Zrození ďábla

Devil's Due

Horor / Mysteriózní

USA, 2014, 89 min

• bourec

Po slabýpůlhoďce,kdy máte pocit,že jste to už viděli stokrát,jsem to začal přeskakovat,a sjetý sem to měl za 40minutek.20%.(15.7.2014)

• kaylin

Ne, nejsem s výsledkem filmu „Zrození ďábla“ ani trochu spokojený. Pro mě je to jen další found footage, které si myslí, že použitím téhle formy natáčení, získá už tolikrát omleté něco nového navíc. Pro mě tím nezískává naprosto nic a já jsem hodinu a půl trpěl něčím, co mě nemá čím překvapit, ale hlavně něčím, co pro mě ani nemá atmosféru a nedokáže mě ani na chvilku vyděsit.(18.3.2015)

• Rodriguez

Tohle už se opravdu nedá. To je furt to samý a furt dokola. Něco lepšího by tam nebylo? I já mám doma v šuplíku pár takových videí a rozhodně s nima neotravuji svět! 0%(2.8.2014)

• ecceHOMMO

Vzhľadom na atraktívnu a vtipne hororovo ladenú kampaň na tento film, ktorá bola spravená v uliciach medzi ľudmi a ich preľaknutými reakciami (viď. video v mojom denníčku: http://www.csfd.cz/uzivatel/98021-eccehommo/denicek/strana-3/) som očákával, že zrodením diabla snímok nebude končiť, ale práve naopak bude jeho začiatkom. Takto sa z Devil´s Due stal len pomaly sa rozbiehajúci a pozvoľne atmosféru naberajúci film, ktorý v prvej tretine len pramálo dokáže zaujať a až posledná sekvencia vzbudí záujem (pričom nie je záruka, že vás práve tento spôsob chytí, že nebudete mať pocit prefláknutosti ale i prehnanosti zo scén).(24.4.2014)

• Havaj8

Pěkný novomanželský video, oba dva herci strašně sympatickej pár. FF styl kamery mi absolutně nevadí, ale v tu ránu, kdy se to už už chce přehoupnout do Para activit a tudíž všude kamery po baráku a sledovat co děje, to jde z kopce. Nemělo to ani minimální nárok nějakým způsobem napodobit originál těhle démonskejch ff filmů. Občas tam ta atmosféra byla slušně vyhrocená, ale spousty se toho dalo čekat, ta sekta, který by se mělo bát, byla úplně klidná a pro mě rozhodně žánrová zbytečnost. Přitom to téma ještě není vyčerpaný, ale chce to holt přijít s něčím svým.(5.11.2014)

• - Během natáčení scén v kostele se několikrát přerušilo natáčení - kvůli tornádu, požáru a výpadku proudu. (Hal_Moore)

• - Natáčení začalo v březnu 2013 pěti dny v Dominikánské republice a poté v New Orleans. (koval45)

• - Tvůrci k filmu přistupovali raději jako k mixu děsivého thrilleru a znepokojivé romance než k hororu. (Hal_Moore)