Když jste v gangu, nemáte žádný prostor pro chyby nebo pocity. Matty, snažící se žít podle představ svého otce, šéfa gangu, to zjistí dost tvrdým způsobem ve chvíli, kdy jeho banda ztratí pytel plný peněz. Když se Mattovu příteli z dětství Marblesovi nepodaří peníze znovu najít, jeho nejlepší kamarád Taylor vymyslí plán, jak je získat zpět. Městu ale vládnou zkorumpovaní policajti a situace se rychle dostává mimo veškerou kontrolu. Do města přijíždí strýček Teddy, aby situaci zachránil a jednou provždy Mattyho naučil, co znamená patřit "k rodině". (oficiální text distributora)

Torgal

Nemastné-neslané. Jediné pozitívum je Vin Diesel, ktorý je jednoducho cool nech sa objaví kdekoľvek. Tento film inak uplynie bez toho, aby akokoľvek hocičím zaujal. Šedivo priemerný scenár a réžia, ale vo výsledku podpriemerný film. 5-/10 ()

LabySo69

Na to, jaká je to sestava známejch hereckejch jmen, to neni takový, jaký jsem očekával, ale ani tak jsem se nenudil. V celku příjemná oddychovka u který zjistíte, že to mafiánští synové nemaj lehký :) 3 a půl* ()

H.I.T.M.A.N.

500!!!! co 500??? pouličních bitek a pak si můžeš říct, že se umíš rvát!!! super hláška z filmu Vin opět bodoval! tento film není zas takové Béčko. je to spíše dobře provedená mafianská hra s mladýma, kteří si myslí že jsou esa v balíčku! ()

sWONDER

Mini gangsterka s hviezdnym obsadením príliš toho neponúka a nebiť toho castingu, možno by som dal aj tri. Očakával som, že takáto partia si vyberie niečo lepšie. ()

Shitonit

Docela dobře se na to kouká, je to taková pohádka o mafiánskejch syncích, kteří něco poserou, a snažej se to napravit. Starý páprdové jim jakože jdou vokázat jak se to má správně dělat, trošku konflikt, pak konflikt s tím a tímhle, do toho je v tom boží Vin, kterej je fakt neodolatelnej, pár dobrejch hlášek, a nakonec se všici navzájem vystřílej. Dobrý. ()

frxXx

oddychovečka a vôbec nie na zahodenie :) 75% ... pár scén bolo fakt dobrých, aj ten dres lazia ma u mňa plus, keď nosili tie dresy boli mojim najoblúbenejším týmom :) ()

subic

Zajímavě obsazené, akorát dlouhé, jinak poměrně slabé, herci nemají co hrát, dialogy jsou dost slabé, téměř žádní akce. Nejubožejší ze všeho je závěrečná přestřelka. ()

Efreeti

Tenhle nenápadný snímek si mě získal...výborným obsazením, atmosférou. Chápu, že někoho znechutí pár scén vykradených z jiných filmů, ale je tam i několik zajímavých nápadů. Naprosto mě dostala bezvýchodnost situace namachrovaných velkoměstských floutků, kteří dostanou v Buranově pořádně za uši od místních vidláků. Až si říkám...že toto dílko vlastně ani nevyužilo naplno svého potenciálu ()

weasel.p

tenhle film sem viděl dvakrát, nenudil mě a myslím,že v budoucnu se na něj klidně podívám znova..největší plus je asi dobré obsazení postav, ze kterých u mě jasně vede Vin Diesel- opět jsem se zde bavil jeho "ledabylou coolovostí" ()

CrazymanM

Ale jo,nebylo to tak hrozné,jak to zprvu vypadalo.Zhruba do půlky se film tvářil jako lehce přiblblá,rádoby gangsterská komedie,ke konci ovšem zvážněl a rozuzlení vcelku zajímavé,i když ne úplně nečekané. ()

JP84

Už po několika minutách jsem si říkal:hlavně ať nikdo neoddělá Vina Diesela!Protože byl asi jediný,kdo toto Béčko zbavil bezkrevnosti,a to jak v hereckých výkonech tak i v ději.No,jinak už fakt nevím co napsat,protože tohle je utahaná nuda.Snad jen za zmínku stojí ten šerif,který zprvu vypadá jako velký drsňák,ale nakonec se z něho vyklube velký debil. ()

blekekeke

Co dialog, to kecy kecy kecy. Co scéna, to šaškárna. Na to kolik se tu pohybuje slušných herců. Je z toho strašně málo vymáčknuto ... gansterka by neměla nechávat diváka klidným. Tahle ne, u tý se dá snadno usnout. ()