myslenkou se naprosto zvhrla do balastu nudiciho filmu. ()

Hepy13

Mě to tedy jako drama vůbec nepřislo, spíše jako taková černá komedie s vyšinutou manželkou. Moc jsem se nesmál, jen tak párkrát pousmál. P.S. - Američany pobouří znásilnění ze Hry o trůny. Ale manželka která rozřezává milenku, a všude tryská krev, je nechává naprosto v klidu. Oni jsou vážně.... ()

Hapretor

Heigl a Brewster velmi pohledné ženské. Jinak ne vtipné, ne nápadité, ne dramatické. - takové nijaké. Wilsonovo pitvoření a snaha o komediální výkon to fakt nezachránila. Velmi slabé v daném žánru. ()

BOURQUE

Je to slabí a to zo všetkých strán. Až na J. Belushiho a K. Heigl (, ktorej zlá a neznesiteľná postava celkom sedí), výkony hercov sú podpriemerné. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

Rockerman

Buď jsem ztratil smysl pro humor nebo jsou současné komedie tak nevtipné. První polovina se tváří jako komedie, ovšem bez humoru a ve druhé půli se z Mony stane krvelačná bestie a film vypadá jako slashing nebo spíš parodie na něj. Patricka Wilsona mám rád třeba v Bone Tomahawk nebo ještě lépe v The Conjuring (už se těším na dvojku), ale tady byl za největšího trapáka. Co říci závěrem? Never more! Jediná hvězda za Donův nápad, jak vyřešit problém s bláznivou manželkou. ()

MickeyStuma

Vcelku ucházející temná komedie, která by přeci jen mohla být krapet temnější a co se týče humoru i zábavnější. Příběh se přísně drží rodinné až romantické atmosféry, byť postupně se měnící v šílenosti až psycho. A tak tedy vlivem těchto faktů snímek neobsahuje nic napínavého, akčního či thrillerového. Katherine Heigl sehrála uťápnutou manželku, řídící život rodiny dle rozvrhu, dobře, i když po charakterní stránce toho zase až tak moc na předvádění neměla. To se naopak nedá říci o Patricku Wilsonovi, který se tu ve své roli manžela mohl doslova vyřádit. Celkově tedy tomu chybí určitá jiskra a poutavost. Na lehčí nenáročnou zábavu je snímek však velice vhodný. ()

Evander

Home Sweet Hell mě upřímně bavil o dost méně, než jsem čekal a jen tak tak to ještě stačí na slabé 3*. 52% ()

bararich8

Povedená šílenost. Pořádně nevím, k čemu to přirovnat (z části možná Pot a krev a vlastně i Univerzální uklízečka), ač je to komedie/drama, místy to moc veselé není a konec taky nedopadl zrovna šťastně (no, jak se to vezme) :). Tak jako tak hlavní role sedla pěkně, Jordana Brewster potěšila. Prostě příjemný film na vyplnění večera, 3,5*. ()

dalziel

Musím uznať že neter "Casey kurva Rybacka" sa fakt prekonala.Čakal som romaticku komediu a protivnej ženuške a "trpiacom chudakovi " manželovi.Zo začiatku to tak aj vyzeralo. No našťastie to vzalo rýchlo iný smer a ja som sa nestačil diviť...psycho...paráda. ()

s1r1us

subjektivně? hrozná, nevtipná kravina. je vidět, že tohle a tamto mělo být vtipné, ale prostě není. objektivně? nevím, nedokoukal jsem, tj. nehodnotím. ()

West

Bylo peklo se dívat na mouchu Heiglovku, co má všude kamenný výraz naprosté psychopatky, a vy si říkate "No tak tohle doma nechceš." Patrick Wilson který hrál celkem průměrně,a tak trochu slaboduchýho blbečka, nebylo nijak špatné.. Ale hudba , jak z mexický telenovely, a příběh který je vycucaný z prstu, se scénářem a dialogy, co si pohrávají na hraně komedie, až černo-humorně parodujícího thriller-ového žánru s romantikou. Jediné na co bylo opravdu koukat, je Jordana Brewster, od které bych si nechal líbit cokoliv..cokoliv.. (musel jsem to napsat 2x ,protože na to že není zdaleka už nejmladší, tak je stále hoodně sexy) - 40% ()

bearmeedek

Černá krimi komedie o rodince, která si plní svůj "americký sen". Manželství Dona a Mony plyne v zaběhlých kolejích, předem vytýčených Monou. To vše až do chvíle, kdy Don začne zcela nevyhnutelně a každodenně ojíždět svou mladou a chtivou prodavačku. Po nutném přiznání se doma zjistíme, kdo je vlastně Mona. Přímý potomek jedné ze Zoufalých manželek a Dextera. Proběhne nutná čístka, při které se dostane do mrazáku i sousedův pes. Po prohlídce nočního stolku manželky se konečně vzmuží i Don a navždy přelstí svou neomylnou polovičku. poznámka 1: - pracovní obleček Mony při porcování milenky byl celkem sympatický. poznámka 2: - ty tři zvuku v začátku závěrečných titulků mě docela naštvaly ... ()

Wyrdas

Zajímavý film, který mě od začátku do konce nepřestával uvádět v údiv. Tak nějak jsem to prostě nečekal. Svým způsobem to bylo zajímavé a napínavé, ačkoli žádný zázrak kvůli kterému bych to chtěl vidět znovu se nekonal. Mám ale rád špatné konce, protože to je život, ne zkurveně růžovej Hollywood - jak nám Američané tak rádi ukazují svět. ()