Velkej Honza (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2012, 21 min

Marek Ciccotti

Jan Košč
  • NinadeL

FAMO.(31.7.2013)

Jiří Havelka, Jana Stryková, Filip Cíl, Věra Kubánková, Tereza Voříšková, Sandra Nováková a další - Střih a zvuk: Saša Stojiljkovič - Kamera: Jan Košč - Zatraceně milá záležitost.(27.7.2013)

Krátké a neukončené, ale... Za mě prostě opravdu bezva :)(16.10.2014)

Prosím vás, já vím, že většinou tu studentské filmy odstřeluju jako Nagyová Nečase, zvlášť, když jsou z dílny FAMU. Jenže se není čemu divit, když většinou připomínají matlanici tříletého autisty. No a pak narazím na tohle... Takže kdyby někoho zajímalo, jak si teda věčný frfňal Pepinec představuje studentský film, poslužte si. Nápad, vtip, hrající herci a především zpracování, ze kterého je cítit film a ne odér chlastu s trávou.(14.8.2013)

Perfektní komediální kraťas. Nejen že je Velkej Honza umě zrežírovaný, je také ale skvěle vypointovaný a celou dobu ohromně baví. Tohle je moje představa o kvalitním studentském filmu. 8/10(20.9.2013)