poster

Borgman

 • Nizozemsko

  Borgman

 • Belgie

  Borgman

 • Slovensko

  Borgman

Thriller / Drama / Komedie / Mysteriózní

Nizozemsko / Belgie / Dánsko, 2013, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Mno... Určitě je to minimálně zajímavý film. I když to téma zase není až tak neotřelé a co si budeme povídat něco podobného už tu bylo. Nicméně film boduje tím, že ve svém průběhu naklade některé opravdu zajímavé otázky u kterých pak celkem netrpělivě čekáte na odpovědi. A ke konci to graduje celkem zajímavě. Ne zase až tak aby mě to nějak extrémně oslnilo, ale jak jsem napsal zaujme to. To každopádně.65%(2.3.2014)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Co to jako mělo být? Film nemá smysl a nikdo neví oč vlastně ve filmu jde? Co tím chtěl autor říci? A navíc ani konec nic nevysvětlí! Je to naprostá ztráta času! Dnes už se opravdu točí jen píčov*ny!(16.2.2014)

 • snaked
  ***

  Po nadějném začátku docela slabota... Po skončení filmu jsem trochu litovala, že jsem se na to vůbec dívala.(28.2.2014)

 • Zeebonk
  ****

  "Co jsem to kurva viděl?" Vyprskl divák s chlebárnou dokořán a makovicí pomotanou jako trvalá v rozkroku obnažené slečny v podzimním čísle playboye z roku 1975. Ale ono je to jednodušší než šoupnout studený, zapáchající trup do zelenajícího se rybníka - Jedna bizarnost za měsíc je dobrá na klouby, dvě jsou jako kopanec do koulí a tři a více už brnkají na strunky paranoidní schizofrenie. A nebo taky ne. Nemá cenu blekotat o ději, neboť by výsledný produkt ztratil na sugestivitě, nemá cenu vyzdvihovat herecké výkony, neboť by si někdo mohl pomyslet, že o tom vím víc než jedno úhledně stočené, vlákninou nadité hovno. Jediné, co má cenu, je zašeptat k vašim napjatým ušiskům, že když se na strýčka Borgmana podíváte, tak budete svědky něčeho doposud nevídaného. A to se počítá.(8.3.2014)

 • Flakotaso
  ***

  Film, ve kterém se neustále pije víno. Tato činnost zde zastává v podstatě stejnou funkci jako ve stovkách jiných filmů kouření cigaret. Ne, že by to byla kdovíjak geniální inovace, ale je to zajímavé a občas velmi trefné. Což ostatně platí pro celý snímek, zejména co se týče vykreslení buržoustské rodinky. Na Hanekeho nebo Lanthimose ale Warmerdam nemá.(26.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace