Velkej Honza (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2012, 21 min

Marek Ciccotti

Jan Košč

Krátké a neukončené, ale... Za mě prostě opravdu bezva :)(16.10.2014)

Prosím vás, já vím, že většinou tu studentské filmy odstřeluju jako Nagyová Nečase, zvlášť, když jsou z dílny FAMU. Jenže se není čemu divit, když většinou připomínají matlanici tříletého autisty. No a pak narazím na tohle... Takže kdyby někoho zajímalo, jak si teda věčný frfňal Pepinec představuje studentský film, poslužte si. Nápad, vtip, hrající herci a především zpracování, ze kterého je cítit film a ne odér chlastu s trávou.(14.8.2013)

Chtěla bych vidět Strom.(28.7.2013)

21 minut jo? Mně to teda uteklo jak voda. Důkaz toho, že je tenhle filmeček proklatě zábavný. Skvěle napsané, zrežírované i zahrané. Samotný fiktivní brand "Velkej Honza" je naprosto dokonalej, o filosofickém filmu "Strom" ani nemluvě :) K tomu spousta milého humoru a po skončení tak trochu hřejivý pocit na srdci.(27.7.2013)

Jiří Havelka, Jana Stryková, Filip Cíl, Věra Kubánková, Tereza Voříšková, Sandra Nováková a další - Střih a zvuk: Saša Stojiljkovič - Kamera: Jan Košč - Zatraceně milá záležitost.(27.7.2013)