poster

Zrození ďábla

 • USA

  Devil's Due

Horor / Mysteriózní

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flaxik
  *

  Nutno poznamenat, zvláště s přihlédnutím k tomu, že je vše nenápadně a velmi vkusně natočeno ve stylu amatérské kamery, což snímku dodává na autentičnosti a napomáhá vtažení do děje, je film ve svém oboru opravdovým skvostem a originalita je cítit...pardon, to byl jiný film. Tohle je zoufalá, trapná, nudná a monstrózně nepovedená found footage, jejímž jediným kladem je koukatelná hlavní hrdinka. Moc moc špatné. V celém komentáři jsem nepoužil jediné sprosté slovo, ač by si to tento snímek zasloužil. Kokotina zkurvená, půldruhý hodiny v hajzlu!(2.6.2014)

 • kritiklon
  **

  Určitě to není špatné až na zdejších 39% ale problém je, že atmosféra co má působit děsivě Vás nechá naprosto chladnými. Když už nějaká scéna začne vypadat zajímavě, je následně žalostně nedotažená a nebo zkrátka postrádá kýžený výsledek který divák očekává! Ani si nejsem zcela jist, jestli to lze na 100% nazvat Found footage snímkem, což není jediný důvod mých rozporuplných pocitů z tohoto filmu. Nápad toho příběhu není vůbec špatný ale celé to působí poněkud lacině a jednotvárně! Navíc zjištěním, že se rodí jeden Satan junior za druhým, to pro mě ztrácí i slibný a do určité míry uspokojivý závěr. Zkrátka čekal jsem víc! 2,5* za 53%(4.7.2015)

 • J*A*S*M
  ***

  Rozhodně žádná sláva, ale přijde mi, že kolegové zde i na imdb jsou až přehnaně kritičtí. Devil's Due je nevýrazný, řadový found footage, který do žánru nepřináší vůbec nic nového, jen vcelku neproblematicky recykluje to, co už jsme v posledních letech několikrát (mnohokrát) viděli. Ale aspoň to není o partě dokumentaristů ztracených v lese... Potěšila mě sympatická ústřední dvojice a hororově docela rozjeté shocker finále (u něj se dá i vzpomenout na segmanet 10/31/98 z prvního V/H/S od stejných režisérů). 5/10(26.4.2014)

 • Zagi20
  **

  Já myslel že u hororu by se měl člověk aspoň trochu bát ... ale asi sem se mýlil. Celé je to takové ... no o zrození ďábla. Do jedné sličné chuděry vypustí ďáblovo sémě, otěhotní a stane se z ní semetrika, co žere jeleny a pohledem vraždí kněze. Pak se narodí malý ďáblík, který jednoho dne zřejmě vyhladí půl planety a je konec. Těch pár laciných lekaček a někdy docela pěkných efektů ale nezachrání film, který je celkově o ničem. 30%(15.12.2014)

 • juta
  ***

  Film tu má dost nízké hodnocení, rozhodně není vůbec špatný. Sice toho nepřináší moc nového, kamerami po domě připomíná PAčko, ale rozhodně je děj zajimavý a konec mě dokázal přikovat k obrazovce, takže je to takový lepší průměr. Nevěděl jsem, že symbol eura má něco společného s ďáblem... :D(7.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace