Velkej Honza (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2012, 21 min

Marek Ciccotti

Jan Košč

Jiří Havelka, Jana Stryková, Filip Cíl, Věra Kubánková, Tereza Voříšková, Sandra Nováková a další - Střih a zvuk: Saša Stojiljkovič - Kamera: Jan Košč - Zatraceně milá záležitost.(27.7.2013)

Překvapivě dobrý a protože jsem měl dobrou náladu, celkem jsem se u toho bavil, proto čtyři hvězdy.(31.7.2014)

21 minut jo? Mně to teda uteklo jak voda. Důkaz toho, že je tenhle filmeček proklatě zábavný. Skvěle napsané, zrežírované i zahrané. Samotný fiktivní brand "Velkej Honza" je naprosto dokonalej, o filosofickém filmu "Strom" ani nemluvě :) K tomu spousta milého humoru a po skončení tak trochu hřejivý pocit na srdci.(27.7.2013)

Chtěla bych vidět Strom.(28.7.2013)

Zábavnej krátkometrážní film z běžného života. Zápletka životního osudu hlavního hrdiny je skvěle doplněna fiktivním potravinovým řetězcem Velkej Honza a filmem Strom. Herci jsou na profi úrovni. Dokážu si představit celej film v obdobným duchu.(13.11.2013)